pożyczka

Aktywne ferie ze Smart Pożyczką z rodziną czy ze ze znajomymi?

pożyczkaAktywne ferie ze Smart Pożyczką

Nareszcie przyszły ferie – dni regeneracji dla dzieci, studentów i czasem również pracowników, o ile uda nam się zarezerwować upragniony urlop. Zwykle jest to tydzień lub dwa, czas, który dobrze byłoby wykorzystać w pełni na tyle, by po powrocie do szkoły, na uczelnię czy do pracy nie żałować straconego urlopu. Dlatego też, nawet jeśli trudno czasem zmobilizować się i porzucić stare nawyki, dobrze byłoby porzucić na czas ferii kanapowe lenistwo i zacząć odpoczywać aktywnie. Taki sposób wypoczynku pozwoli na maksymalną regenerację sił, doda nam zdrowia oraz zadba o zapasy optymizmu na późniejsze pracowite dni.

Ferie z rodziną, ze znajomymi lub w pojedynkę

Nie ma chyba lepszego czasu na oddanie się sportowym pasjom niż ferie. W tym okresie bardzo dobrym pomysłem jest rodzinny wyjazd na na narty, zorganizowanie pieszej wycieczki do parku krajobrazowego lub udanie się na górską wspinaczkę w celu zdobycia szczytu. Takie pomysły na wspólne spędzanie czasu są nie tylko niezwykle zdrowe, ale również sprzyjają wzajemnemu poznawaniu się oraz zacieśnianiu relacji. Możemy dzięki temu prawdziwie odpocząć oraz zadbać o podtrzymanie dobrego kontaktu z dziećmi, ale także zapewnić najmłodszym mnóstwo atrakcji, które pokażą im atrakcyjność spędzania czasu poza domowym zaciszem oraz światem internetu. Być może podczas takiego wyjazdu okaże się, że odkryjemy w sobie nowe pasje i pokochamy na dłużej aktywne wypoczywanie.

Od ambitnych planów wyjazdowych odwodzą nas zwykle dwa czynniki – brak czasu i funduszy. Jeśli już jednak szczęśliwie udało nam się zaplanować sobie urlop, pozostaje uporanie się z brakiem wystarczających środków finansowych dzielących nas od zdobywania nowych doświadczeń. W sytuacji, kiedy nie możemy liczyć na szybką pomoc w tej kwestii, warto przyjrzeć się ofercie Smart Pożyczki , która może okazać się dobrym rozwiązaniem właśnie w takich momentach. Jeśli tylko posiadamy zdolność kredytową i chcemy szybko uzupełnić brakujący budżet, wystarczy wypełnić wniosek online i po kilkunastu minutach cieszyć się dostępnymi na naszym koncie pozyskanymi pieniędzmi. Po wspólnym czasie spędzonym z bliskimi na pewno okaże się, że było warto. Najbardziej przecież opłaca się inwestować w doświadczenia, które zostają na długo i nikt ich nam nie odbierze.

Ferie dla indywidualistów

Być może należysz do osób, które najlepiej odpoczywają w małym gronie lub w pojedynkę. Plusem takiego sposobu spędzania ferii jest całkowita niezależność i swoboda w wyborze celów wyprawy. Możesz samodzielnie lub ze znajomymi zorganizować najbardziej szaloną wycieczkę, na jaką tylko masz ochotę i bez dużego nakładu finansowego, wystarczy tylko, że jesteś osobą kreatywną i obdarzoną wyobraźnią.

Na pewno jest wiele takich miejsc, do których chciałbyś się wybrać. Może marzysz o obozie przetrwania, samotnej wycieczce w góry lub chciałbyś spróbować morsowania. Każdy pomysł jest dobry, jeśli stawia wyzwanie i skłania do nauczenia się nowych rzeczy, sprawdzenia siebie w niecodziennych sytuacjach. Już dawno nauka udowodniła, że najlepiej odpoczywamy, kiedy dajemy zarówno swojemu ciału, jak i umysłowi możliwość regeneracji i nabywamy nowe umiejętności.

Nawet jeśli jesteś osobą, która niekoniecznie przepada za sportem, możesz dać na wiele innych sposobów upust swojej kreatywności i energii. Ważne jedynie, by mieć możliwość zrobienia w ferie czegoś dla siebie, czego odmawialiśmy sobie przez cały rok i odkładaliśmy na później. Dla miłośników kultury i sztuki w czasie ferii w mieście można znaleźć również wiele propozycji – na przykład przeglądy filmów fabularnych, improwizacje teatralne z udziałem publiczności, wystawy muzealne. W czasie ferii warto bowiem również połączyć przyjemne z pożytecznym, rozrywkę z pożywką dla umysłu. Plusem takich zajęć jest to, że nie musimy posiadać dużych funduszy. Inwestowanie w kulturę jest przecież nie tylko pożytkiem intelektualnym, ale również rozrywką, o ile korzystamy z oferty, która spotyka się z naszymi zainteresowaniami.

Propozycji na ferie jest mnóstwo, dlatego trudno często nam się zdecydować na jedną z wielu opcji.  W wyborze sposobów spędzania tego czasu warto kierować się przede wszystkim tym, czego najbardziej potrzebujemy. Jeśli zajdzie potrzeba uzupełnienia funduszy, można udać się po pomoc do Smart Pożyczki, stworzonej na potrzeby klientów wymagających i ceniących sobie swój czas.

Podobne artykuły

 • Coraz częściej Polacy zaczynają sięgać po produkty finansowe, oferowane przez firmy pozabankowe online, które oferują pożyczki na krótki okres (tzw. Chwilówki), bądź pożyczki ratalne na okres kilku miesięcy. Wspomniane podmioty oferują jasne i przejrzyste zasady.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły