weź pożyczkę i pytania

Dbamy o klientów: Problemy, pytania i SMART rozwiązania :)

Zaufały nam już setki tysięcy klientów, czasami pojawiają się pytania i nieporozumienia z tak wieloma osobami. Dbamy o każdego klienta i przygotowaliśmy dla niego ten artykuł, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Zawsze staramy się, aby kredyt był SMART;), ale rozumiemy, że przy tysiącach kontaktów czasem mogą pojawić się drobne problemy.

PYTANIE / PROBLEM: Próbowałem skontaktować się z pomocą techniczną, ale nikt nie odpowiada!

ROZWIĄZANIE : Pracujemy od poniedziałku do piątku 8:00 – 20:00, dla wygody naszych klientów pracujemy również w soboty 8:00 – 18:00 i w niedziele 09:00 – 17:00. Jeśli chcesz się z nami skontaktować – sprawdź godziny pracy naszego Biura Obsługi Klienta.

PYTANIE/PROBLEM : Czekam na pożyczkę, wciąż nie trafiła na moje konto.

ROZWIĄZANIE : Pożyczki wypłacamy od poniedziałku do czwartku 07.30 – 20:00 i 07:30-21:00 w piątki. Pieniądze możesz otrzymać nawet w kilka minut liczonych od momentu wydania decyzji kredytowej pod warunkiem, że:
– decyzja zostanie wydana w godzinach pracy naszej firmy;
– posiadasz konto w jednym z banków, z którymi współpracujemy: Alior Bank, mBank, Santander Bank Polska SA, Millennium Bank, PKO Bank Polski;
W innym przypadku, czas wypłaty pożyczki zależy od sesji międzybankowych – nie dłużej niż w terminie 24 godzin od momentu podjęcia przez Pożyczkodawcę pozytywnej decyzji o udzieleniu Pożyczki. 
Tabela sesji międzybankowych – sprawdź

PYTANIE/PROBLEM : Mam już dosyć maili i sms’ów od smart pożyczka.

ROZWIĄZANIE : Staramy się informować naszych klientów o wszelkich korzystnych promocjach, zniżkach i ofertach specjalnych. Rozumiemy, że nie każdemu taka informacja może się podobać, więc w każdej chwili dajemy możliwość rezygnacji z subskrypcji poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku email’u lub przez kontakt z naszym biurem obsługi klienta: https://smartpozyczka.pl/kontakt/ – wejdź i napisz śmiało lub zadzwoń w każdej interesującej Cię sprawie !

PYTANIE/PROBLEM : Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Smart pożyczka?

ROZWIĄZANIE : Pożyczkę można otrzymać, jeżeli:
• Jesteś w wieku od 19 do 73 lat;
• Jesteś aktualnie zatrudniony;
• Nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.

PYTANIE/PROBLEM : Gdzie znajdę informacje na temat spłaty pożyczki?

Informacje na temat spłaty znajdują się w zakładce “JAK SPŁACIĆ?” (Zakładka “Jak to działa?” – > “Jak spłacić”)

Odpowiedzi na wszelkie pozostałe pytania możecie państwo znaleźć w naszym “FAQ” (często zadawane pytania) :

Pytania i odpowiedzi dotyczące Rejestracji

Вопросы и ответы по первому кредиту

Вопросы и ответы по  погашению кредита

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły