A Ty? Pożyczysz nam na piąte urodziny?

Mamy już 5 lat. Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w naszym konkursie. Możecie wygrać aż 5000 zł. Trzeba tylko…pożyczyć nam na urodziny.

Co pięć lat, to nie trzy

„Mam trzy latka, trzy i pół. Sięgam głową ponad stół…” – znacie tę dziecięcą rymowankę?

A teraz zamknijcie oczy. Widzicie go? Rezolutny trzylatek wypina dumnie pierś do przodu i chwali się swoimi osiągnięciami całemu światu. Oto przerósł stół! Taaaakie osiągnięcie! Niech wszyscy się dowiedzą, jaki z niego świetny mały gość.

A piszemy Wam o tym nie bez powodu. Otóż, podobnie jak ten trzylatek z rymowanki, też mamy czym się Wam pochwalić. Co więcej – przerośliśmy naszego małego mistrza…

…bo właśnie kończymy aż pięć lat!

(a w siedzibie mamy niejeden stół, licząc nasze „piłkarzyki”).

Rozdajemy prezenty

I chcemy Was wszystkich zaprosić na nasze PIĄTE URODZINY. A będą one niezwykłe, bo to my ROZDAJEMY PREZENTY! Mamy ich dla Was całkiem sporo. Chcecie? To świetnie. To tylko jeszcze złóżcie nam życzenia. By to zrobić, podejmujecie kilka prostych kroków. Oto one:

Krok pierwszy: Składacie wniosek o pożyczkę przez naszą stronę www.smartpozyczka.pl w dniach od 1 do 31 maja.

Krok drugi: Wypełniacie formularz zgłoszeniowy tekstem, będącym urodzinowymi życzeniami dla nas.

Podpowiadamy: Zróbcie to fajnie. Im fajniej, tym lepiej.

Krok trzeci: Uzbrajacie się w cierpliwość i trzymacie kciuki za swoją wygraną.

Nic prostszego

A gwoli formalności: Przez cały maj, począwszy od pierwszego do ostatniego dnia, będziemy losować  wśród Was nagrody pieniężne. Co 5 dni (w dniach 5tego, 10tego, 15tego, 20tego, 25tego, 30tego maja) macie szansę wygrać 500, a już 1 czerwca dowiecie się, kto z Was otrzyma aż 5000 zł.

Proste prawda?  To co? Poświętujecie z nami? Pożyczycie nam na urodziny?

Podobne artykuły

  • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

    27.06.2022Pokaż więcej
  • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

    20.06.2022Pokaż więcej
  • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

    14.06.2022Pokaż więcej
  • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

    26.05.2022Pokaż więcej
  • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

    23.05.2022Pokaż więcej
  • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

    13.05.2022Pokaż więcej
  • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

    22.04.2022Pokaż więcej
  • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

    15.04.2022Pokaż więcej
  • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

    14.04.2022Pokaż więcej
  • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

    25.03.2022Pokaż więcej
  • Kwota pożyczki
    -
    +
    100015000
    Okres pożyczki
    -
    +
    5 dni30 dni
    • Pierwsza pożyczka
    • Kolejna pożyczka
    • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
    • Koszt pożyczki0 zł0 zł
    • RRSO0%0%
    • Kwota do zwrotu
      01.01.2021
      0 zł0 zł
    Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

    Polecane artykuły