weź pożyczkę i pytania

Dbamy o klientów: Problemy, pytania i SMART rozwiązania :)

Zaufały nam już setki tysięcy klientów, czasami pojawiają się pytania i nieporozumienia z tak wieloma osobami. Dbamy o każdego klienta i przygotowaliśmy dla niego ten artykuł, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Zawsze staramy się, aby kredyt był SMART;), ale rozumiemy, że przy tysiącach kontaktów czasem mogą pojawić się drobne problemy.

PYTANIE / PROBLEM: Próbowałem skontaktować się z pomocą techniczną, ale nikt nie odpowiada!

ROZWIĄZANIE : Pracujemy od poniedziałku do piątku 8:00 – 20:00, dla wygody naszych klientów pracujemy również w soboty 8:00 – 18:00 i w niedziele 09:00 – 17:00. Jeśli chcesz się z nami skontaktować – sprawdź godziny pracy naszego Biura Obsługi Klienta.

PYTANIE/PROBLEM : Czekam na pożyczkę, wciąż nie trafiła na moje konto.

ROZWIĄZANIE : Pożyczki wypłacamy od poniedziałku do czwartku 07.30 – 20:00 i 07:30-21:00 w piątki. Pieniądze możesz otrzymać nawet w kilka minut liczonych od momentu wydania decyzji kredytowej pod warunkiem, że:
– decyzja zostanie wydana w godzinach pracy naszej firmy;
– posiadasz konto w jednym z banków, z którymi współpracujemy: Alior Bank, mBank, Santander Bank Polska SA, Millennium Bank, PKO Bank Polski;
W innym przypadku, czas wypłaty pożyczki zależy od sesji międzybankowych – nie dłużej niż w terminie 24 godzin od momentu podjęcia przez Pożyczkodawcę pozytywnej decyzji o udzieleniu Pożyczki. 
Tabela sesji międzybankowych – sprawdź

PYTANIE/PROBLEM : Mam już dosyć maili i sms’ów od smart pożyczka.

ROZWIĄZANIE : Staramy się informować naszych klientów o wszelkich korzystnych promocjach, zniżkach i ofertach specjalnych. Rozumiemy, że nie każdemu taka informacja może się podobać, więc w każdej chwili dajemy możliwość rezygnacji z subskrypcji poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku email’u lub przez kontakt z naszym biurem obsługi klienta: https://smartpozyczka.pl/kontakt/ – wejdź i napisz śmiało lub zadzwoń w każdej interesującej Cię sprawie !

PYTANIE/PROBLEM : Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Smart pożyczka?

ROZWIĄZANIE : Pożyczkę można otrzymać, jeżeli:
• Jesteś w wieku od 19 do 73 lat;
• Jesteś aktualnie zatrudniony;
• Nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.

PYTANIE/PROBLEM : Gdzie znajdę informacje na temat spłaty pożyczki?

Informacje na temat spłaty znajdują się w zakładce “JAK SPŁACIĆ?” (Zakładka “Jak to działa?” – > “Jak spłacić”)

Odpowiedzi na wszelkie pozostałe pytania możecie państwo znaleźć w naszym “FAQ” (często zadawane pytania) :

Pytania i odpowiedzi dotyczące Rejestracji

Вопросы и ответы по первому кредиту

Вопросы и ответы по  погашению кредита

Podobne artykuły

 • Wielkimi krokami zbliża się 21 i 22 stycznia. Są to dni, w których obchodzimy bardzo ważne święto – Dzień Babci i Dziadka. W związku z tym, wiele osób zastanawia się, co podarować seniorom z okazji ich święta. Zazwyczaj jako pierwsze na myśl przychodzą nam materialne podarki. W tym roku nie musimy jednak obdarowywać dziadków wyłącznie oklepanymi laurkami, słodkościami lub pamiątkowymi drobiazgami zwłaszcza, jeśli otrzymywali je już we wcześniejszych latach. Zamiast tego podarujmy im coś znacznie cenniejszego – wspólny czas!

  20.01.2022Pokaż więcej
 • Wszystkie pożyczki i kredyty mają jedną cechę wspólną – wszystkie należy uregulować w określonym w umowie terminie. Wymóg ten dotyczy zarówno klasycznych pożyczek gotówkowych, jak i popularnych w ostatnich latach chwilówek. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, czy wcześniejsza spłata pożyczki przyniesie im jakiekolwiek korzyści, czy jedynie pozwoli uregulować zobowiązanie. Okazuje się, że jak najbardziej!

  14.01.2022Pokaż więcej
 • Za oknami śniegu brak, ale w SMART ogłaszamy w styczniu ŚNIEŻNY SMART CZAS! 

  Jak Ty lubisz spędzać zimę? 

  07.01.2022Pokaż więcej
 • W dzisiejszych czasach coraz częściej i chętniej dokonujemy płatności przez internet. Pomimo możliwości płatności za zakupy kartą, wiele osób nadal stawia na tradycyjne rozwiązania i przelewa pieniądze bezpośrednio na konto sklepu lub osoby prywatnej. W takiej sytuacji, zawsze warto upewnić się, czy dane właściciela rachunku bankowego pokrywają się z danymi osoby, z którą przeprowadzamy transakcję. W związku z tym pojawia się pytanie, jak sprawdzić właściciela konta bankowego i czy jest to w ogóle możliwe. Odpowiedź na nie znajdziesz poniżej!

  28.12.2021Pokaż więcej
 • Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To wyjątkowy czas w roku, który warto spędzić w przyjemnej, rodzinnej atmosferze. Jej stworzenie w dużej mierze jest uzależnione od zasobności naszego portfela – świąteczne menu, prezenty, ozdoby i dekoracje sporo kosztują, bez nich natomiast trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie z prawdziwego zdarzenia. Znakomitym sposobem na zrealizowanie wszystkich świątecznych planów jest Smart Pożyczka, którą można zaciągnąć praktycznie od ręki, bez wychodzenia z domu.

  22.12.2021Pokaż więcej
 • Święta LAST MINUTE? One również mogą być SMART!

  Święta za tydzień, a Ty wciąż nie masz prezentów?

  To żaden problem!

  17.12.2021Pokaż więcej
 • Mikołajki to święto, które obchodzimy co roku, 6 grudnia. Według tradycji, z tej okazji obdarowujemy bliskich drobnymi podarkami „od Mikołaja”, które mają stanowić swoiste preludium do właściwych prezentów wręczanych na Boże Narodzenie. Najwięcej radości Mikołajki przynoszą najmłodszych, nie brakuje jednak także dorosłych, którzy równie chętnie wręczają, co otrzymują prezenty z tej okazji. Sprawdziliśmy, jakie prezenty dla dużych i małych cieszą się w tym roku szczególnym zainteresowaniem!

  06.12.2021Pokaż więcej
 • Święta coraz bliżej! W tym roku SMART Pożyczka organizuje SMART ŚWIĘTA!

  Weź udział w naszym konkursie! To PROSTE! Możesz stać się posiadaczem lub posiadaczką jednej z 3 kart podarunkowych VISA o wartości 500 zł każda!

  03.12.2021Pokaż więcej
 • Długie jesienne wieczory to idealny czas na to, aby wybrać się do kina. Na zewnątrz robi się już chłodno, dzień staje się coraz krótszy, więc warto znaleźć sposób na to, aby nie nudzić się w domu. 

  Nowości w filmowych repertuarach kin nie brakuje, a zapowiedzi również wyglądają obiecująco. Masz ochotę na prawdziwą dawkę wrażeń? A może chcesz się zrelaksować i obejrzeć dobrą, zabawną komedię? W tym artykule zaprezentujemy propozycje kinowe, w których każdy znajdzie coś dla siebie. 

  29.10.2021Pokaż więcej
 • pożyczki - porady

  Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty.

  Na co więc warto zwrócić uwagę? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych.

  19.10.2021Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły