SuperMocne promocje Wielkanocne – przygotuj się na Wielkanoc z darmową pożyczką!

pożyczki online

Święta się zbliżają coraz większymi krokami, a my wiemy z jakimi wydatkami wiąże się Wielkanoc, dlatego mamy dla Was pierwszą darmową pożyczkę z tej okazji! Zawnioskuj o wsparcie finansowe na Święta już teraz, żeby nie martwić się żadnymi kosztami!

Wielkanoc w tym roku mamy dość późno, bo wypada dopiero w drugiej połowie kwietnia. Wielka Niedziela w tym roku wypada 21 kwietnia, a dzień po niej będziemy się oblewać wodą w Lany Poniedziałek. Jednakże późniejszy termin Świąt wcale nie wiąże się z niższymi wydatkami, bo te jak co roku będą potrafiły dać nam w kość. Dlatego pierwsza darmowa pożyczka może się okazać idealnym rozwiązaniem.

Ile wydamy na Wielkanoc 2019 roku?

Darmowa pożyczkaZ roku na rok koszty związane ze Świętami Wielkanocnymi rosną. W porównaniu do ubiegłego roku przeciętna rodzina z dziećmi wyda na ich organizację około 600 złotych. Nie są to małe pieniądze, nie ma więc nic dziwnego w tym, że może się nam nie udać wygospodarować takiej sumy z domowego budżetu. Zwłaszcza, jeżeli w tym miesiącu dopadły nas jeszcze inne nieplanowane wydatki. Jesteśmy tego świadomi i dlatego wychodzimy naprzeciw naszym klientom i oferujemy pierwszą darmową pożyczkę w kwocie aż do 2000 złotych, która w zupełności wystarczy na pokrycie wszystkich kosztów związanych z organizacją Świąt Wielkanocnych.

Jak wziąć darmową pożyczkę na Wielkanoc?

Wnioskowanie o pierwszą darmową pożyczkę jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić wniosek o pożyczkę, podać nasze podstawowe dane, wysłać wniosek i potwierdzić numer konta. Cały proces odbywa się online i jest naprawdę bardzo szybki. Pieniądze na naszym koncie mogą się znaleźć w zaledwie kilkanaście minut (zobacz, jak szybka może być pożyczka online).

Pożyczki przez Internet to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i nie wypełniać zbędnych wniosków. Dodatkowym plusem jest również fakt, że bardzo szybko będziemy mogli się cieszyć pożyczonymi pieniędzmi. To co, pożyczasz za darmo na zbliżające się Święta? Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę! Nasza darmowa pożyczka pomoże Ci w organizacji niezapomnianych Świąt Wielkanocnych.

Dodatkowy rabat dla Klientów lojalnych!

Pamiętamy też o naszych lojalnych Klientach i dla nich również przygotowaliśmy specjalną Wielkanocną okazję. Dla nich SuperMocne Promocje Wielkanocne obniżają koszt pożyczki nawet o 30%! Korzystając z rabatu możemy pożyczyć nawet do 3500 złotych. Promocja trwa w okresie od 10.04.2019 do 14.04.2019 roku. Mogą z niej skorzystać Klienci, którzy biorą drugą lub kolejną pożyczkę – przypominamy, jej koszt zostanie obniżony nawet o 30%. To okazja, której nie można przegapić!

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: