Darmowa pożyczka

SuperMocne promocje Wielkanocne – przygotuj się na Wielkanoc z darmową pożyczką!

Święta się zbliżają coraz większymi krokami, a my wiemy z jakimi wydatkami wiąże się Wielkanoc, dlatego mamy dla Was pierwszą darmową pożyczkę z tej okazji! Zawnioskuj o wsparcie finansowe na Święta już teraz, żeby nie martwić się żadnymi kosztami!

Wielkanoc w tym roku mamy dość późno, bo wypada dopiero w drugiej połowie kwietnia. Wielka Niedziela w tym roku wypada 21 kwietnia, a dzień po niej będziemy się oblewać wodą w Lany Poniedziałek. Jednakże późniejszy termin Świąt wcale nie wiąże się z niższymi wydatkami, bo te jak co roku będą potrafiły dać nam w kość. Dlatego pierwsza darmowa pożyczka może się okazać idealnym rozwiązaniem.

Ile wydamy na Wielkanoc 2019 roku?

Darmowa pożyczkaZ roku na rok koszty związane ze Świętami Wielkanocnymi rosną. W porównaniu do ubiegłego roku przeciętna rodzina z dziećmi wyda na ich organizację około 600 złotych. Nie są to małe pieniądze, nie ma więc nic dziwnego w tym, że może się nam nie udać wygospodarować takiej sumy z domowego budżetu. Zwłaszcza, jeżeli w tym miesiącu dopadły nas jeszcze inne nieplanowane wydatki. Jesteśmy tego świadomi i dlatego wychodzimy naprzeciw naszym klientom i oferujemy pierwszą darmową pożyczkę w kwocie aż do 2000 złotych, która w zupełności wystarczy na pokrycie wszystkich kosztów związanych z organizacją Świąt Wielkanocnych.

Jak wziąć darmową pożyczkę na Wielkanoc?

Wnioskowanie o pierwszą darmową pożyczkę jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić wniosek o pożyczkę, podać nasze podstawowe dane, wysłać wniosek i potwierdzić numer konta. Cały proces odbywa się online i jest naprawdę bardzo szybki. Pieniądze na naszym koncie mogą się znaleźć w zaledwie kilkanaście minut (zobacz, jak szybka może być pożyczka online).

Pożyczki przez Internet to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i nie wypełniać zbędnych wniosków. Dodatkowym plusem jest również fakt, że bardzo szybko będziemy mogli się cieszyć pożyczonymi pieniędzmi. To co, pożyczasz za darmo na zbliżające się Święta? Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę! Nasza darmowa pożyczka pomoże Ci w organizacji niezapomnianych Świąt Wielkanocnych.

Dodatkowy rabat dla Klientów lojalnych!

Pamiętamy też o naszych lojalnych Klientach i dla nich również przygotowaliśmy specjalną Wielkanocną okazję. Dla nich SuperMocne Promocje Wielkanocne obniżają koszt pożyczki nawet o 30%! Korzystając z rabatu możemy pożyczyć nawet do 3500 złotych. Promocja trwa w okresie od 10.04.2019 do 14.04.2019 roku. Mogą z niej skorzystać Klienci, którzy biorą drugą lub kolejną pożyczkę – przypominamy, jej koszt zostanie obniżony nawet o 30%. To okazja, której nie można przegapić!

Podobne artykuły

 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • nauka na smartfonie

  Uczniowie mają już za sobą ponad miesiąc nauki, studenci również wrócili na uczelnie. Natomiast w dzisiejszych czasach zdobywać wiedzę można wszędzie. Czasami wystarczy smartfon i dostęp do internetu, aby podnieść swoje kwalifikacje. Jak to zrobić?

  06.10.2020Pokaż więcej
 • benefity premium

  Obecnie znajduje się na rynku wiele produktów, które za niewielką opłatą poszerzają zakres dostępnych usług. Mowa tutaj między innymi o serwisach internetowych, których zakup wersji premium warto rozważyć.

  05.10.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły