3 gadżety, które uczynią twoją kuchnię bardziej “smart”

Ile razy zdarzyło ci się zapomnieć o podlaniu kwiatów? A może dopiero na zakupach przypomniała ci się zostawiona na kuchennym blacie lista zakupów? To dziś nie problem! Oto 3 ciekawe gadżety do kuchni, które zdecydowanie mogą ułatwić codzienne czynności.

To nie przyszłość – to standard

Producenci prześcigają się w wymyślaniu nowych gadżetów. Już za niewielkie pieniądze możemy sobie pozwolić na zestawy smart home. Smart urządzenia nie są już zresztą niczym nowym, a wręcz przeciwnie – powoli zadomawiają się w naszych domach i mieszkaniach. Są smart, tak jak Smart Pożyczka. Wykorzystują nowe technologie, by ułatwiać nam życie. W tym wpisie przedstawiamy tylko kilka wybranych przez nas propozycji:

1. Samonawadniająca doniczka Smart Garden 3

Jeśli zarzekasz się, ze nie masz ręki do kwiatów, ale marzy ci się własny mini-ogródek, to rozwiązanie idealne dla ciebie. To sposób dla zabieganych i zapominalskich. Nie musisz pamiętać o podlewaniu roślin, doniczka zrobi to za ciebie! Smart Garden 3 automatycznie podlewa rośliny, dzięki zbiornikowi wody mieszczącemu ok. 1,2 l. Producent zapewnia, ze wystarczy to na prawie miesiąc podlewania. Musimy tylko pamiętać o napełnianiu zbiornika. Do doniczki dołączona jest biodegradalna kapsuła z bazylią do samodzielnego wyhodowania. Na stronie internetowej producenta możemy kupić kapsuły z innymi roślinami. Dostępne są kapsuły z oregano, tymiankiem, pomidorami koktajlowymi. Dzięki tej inteligentnej doniczce, możemy mieć świeże zioła i warzywa o każdej porze roku.

Cena: 429 zł

2. Czajnik Redmond SkyKettle

Dzięki aplikacji możemy uruchamiać i wyłączać czajnik na odległość, możemy regulować temperaturę wody, a wszystko oczywiście dzięki aplikacji na smartfon. Czy kiedy budzisz się rano, marzy ci się filiżanka kawy? Teraz możesz ustawić automatyczne włączanie grzania wody. Kiedy wstaniesz z łóżka, woda będzie wrząca. Wystarczy tylko zaparzyć kawę. Nie musisz już spieszyć do kuchni, czajnik utrzyma taka temperaturę wody, jaką wybierzesz. Dodatkowo, czajnik wytwarzany jest z ekologicznych materiałów, decydując się na zakup czajnika tej firmy chronisz środowisko.

Cena: 469 zł

3. Inteligentna lodówka Samsung Family Hub

To zdecydowanie jeden z droższych kuchennych gadżetów. Lodówka nowej generacji ma wbudowany duży, 21,5 calowy wyświetlacz, dzięki któremu zrobimy zakupy online, wyświetlimy na nim interesujące nas przepisy, sprawdzimy godzinę i pogodę. Możemy tez użyć wyświetlacza do zostawienia wiadomości dla pozostałych członków rodziny. Dzięki wbudowanej kamerze zapanujemy nad jej zawartością – kiedy wybierzemy się na zakupy szybko sprawdzimy czego brakuje w naszej lodówce, a wszystko to za sprawą aplikacji na smartfonie. Możemy zapomnieć o tradycyjnych listach zakupów.

Cena: 3000$

Podobne artykuły

 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • nauka na smartfonie

  Uczniowie mają już za sobą ponad miesiąc nauki, studenci również wrócili na uczelnie. Natomiast w dzisiejszych czasach zdobywać wiedzę można wszędzie. Czasami wystarczy smartfon i dostęp do internetu, aby podnieść swoje kwalifikacje. Jak to zrobić?

  06.10.2020Pokaż więcej
 • benefity premium

  Obecnie znajduje się na rynku wiele produktów, które za niewielką opłatą poszerzają zakres dostępnych usług. Mowa tutaj między innymi o serwisach internetowych, których zakup wersji premium warto rozważyć.

  05.10.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły