weź pożyczkę i pytania

Dbamy o klientów: Problemy, pytania i SMART rozwiązania :)

Zaufały nam już setki tysięcy klientów, czasami pojawiają się pytania i nieporozumienia z tak wieloma osobami. Dbamy o każdego klienta i przygotowaliśmy dla niego ten artykuł, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Zawsze staramy się, aby kredyt był SMART;), ale rozumiemy, że przy tysiącach kontaktów czasem mogą pojawić się drobne problemy.

PYTANIE / PROBLEM: Próbowałem skontaktować się z pomocą techniczną, ale nikt nie odpowiada!

ROZWIĄZANIE : Pracujemy od poniedziałku do piątku 8:00 – 20:00, dla wygody naszych klientów pracujemy również w soboty 8:00 – 18:00 i w niedziele 09:00 – 17:00. Jeśli chcesz się z nami skontaktować – sprawdź godziny pracy naszego Biura Obsługi Klienta.

PYTANIE/PROBLEM : Czekam na pożyczkę, wciąż nie trafiła na moje konto.

ROZWIĄZANIE : Pożyczki wypłacamy od poniedziałku do czwartku 07.30 – 20:00 i 07:30-21:00 w piątki. Pieniądze możesz otrzymać nawet w kilka minut liczonych od momentu wydania decyzji kredytowej pod warunkiem, że:
– decyzja zostanie wydana w godzinach pracy naszej firmy;
– posiadasz konto w jednym z banków, z którymi współpracujemy: Alior Bank, mBank, Santander Bank Polska SA, Millennium Bank, PKO Bank Polski;
W innym przypadku, czas wypłaty pożyczki zależy od sesji międzybankowych – nie dłużej niż w terminie 24 godzin od momentu podjęcia przez Pożyczkodawcę pozytywnej decyzji o udzieleniu Pożyczki. 
Tabela sesji międzybankowych – sprawdź

PYTANIE/PROBLEM : Mam już dosyć maili i sms’ów od smart pożyczka.

ROZWIĄZANIE : Staramy się informować naszych klientów o wszelkich korzystnych promocjach, zniżkach i ofertach specjalnych. Rozumiemy, że nie każdemu taka informacja może się podobać, więc w każdej chwili dajemy możliwość rezygnacji z subskrypcji poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku email’u lub przez kontakt z naszym biurem obsługi klienta: https://smartpozyczka.pl/kontakt/ – wejdź i napisz śmiało lub zadzwoń w każdej interesującej Cię sprawie !

PYTANIE/PROBLEM : Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Smart pożyczka?

ROZWIĄZANIE : Pożyczkę można otrzymać, jeżeli:
• Jesteś w wieku od 19 do 73 lat;
• Jesteś aktualnie zatrudniony;
• Nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.

PYTANIE/PROBLEM : Gdzie znajdę informacje na temat spłaty pożyczki?

Informacje na temat spłaty znajdują się w zakładce “JAK SPŁACIĆ?” (Zakładka “Jak to działa?” – > “Jak spłacić”)

Odpowiedzi na wszelkie pozostałe pytania możecie państwo znaleźć w naszym “FAQ” (często zadawane pytania) :

Pytania i odpowiedzi dotyczące Rejestracji

Вопросы и ответы по первому кредиту

Вопросы и ответы по  погашению кредита

Podobne artykuły

 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • nauka na smartfonie

  Uczniowie mają już za sobą ponad miesiąc nauki, studenci również wrócili na uczelnie. Natomiast w dzisiejszych czasach zdobywać wiedzę można wszędzie. Czasami wystarczy smartfon i dostęp do internetu, aby podnieść swoje kwalifikacje. Jak to zrobić?

  06.10.2020Pokaż więcej
 • benefity premium

  Obecnie znajduje się na rynku wiele produktów, które za niewielką opłatą poszerzają zakres dostępnych usług. Mowa tutaj między innymi o serwisach internetowych, których zakup wersji premium warto rozważyć.

  05.10.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły