Co proponuje klientom Smart Pożyczka przed świętami?

pożyczki online

pozyczka-na-swietaPrezenty marzeń na zbliżające się święta! Z nami taniej!

Święta zbliżają się wielkimi krokami. To czas, w którym każdy z nas chce się poczuć wyjątkowo, a przede wszystkim zaskoczyć wymarzonymi podarunkami bliskie osoby. Lista przedświątecznych prezentów zwykle jest długa, a koszty,  które nas czekają podczas przygotowań do tych magicznych chwil, czasem przerastają nasz przewidziany na święta budżet.

W gorączce przedświątecznej, zasmuceni wizją pustoszejącego portfela, nie musimy rezygnować z prezentów ani załamywać rąk. Możemy poszukać pomocy finansowej w ofercie inteligentnych pożyczek dostępnych na rynku.

Co proponuje klientom Smart Pożyczka przed świętami?

Zaczął się grudzień. Zwykle nie chcemy odkładać na ostatnią chwilę kupowania prezentów. Być może od dawna wiesz, o czym marzy Twoja ukochana osoba i poświęcasz wiele czasu na odnalezienie właśnie takiej rzeczy. Nie zawsze masz jednak masz czas na długie i wyczerpujące wędrówki po sklepach. Mnóstwo energii pochłania przecież przygotowanie tradycyjnych potraw, udekorowanie i odświeżenie mieszkania, wybranie świątecznych ozdób i pieczenie ciast.

Co jeśli zostało zaledwie kilka dni do Bożego Narodzenia i właśnie zdaliśmy sobie sprawę, że nie uda nam się wygospodarować środków na wymarzone prezenty? Wydatków jest przecież niemało. Zwłaszcza przed świętami potrafią nas zaskoczyć nieprzewidziane naprawy nagle psujących się sprzętów, nieoczekiwane odwiedziny dalekiej rodziny, dla której trzeba będzie przygotować więcej posiłków, samochód nagle odmawiający posłuszeństwa. Łatwo wobec takich niespodzianek stracić nerwy i mocno nadszarpnąć swój portfel.

Jak wiadomo, mimo ogromu stresu i wydatków, najważniejszy dla nas w święta jest uśmiech ukochanej osoby, rozpakowującej nasz pieczołowicie zapakowany i z wysiłkiem poszukiwany prezent. Być może właśnie ten uśmiech pomoże Ci wywołać Smart Pożyczka.

Oferta Smart Pożyczki jest korzystnym rozwiązaniem dla klientów, którzy szukają niedrogiego rozwiązania dla dziury w budżecie przed świętami. Być może chcesz skorzystać z pożyczki po raz pierwszy i obawiasz się, że koszty, jakie poniesiesz, nie zrównoważą korzyści, jakie uzyskasz.

Korzystając ze Smart Pożyczki jako nowy klient nie musisz się obawiać ukrytych kosztów, ponieważ pierwsza pożyczka dostępna jest na 30 dni za 0 zł.  RRSO wynosi również 0%, wobec czego klient, który w terminie zwraca całość zaciągniętej pożyczki, oddaje tylko taką kwotę, jaką pożyczył. Smart Pożyczka stawia więc na bezpieczeństwo klientów, którzy nie chcą, aby pożyczki obciążały długoterminowo ich finanse.

Warto wracać do Smart Pożyczki!

Lojalność i terminowość w spłatach popłaca i warto ją nagradzać, o czym wiedzą klienci spłacający Smart Pożyczkę w terminie. Firma przygotowała specjalny system lojalnościowy dla stałych klientów, oferując im korzystne rabaty, rosnące wraz z każdą kolejną pożyczką, aż do 25%.

Być może okaże się, że właśnie po świętach zajdzie potrzeba podreperowania budżetu nadwerężonego prezentami i innymi wydatkami. Bywa też tak, że potrzebujemy więcej czasu na spokojne przygotowanie środków na spłatę kapitału. Nie ma obawy – Smart Pożyczka oferuje możliwość przedłużania spłaty. Jedynym warunkiem, aby pozostać w systemie lojalnościowym, jest dokonanie przedłużenia chwilówki w terminie 30 dni.

Jakie korzyści wiążą się z posiadaniem statusu lojalnego klienta w Smart Pożyczce?

– Druga pożyczka w kwocie do 3500 zł to rabat 5 % (srebrny klient). RRSO 1708,55%.

– Trzecia-czwarta pożyczka w kwocie do 4000 zł (złoty klient) to rabat 10%. RRSO 1477,03 %.

– Piąta-szósta pożyczka w kwocie do 5000 zł to rabat 15 % (klient VIP). RRSO 1275,07%.

– Siódma-ósma pożyczka w kwocie do 6000 zł to rabat aż 20% (premium klient). RRSO 1095,08%.

– Dziewiąta pożyczka i kolejna w kwocie do 7000 zł z rabatem 25% (royal klient). RRSO 938,37%.

Smart Pożyczka  na prezenty – jak otrzymać?

Firma Smart Pożyczka szanuje cenny czas swoich klientów. Właśnie dlatego zawiłe i niemiłe formalności ogranicza do minimum. Nie musisz kompletować stosu dokumentów, czekać w kolejkach do obsługi, a następnie długo zastanawiać się, czy Twój wniosek zostanie rozpatrzony. Jeśli potrzebujesz Smart Pożyczki na prezenty marzeń dla siebie i bliskich, wystarczy, że złożysz wniosek online. Potrzebujesz do tego jedynie telefonu komórkowego z dostępem do Internetu. Wnioski składać można 24 h 7 dni w tygodniu. Wypełnienie formularza rejestracyjnego w sieci zajmuje zaledwie kilka minut. Decyzja o przyznaniu pożyczki zostaje przesłana drogą mailową, a otrzymanie pozytywnej weryfikacji zależne jest jedynie od pozytywnej zdolności kredytowej klienta oraz braku jego obecności w rejestrach dłużników. Natychmiast po otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki możemy liczyć na przelew wnioskowanej kwoty na indywidualne konto bankowe.

Zrób sobie prezent na święta

Święta to taki czas w roku, kiedy chcemy nagradzać siebie za całoroczne trudy codziennego życia oraz spokojnie celebrować czas z bliskimi. Niewielkie braki w świątecznym budżecie nie muszą zepsuć magii spotkań przy stole. Może warto zastanowić się nas tym, dla kogo chcemy być wyjątkowym Świętym Mikołajem w te święta i o czym naprawdę marzą nasi najbliżsi oraz my sami. Być może niewielkim kosztem uda się odnaleźć jedyny w swoim rodzaju prezent dla osoby bliskiej naszemu sercu.

Smart Pożyczka, dzięki szerokiej dostępności oferty,  korzystnym rabatom, profesjonalnej obsłudze oraz lojalnej umowie może pomóc swoim klientom stworzyć niezapomniany klimat pod choinką także w te święta.

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: