pozyczka-na-swieta

Co proponuje klientom Smart Pożyczka przed świętami?

pozyczka-na-swietaPrezenty marzeń na zbliżające się święta! Z nami taniej!

Święta zbliżają się wielkimi krokami. To czas, w którym każdy z nas chce się poczuć wyjątkowo, a przede wszystkim zaskoczyć wymarzonymi podarunkami bliskie osoby. Lista przedświątecznych prezentów zwykle jest długa, a koszty,  które nas czekają podczas przygotowań do tych magicznych chwil, czasem przerastają nasz przewidziany na święta budżet.

W gorączce przedświątecznej, zasmuceni wizją pustoszejącego portfela, nie musimy rezygnować z prezentów ani załamywać rąk. Możemy poszukać pomocy finansowej w ofercie inteligentnych pożyczek dostępnych na rynku.

Co proponuje klientom Smart Pożyczka przed świętami?

Zaczął się grudzień. Zwykle nie chcemy odkładać na ostatnią chwilę kupowania prezentów. Być może od dawna wiesz, o czym marzy Twoja ukochana osoba i poświęcasz wiele czasu na odnalezienie właśnie takiej rzeczy. Nie zawsze masz jednak masz czas na długie i wyczerpujące wędrówki po sklepach. Mnóstwo energii pochłania przecież przygotowanie tradycyjnych potraw, udekorowanie i odświeżenie mieszkania, wybranie świątecznych ozdób i pieczenie ciast.

Co jeśli zostało zaledwie kilka dni do Bożego Narodzenia i właśnie zdaliśmy sobie sprawę, że nie uda nam się wygospodarować środków na wymarzone prezenty? Wydatków jest przecież niemało. Zwłaszcza przed świętami potrafią nas zaskoczyć nieprzewidziane naprawy nagle psujących się sprzętów, nieoczekiwane odwiedziny dalekiej rodziny, dla której trzeba będzie przygotować więcej posiłków, samochód nagle odmawiający posłuszeństwa. Łatwo wobec takich niespodzianek stracić nerwy i mocno nadszarpnąć swój portfel.

Jak wiadomo, mimo ogromu stresu i wydatków, najważniejszy dla nas w święta jest uśmiech ukochanej osoby, rozpakowującej nasz pieczołowicie zapakowany i z wysiłkiem poszukiwany prezent. Być może właśnie ten uśmiech pomoże Ci wywołać Smart Pożyczka.

Oferta Smart Pożyczki jest korzystnym rozwiązaniem dla klientów, którzy szukają niedrogiego rozwiązania dla dziury w budżecie przed świętami. Być może chcesz skorzystać z pożyczki po raz pierwszy i obawiasz się, że koszty, jakie poniesiesz, nie zrównoważą korzyści, jakie uzyskasz.

Korzystając ze Smart Pożyczki jako nowy klient nie musisz się obawiać ukrytych kosztów, ponieważ pierwsza pożyczka dostępna jest na 30 dni za 0 zł.  RRSO wynosi również 0%, wobec czego klient, który w terminie zwraca całość zaciągniętej pożyczki, oddaje tylko taką kwotę, jaką pożyczył. Smart Pożyczka stawia więc na bezpieczeństwo klientów, którzy nie chcą, aby pożyczki obciążały długoterminowo ich finanse.

Warto wracać do Smart Pożyczki!

Lojalność i terminowość w spłatach popłaca i warto ją nagradzać, o czym wiedzą klienci spłacający Smart Pożyczkę w terminie. Firma przygotowała specjalny system lojalnościowy dla stałych klientów, oferując im korzystne rabaty, rosnące wraz z każdą kolejną pożyczką, aż do 25%.

Być może okaże się, że właśnie po świętach zajdzie potrzeba podreperowania budżetu nadwerężonego prezentami i innymi wydatkami. Bywa też tak, że potrzebujemy więcej czasu na spokojne przygotowanie środków na spłatę kapitału. Nie ma obawy – Smart Pożyczka oferuje możliwość przedłużania spłaty. Jedynym warunkiem, aby pozostać w systemie lojalnościowym, jest dokonanie przedłużenia chwilówki w terminie 30 dni.

Jakie korzyści wiążą się z posiadaniem statusu lojalnego klienta w Smart Pożyczce?

– Druga pożyczka w kwocie do 3500 zł to rabat 5 % (srebrny klient). RRSO 1708,55%.

– Trzecia-czwarta pożyczka w kwocie do 4000 zł (złoty klient) to rabat 10%. RRSO 1477,03 %.

– Piąta-szósta pożyczka w kwocie do 5000 zł to rabat 15 % (klient VIP). RRSO 1275,07%.

– Siódma-ósma pożyczka w kwocie do 6000 zł to rabat aż 20% (premium klient). RRSO 1095,08%.

– Dziewiąta pożyczka i kolejna w kwocie do 7000 zł z rabatem 25% (royal klient). RRSO 938,37%.

Smart Pożyczka  na prezenty – jak otrzymać?

Firma Smart Pożyczka szanuje cenny czas swoich klientów. Właśnie dlatego zawiłe i niemiłe formalności ogranicza do minimum. Nie musisz kompletować stosu dokumentów, czekać w kolejkach do obsługi, a następnie długo zastanawiać się, czy Twój wniosek zostanie rozpatrzony. Jeśli potrzebujesz Smart Pożyczki na prezenty marzeń dla siebie i bliskich, wystarczy, że złożysz wniosek online. Potrzebujesz do tego jedynie telefonu komórkowego z dostępem do Internetu. Wnioski składać można 24 h 7 dni w tygodniu. Wypełnienie formularza rejestracyjnego w sieci zajmuje zaledwie kilka minut. Decyzja o przyznaniu pożyczki zostaje przesłana drogą mailową, a otrzymanie pozytywnej weryfikacji zależne jest jedynie od pozytywnej zdolności kredytowej klienta oraz braku jego obecności w rejestrach dłużników. Natychmiast po otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki możemy liczyć na przelew wnioskowanej kwoty na indywidualne konto bankowe.

Zrób sobie prezent na święta

Święta to taki czas w roku, kiedy chcemy nagradzać siebie za całoroczne trudy codziennego życia oraz spokojnie celebrować czas z bliskimi. Niewielkie braki w świątecznym budżecie nie muszą zepsuć magii spotkań przy stole. Może warto zastanowić się nas tym, dla kogo chcemy być wyjątkowym Świętym Mikołajem w te święta i o czym naprawdę marzą nasi najbliżsi oraz my sami. Być może niewielkim kosztem uda się odnaleźć jedyny w swoim rodzaju prezent dla osoby bliskiej naszemu sercu.

Smart Pożyczka, dzięki szerokiej dostępności oferty,  korzystnym rabatom, profesjonalnej obsłudze oraz lojalnej umowie może pomóc swoim klientom stworzyć niezapomniany klimat pod choinką także w te święta.

Podobne artykuły

 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • nauka na smartfonie

  Uczniowie mają już za sobą ponad miesiąc nauki, studenci również wrócili na uczelnie. Natomiast w dzisiejszych czasach zdobywać wiedzę można wszędzie. Czasami wystarczy smartfon i dostęp do internetu, aby podnieść swoje kwalifikacje. Jak to zrobić?

  06.10.2020Pokaż więcej
 • benefity premium

  Obecnie znajduje się na rynku wiele produktów, które za niewielką opłatą poszerzają zakres dostępnych usług. Mowa tutaj między innymi o serwisach internetowych, których zakup wersji premium warto rozważyć.

  05.10.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły