Dlaczego warto pożyczać on-line?

Coraz częściej Polacy zaczynają sięgać po produkty finansowe, oferowane przez firmy pozabankowe online, które oferują pożyczki na krótki okres (tzw. Chwilówki), bądź pożyczki ratalne na okres kilku miesięcy. Wspomniane podmioty oferują jasne i przejrzyste zasady.

Rośnie popularność pozabankowych pożyczek online wśród Polaków.

Co przemawia na korzyść pożyczek online?
– Łatwiejszy proces wnioskowania o pożyczkę, brak zbędnych formalności i intuicyjny proces aplikacji,
– możliwość złożenia wniosku online, co nie wymaga od Kredytobiorcy stawienia się w oddziale banku,
-szybkość otrzymania decyzji oraz środków na konto.
To główne faktory, które decydują o wzroście zainteresowania pożyczkami online z sektora pozabankowego.
Jedną z firm pożyczkowych oferujących pożyczkę w 100% online jest SMART Pożyczka, oferująca swoim Klientom możliwość ubiegania się o pożyczkę w dowolnym miejscu o każdej porze, w myśl zasady „Gdziekolwiek jesteś, o dowolnej godzinie”. Niezbędne jest tylko posiadanie urządzenia z dostępem do internetu oraz dowodu osobistego.

Na co przeznaczamy pożyczone pieniądze?

Pożyczka online może zostać przeznaczona na dowolny cel. Jednak w Klienci deklarują, że w TOP 3 głównych przeznaczeń finansowania pozyskanego z pożyczki online są:
zakupy do domu – najczęściej jest to sprzęt RTV i AGD, czyli telewizory, pralki, lodówki, kuchenki czy zmywarki. Często jest to sprzęt wart kilka tysięcy złotych.
Kolejnymi celami pożyczkowymi są remonty oraz zakup pojazdu.
Polacy często wymieniają także opłaty związane z życiem rodzinnym, utrzymaniem domu i mieszkania np. czynsz, uroczystości rodzinne, na które często potrzeba jednorazowej większej gotówki, czy opiekę zdrowotną w postaci zakupu usług medycznych, takich jak np. stomatolog.
Pożyczka online to także możliwość zakupu wymarzonych wakacji, podróży, ale również wsparcie w trudnej, często przejściowej sytuacji w postaci spłaty obecnych długów.

Pożyczki online – jak wybrać atrakcyjną ofertę?

Obecnie na rynku jest wiele pożyczkodawców oraz pośredników kredytowych oferujących pożyczki pozabankowe online. Na co więc warto zwrócić uwagę w poszukiwaniu tej najbardziej dopasowanej do Twoich potrzeb?

Jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka, warto zwrócić uwagę na wysokość dostępnej darmowej kwoty pożyczki oraz na pełen pakiet oferty w którym często zawarte są wszelakie benefity. Co może nas zainteresować? Część pośredników, takich jak np. SMART Pożyczka, która oprócz darmowej pożyczki do 2000 zł (RRSO 0%) oraz możliwości otrzymania nawet 5000 zł z RABATEM -50% (RRSO 393%) oferuje możliwość refinansowania, w przypadku problemów ze spłatą zobowiązania. Oznacza to, że firma pośredniczy w usłudze spłaty dotychczasowego zobowiązania u innego Pożyczkodawcy, z którym zawierana jest nowa umowa na nowych warunkach i to właśnie z nowym Pożyczkodawcą ustalany jest termin spłaty zobowiązania. Jest to opcja na którą koniecznie należy zwrócić uwagę podczas zawierania umowy pożyczki, gdyż w życiu zdarzają się sytuacje losowe, które mogą utrudnić/opóźnić terminową spłatę zobowiązania.

Warto mieć na uwadze coś jeszcze, a mianowicie, czy Pożyczkodawca bądź Pośrednik Kredytowy oferuje nam dodatkowe benefity?

SMART Pożyczka organizuje liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami np. telewizory, smartfony, bony do wykorzystania w różnych sklepach. Wzięcie udziału w takim konkursie zajmie Ci zaledwie kilka minut po złożeniu wniosku o pożyczkę, a możesz dołączyć do grona naszych zwycięzców i cieszyć się wspaniałymi benefitami.

Reasumując, dobrze jest zwracać uwagę na wszystkie powyższe aspekty i skrupulatnie analizować oferty Pożyczkodawców oraz Pośredników Kredytowych w celu znalezienia oferty jak najlepiej dopasowanej do aktualnych potrzeb. Pamiętając przede wszystkim o tym, że biorąc swoją pierwszą pożyczkę i spłacając ją w terminie, budujesz swoją zdolność kredytową, co daje możliwość ubiegania się o wyższe kwoty pożyczek w przyszłości.

Podobne artykuły

 • Wielkimi krokami zbliża się 21 i 22 stycznia. Są to dni, w których obchodzimy bardzo ważne święto – Dzień Babci i Dziadka. W związku z tym, wiele osób zastanawia się, co podarować seniorom z okazji ich święta. Zazwyczaj jako pierwsze na myśl przychodzą nam materialne podarki. W tym roku nie musimy jednak obdarowywać dziadków wyłącznie oklepanymi laurkami, słodkościami lub pamiątkowymi drobiazgami zwłaszcza, jeśli otrzymywali je już we wcześniejszych latach. Zamiast tego podarujmy im coś znacznie cenniejszego – wspólny czas!

  20.01.2022Pokaż więcej
 • Wszystkie pożyczki i kredyty mają jedną cechę wspólną – wszystkie należy uregulować w określonym w umowie terminie. Wymóg ten dotyczy zarówno klasycznych pożyczek gotówkowych, jak i popularnych w ostatnich latach chwilówek. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, czy wcześniejsza spłata pożyczki przyniesie im jakiekolwiek korzyści, czy jedynie pozwoli uregulować zobowiązanie. Okazuje się, że jak najbardziej!

  14.01.2022Pokaż więcej
 • Za oknami śniegu brak, ale w SMART ogłaszamy w styczniu ŚNIEŻNY SMART CZAS! 

  Jak Ty lubisz spędzać zimę? 

  07.01.2022Pokaż więcej
 • W dzisiejszych czasach coraz częściej i chętniej dokonujemy płatności przez internet. Pomimo możliwości płatności za zakupy kartą, wiele osób nadal stawia na tradycyjne rozwiązania i przelewa pieniądze bezpośrednio na konto sklepu lub osoby prywatnej. W takiej sytuacji, zawsze warto upewnić się, czy dane właściciela rachunku bankowego pokrywają się z danymi osoby, z którą przeprowadzamy transakcję. W związku z tym pojawia się pytanie, jak sprawdzić właściciela konta bankowego i czy jest to w ogóle możliwe. Odpowiedź na nie znajdziesz poniżej!

  28.12.2021Pokaż więcej
 • Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To wyjątkowy czas w roku, który warto spędzić w przyjemnej, rodzinnej atmosferze. Jej stworzenie w dużej mierze jest uzależnione od zasobności naszego portfela – świąteczne menu, prezenty, ozdoby i dekoracje sporo kosztują, bez nich natomiast trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie z prawdziwego zdarzenia. Znakomitym sposobem na zrealizowanie wszystkich świątecznych planów jest Smart Pożyczka, którą można zaciągnąć praktycznie od ręki, bez wychodzenia z domu.

  22.12.2021Pokaż więcej
 • Święta LAST MINUTE? One również mogą być SMART!

  Święta za tydzień, a Ty wciąż nie masz prezentów?

  To żaden problem!

  17.12.2021Pokaż więcej
 • Mikołajki to święto, które obchodzimy co roku, 6 grudnia. Według tradycji, z tej okazji obdarowujemy bliskich drobnymi podarkami „od Mikołaja”, które mają stanowić swoiste preludium do właściwych prezentów wręczanych na Boże Narodzenie. Najwięcej radości Mikołajki przynoszą najmłodszych, nie brakuje jednak także dorosłych, którzy równie chętnie wręczają, co otrzymują prezenty z tej okazji. Sprawdziliśmy, jakie prezenty dla dużych i małych cieszą się w tym roku szczególnym zainteresowaniem!

  06.12.2021Pokaż więcej
 • Święta coraz bliżej! W tym roku SMART Pożyczka organizuje SMART ŚWIĘTA!

  Weź udział w naszym konkursie! To PROSTE! Możesz stać się posiadaczem lub posiadaczką jednej z 3 kart podarunkowych VISA o wartości 500 zł każda!

  03.12.2021Pokaż więcej
 • Długie jesienne wieczory to idealny czas na to, aby wybrać się do kina. Na zewnątrz robi się już chłodno, dzień staje się coraz krótszy, więc warto znaleźć sposób na to, aby nie nudzić się w domu. 

  Nowości w filmowych repertuarach kin nie brakuje, a zapowiedzi również wyglądają obiecująco. Masz ochotę na prawdziwą dawkę wrażeń? A może chcesz się zrelaksować i obejrzeć dobrą, zabawną komedię? W tym artykule zaprezentujemy propozycje kinowe, w których każdy znajdzie coś dla siebie. 

  29.10.2021Pokaż więcej
 • pożyczki - porady

  Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty.

  Na co więc warto zwrócić uwagę? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych.

  19.10.2021Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły