Darmowa pożyczka

SuperMocne promocje Wielkanocne – przygotuj się na Wielkanoc z darmową pożyczką!

Święta się zbliżają coraz większymi krokami, a my wiemy z jakimi wydatkami wiąże się Wielkanoc, dlatego mamy dla Was pierwszą darmową pożyczkę z tej okazji! Zawnioskuj o wsparcie finansowe na Święta już teraz, żeby nie martwić się żadnymi kosztami!

Wielkanoc w tym roku mamy dość późno, bo wypada dopiero w drugiej połowie kwietnia. Wielka Niedziela w tym roku wypada 21 kwietnia, a dzień po niej będziemy się oblewać wodą w Lany Poniedziałek. Jednakże późniejszy termin Świąt wcale nie wiąże się z niższymi wydatkami, bo te jak co roku będą potrafiły dać nam w kość. Dlatego pierwsza darmowa pożyczka może się okazać idealnym rozwiązaniem.

Ile wydamy na Wielkanoc 2019 roku?

Darmowa pożyczkaZ roku na rok koszty związane ze Świętami Wielkanocnymi rosną. W porównaniu do ubiegłego roku przeciętna rodzina z dziećmi wyda na ich organizację około 600 złotych. Nie są to małe pieniądze, nie ma więc nic dziwnego w tym, że może się nam nie udać wygospodarować takiej sumy z domowego budżetu. Zwłaszcza, jeżeli w tym miesiącu dopadły nas jeszcze inne nieplanowane wydatki. Jesteśmy tego świadomi i dlatego wychodzimy naprzeciw naszym klientom i oferujemy pierwszą darmową pożyczkę w kwocie aż do 2000 złotych, która w zupełności wystarczy na pokrycie wszystkich kosztów związanych z organizacją Świąt Wielkanocnych.

Jak wziąć darmową pożyczkę na Wielkanoc?

Wnioskowanie o pierwszą darmową pożyczkę jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić wniosek o pożyczkę, podać nasze podstawowe dane, wysłać wniosek i potwierdzić numer konta. Cały proces odbywa się online i jest naprawdę bardzo szybki. Pieniądze na naszym koncie mogą się znaleźć w zaledwie kilkanaście minut (zobacz, jak szybka może być pożyczka online).

Pożyczki przez Internet to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i nie wypełniać zbędnych wniosków. Dodatkowym plusem jest również fakt, że bardzo szybko będziemy mogli się cieszyć pożyczonymi pieniędzmi. To co, pożyczasz za darmo na zbliżające się Święta? Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę! Nasza darmowa pożyczka pomoże Ci w organizacji niezapomnianych Świąt Wielkanocnych.

Dodatkowy rabat dla Klientów lojalnych!

Pamiętamy też o naszych lojalnych Klientach i dla nich również przygotowaliśmy specjalną Wielkanocną okazję. Dla nich SuperMocne Promocje Wielkanocne obniżają koszt pożyczki nawet o 30%! Korzystając z rabatu możemy pożyczyć nawet do 3500 złotych. Promocja trwa w okresie od 10.04.2019 do 14.04.2019 roku. Mogą z niej skorzystać Klienci, którzy biorą drugą lub kolejną pożyczkę – przypominamy, jej koszt zostanie obniżony nawet o 30%. To okazja, której nie można przegapić!

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły