CyberMonday – czas start!

pożyczki online

Digital promo text on a blue background for Cyber Monday. Sale, discount theme. Vector illustration.

Nie zrobiłeś zakupów w piątek? Nie było Twojego rozmiaru? A może wymarzony sprzęt RTV zniknął w mig z salonu? To nic! Skorzystaj z CyberMonday. Zakupy czy szybką pożyczkę weźmiesz za pomocą kilku kliknięć.   Zapytacie czym różni się od Czarnego Piątku? W sumie nie znacznie.  W obu przypadkach chodzi o ogromne wyprzedaże. Te dzisiejsze są jednak tylko on-line, tak samo zresztą jak pozabankowe pożyczki przez Internet. 

CyberMonday

Emocje po weekendowych szaleństwach zakupowych nie zdążyły jeszcze opaść, a tu kolejne promocje. CyberMonday – tak powszechnie określamy młodszego brata Czarnego Piątku, który dotarł z USA najpierw do Europy, a następnie do naszego kraju. Jeśli nie upolowałeś nic w piątek masz szansę to nadrobić.

Wykorzystaj okazję na tanie prezenty

Z badań wynika, ze świąteczne zakupy blisko połowa z nas zrobi właśnie on-line.  Wiadomo, nikt nie lubi spędzać wiele godzin w kolejkach do przymierzalni czy kasy. Dlatego dzisiejszy dzień to świetna okazja, aby kupić prezenty najbliższym. Dodatkową zachętą będzie darmowa dostawa, oferowana przez większość sklepów. Chwilowy brak nadprogramowej gotówki nie musi być tu problemem. Promocyjne zakupy sfinansuje np. darmowa pożyczka online oferowana przez serwis Smart Pożyczka 

A może wycieczka sponsorowana chwilówką? 

Weekend do jednej europejskich stolic? Czemu nie! Nie doszło tu do żadnej pomyłki. Wielkie wyprzedaże nie dotyczą jedynie sklepów odzieżowych czy tych ze sprzętem elektronicznym. Niektóre linie lotnicze w ten sposób zachęcają do skorzystania z ich oferty. Zapewniają nawet 20% zniżki na loty. To kusząca promocja, ale nadal brakuje Ci gotówki? Czy to powód by rezygnować z wycieczki. Wykluczone! Smart Pożyczka posiada szybkie pożyczki przez internet. Nie musisz się więc martwić. Zdążysz jeszcze wykupić bilety na wybrany lot i spełnić tym samym swoje małe marzenie.

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: