pożyczka

Aktywne ferie ze Smart Pożyczką z rodziną czy ze ze znajomymi?

pożyczkaAktywne ferie ze Smart Pożyczką

Nareszcie przyszły ferie – dni regeneracji dla dzieci, studentów i czasem również pracowników, o ile uda nam się zarezerwować upragniony urlop. Zwykle jest to tydzień lub dwa, czas, który dobrze byłoby wykorzystać w pełni na tyle, by po powrocie do szkoły, na uczelnię czy do pracy nie żałować straconego urlopu. Dlatego też, nawet jeśli trudno czasem zmobilizować się i porzucić stare nawyki, dobrze byłoby porzucić na czas ferii kanapowe lenistwo i zacząć odpoczywać aktywnie. Taki sposób wypoczynku pozwoli na maksymalną regenerację sił, doda nam zdrowia oraz zadba o zapasy optymizmu na późniejsze pracowite dni.

Ferie z rodziną, ze znajomymi lub w pojedynkę

Nie ma chyba lepszego czasu na oddanie się sportowym pasjom niż ferie. W tym okresie bardzo dobrym pomysłem jest rodzinny wyjazd na na narty, zorganizowanie pieszej wycieczki do parku krajobrazowego lub udanie się na górską wspinaczkę w celu zdobycia szczytu. Takie pomysły na wspólne spędzanie czasu są nie tylko niezwykle zdrowe, ale również sprzyjają wzajemnemu poznawaniu się oraz zacieśnianiu relacji. Możemy dzięki temu prawdziwie odpocząć oraz zadbać o podtrzymanie dobrego kontaktu z dziećmi, ale także zapewnić najmłodszym mnóstwo atrakcji, które pokażą im atrakcyjność spędzania czasu poza domowym zaciszem oraz światem internetu. Być może podczas takiego wyjazdu okaże się, że odkryjemy w sobie nowe pasje i pokochamy na dłużej aktywne wypoczywanie.

Od ambitnych planów wyjazdowych odwodzą nas zwykle dwa czynniki – brak czasu i funduszy. Jeśli już jednak szczęśliwie udało nam się zaplanować sobie urlop, pozostaje uporanie się z brakiem wystarczających środków finansowych dzielących nas od zdobywania nowych doświadczeń. W sytuacji, kiedy nie możemy liczyć na szybką pomoc w tej kwestii, warto przyjrzeć się ofercie Smart Pożyczki , która może okazać się dobrym rozwiązaniem właśnie w takich momentach. Jeśli tylko posiadamy zdolność kredytową i chcemy szybko uzupełnić brakujący budżet, wystarczy wypełnić wniosek online i po kilkunastu minutach cieszyć się dostępnymi na naszym koncie pozyskanymi pieniędzmi. Po wspólnym czasie spędzonym z bliskimi na pewno okaże się, że było warto. Najbardziej przecież opłaca się inwestować w doświadczenia, które zostają na długo i nikt ich nam nie odbierze.

Ferie dla indywidualistów

Być może należysz do osób, które najlepiej odpoczywają w małym gronie lub w pojedynkę. Plusem takiego sposobu spędzania ferii jest całkowita niezależność i swoboda w wyborze celów wyprawy. Możesz samodzielnie lub ze znajomymi zorganizować najbardziej szaloną wycieczkę, na jaką tylko masz ochotę i bez dużego nakładu finansowego, wystarczy tylko, że jesteś osobą kreatywną i obdarzoną wyobraźnią.

Na pewno jest wiele takich miejsc, do których chciałbyś się wybrać. Może marzysz o obozie przetrwania, samotnej wycieczce w góry lub chciałbyś spróbować morsowania. Każdy pomysł jest dobry, jeśli stawia wyzwanie i skłania do nauczenia się nowych rzeczy, sprawdzenia siebie w niecodziennych sytuacjach. Już dawno nauka udowodniła, że najlepiej odpoczywamy, kiedy dajemy zarówno swojemu ciału, jak i umysłowi możliwość regeneracji i nabywamy nowe umiejętności.

Nawet jeśli jesteś osobą, która niekoniecznie przepada za sportem, możesz dać na wiele innych sposobów upust swojej kreatywności i energii. Ważne jedynie, by mieć możliwość zrobienia w ferie czegoś dla siebie, czego odmawialiśmy sobie przez cały rok i odkładaliśmy na później. Dla miłośników kultury i sztuki w czasie ferii w mieście można znaleźć również wiele propozycji – na przykład przeglądy filmów fabularnych, improwizacje teatralne z udziałem publiczności, wystawy muzealne. W czasie ferii warto bowiem również połączyć przyjemne z pożytecznym, rozrywkę z pożywką dla umysłu. Plusem takich zajęć jest to, że nie musimy posiadać dużych funduszy. Inwestowanie w kulturę jest przecież nie tylko pożytkiem intelektualnym, ale również rozrywką, o ile korzystamy z oferty, która spotyka się z naszymi zainteresowaniami.

Propozycji na ferie jest mnóstwo, dlatego trudno często nam się zdecydować na jedną z wielu opcji.  W wyborze sposobów spędzania tego czasu warto kierować się przede wszystkim tym, czego najbardziej potrzebujemy. Jeśli zajdzie potrzeba uzupełnienia funduszy, można udać się po pomoc do Smart Pożyczki, stworzonej na potrzeby klientów wymagających i ceniących sobie swój czas.

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły