3 gadżety, które uczynią twoją kuchnię bardziej „smart”

pożyczki online

Ile razy zdarzyło ci się zapomnieć o podlaniu kwiatów? A może dopiero na zakupach przypomniała ci się zostawiona na kuchennym blacie lista zakupów? To dziś nie problem! Oto 3 ciekawe gadżety do kuchni, które zdecydowanie mogą ułatwić codzienne czynności.

 

 

To nie przyszłość – to standard

Producenci prześcigają się w wymyślaniu nowych gadżetów. Już za niewielkie pieniądze możemy sobie pozwolić na zestawy smart home. Smart urządzenia nie są już zresztą niczym nowym, a wręcz przeciwnie – powoli zadomawiają się w naszych domach i mieszkaniach. Są smart, tak jak Smart Pożyczka. Wykorzystują nowe technologie, by ułatwiać nam życie. W tym wpisie przedstawiamy tylko kilka wybranych przez nas propozycji:

1. Samonawadniająca doniczka Smart Garden 3

Jeśli zarzekasz się, ze nie masz ręki do kwiatów, ale marzy ci się własny mini-ogródek, to rozwiązanie idealne dla ciebie. To sposób dla zabieganych i zapominalskich. Nie musisz pamiętać o podlewaniu roślin, doniczka zrobi to za ciebie! Smart Garden 3 automatycznie podlewa rośliny, dzięki zbiornikowi wody mieszczącemu ok. 1,2 l. Producent zapewnia, ze wystarczy to na prawie miesiąc podlewania. Musimy tylko pamiętać o napełnianiu zbiornika. Do doniczki dołączona jest biodegradalna kapsuła z bazylią do samodzielnego wyhodowania. Na stronie internetowej producenta możemy kupić kapsuły z innymi roślinami. Dostępne są kapsuły z oregano, tymiankiem, pomidorami koktajlowymi. Dzięki tej inteligentnej doniczce, możemy mieć świeże zioła i warzywa o każdej porze roku.

Cena: 429 zł

2. Czajnik Redmond SkyKettle

Dzięki aplikacji możemy uruchamiać i wyłączać czajnik na odległość, możemy regulować temperaturę wody, a wszystko oczywiście dzięki aplikacji na smartfon. Czy kiedy budzisz się rano, marzy ci się filiżanka kawy? Teraz możesz ustawić automatyczne włączanie grzania wody. Kiedy wstaniesz z łóżka, woda będzie wrząca. Wystarczy tylko zaparzyć kawę. Nie musisz już spieszyć do kuchni, czajnik utrzyma taka temperaturę wody, jaką wybierzesz. Dodatkowo, czajnik wytwarzany jest z ekologicznych materiałów, decydując się na zakup czajnika tej firmy chronisz środowisko.

Cena: 469 zł

3. Inteligentna lodówka Samsung Family Hub

To zdecydowanie jeden z droższych kuchennych gadżetów. Lodówka nowej generacji ma wbudowany duży, 21,5 calowy wyświetlacz, dzięki któremu zrobimy zakupy online, wyświetlimy na nim interesujące nas przepisy, sprawdzimy godzinę i pogodę. Możemy tez użyć wyświetlacza do zostawienia wiadomości dla pozostałych członków rodziny. Dzięki wbudowanej kamerze zapanujemy nad jej zawartością – kiedy wybierzemy się na zakupy szybko sprawdzimy czego brakuje w naszej lodówce, a wszystko to za sprawą aplikacji na smartfonie. Możemy zapomnieć o tradycyjnych listach zakupów.

Cena: 3000$

 

 

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: