Dlaczego warto pożyczać on-line?

Coraz częściej Polacy zaczynają sięgać po produkty finansowe, oferowane przez firmy pozabankowe online, które oferują pożyczki na krótki okres (tzw. Chwilówki), bądź pożyczki ratalne na okres kilku miesięcy. Wspomniane podmioty oferują jasne i przejrzyste zasady.

Rośnie popularność pozabankowych pożyczek online wśród Polaków.

Co przemawia na korzyść pożyczek online?
– Łatwiejszy proces wnioskowania o pożyczkę, brak zbędnych formalności i intuicyjny proces aplikacji,
– możliwość złożenia wniosku online, co nie wymaga od Kredytobiorcy stawienia się w oddziale banku,
-szybkość otrzymania decyzji oraz środków na konto.
To główne faktory, które decydują o wzroście zainteresowania pożyczkami online z sektora pozabankowego.
Jedną z firm pożyczkowych oferujących pożyczkę w 100% online jest SMART Pożyczka, oferująca swoim Klientom możliwość ubiegania się o pożyczkę w dowolnym miejscu o każdej porze, w myśl zasady „Gdziekolwiek jesteś, o dowolnej godzinie”. Niezbędne jest tylko posiadanie urządzenia z dostępem do internetu oraz dowodu osobistego.

Na co przeznaczamy pożyczone pieniądze?

Pożyczka online może zostać przeznaczona na dowolny cel. Jednak w Klienci deklarują, że w TOP 3 głównych przeznaczeń finansowania pozyskanego z pożyczki online są:
zakupy do domu – najczęściej jest to sprzęt RTV i AGD, czyli telewizory, pralki, lodówki, kuchenki czy zmywarki. Często jest to sprzęt wart kilka tysięcy złotych.
Kolejnymi celami pożyczkowymi są remonty oraz zakup pojazdu.
Polacy często wymieniają także opłaty związane z życiem rodzinnym, utrzymaniem domu i mieszkania np. czynsz, uroczystości rodzinne, na które często potrzeba jednorazowej większej gotówki, czy opiekę zdrowotną w postaci zakupu usług medycznych, takich jak np. stomatolog.
Pożyczka online to także możliwość zakupu wymarzonych wakacji, podróży, ale również wsparcie w trudnej, często przejściowej sytuacji w postaci spłaty obecnych długów.

Pożyczki online – jak wybrać atrakcyjną ofertę?

Obecnie na rynku jest wiele pożyczkodawców oraz pośredników kredytowych oferujących pożyczki pozabankowe online. Na co więc warto zwrócić uwagę w poszukiwaniu tej najbardziej dopasowanej do Twoich potrzeb?

Jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka, warto zwrócić uwagę na wysokość dostępnej darmowej kwoty pożyczki oraz na pełen pakiet oferty w którym często zawarte są wszelakie benefity. Co może nas zainteresować? Część pośredników, takich jak np. SMART Pożyczka, która oprócz darmowej pożyczki do 2000 zł (RRSO 0%) oraz możliwości otrzymania nawet 5000 zł z RABATEM -50% (RRSO 393%) oferuje możliwość refinansowania, w przypadku problemów ze spłatą zobowiązania. Oznacza to, że firma pośredniczy w usłudze spłaty dotychczasowego zobowiązania u innego Pożyczkodawcy, z którym zawierana jest nowa umowa na nowych warunkach i to właśnie z nowym Pożyczkodawcą ustalany jest termin spłaty zobowiązania. Jest to opcja na którą koniecznie należy zwrócić uwagę podczas zawierania umowy pożyczki, gdyż w życiu zdarzają się sytuacje losowe, które mogą utrudnić/opóźnić terminową spłatę zobowiązania.

Warto mieć na uwadze coś jeszcze, a mianowicie, czy Pożyczkodawca bądź Pośrednik Kredytowy oferuje nam dodatkowe benefity?

SMART Pożyczka organizuje liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami np. telewizory, smartfony, bony do wykorzystania w różnych sklepach. Wzięcie udziału w takim konkursie zajmie Ci zaledwie kilka minut po złożeniu wniosku o pożyczkę, a możesz dołączyć do grona naszych zwycięzców i cieszyć się wspaniałymi benefitami.

Reasumując, dobrze jest zwracać uwagę na wszystkie powyższe aspekty i skrupulatnie analizować oferty Pożyczkodawców oraz Pośredników Kredytowych w celu znalezienia oferty jak najlepiej dopasowanej do aktualnych potrzeb. Pamiętając przede wszystkim o tym, że biorąc swoją pierwszą pożyczkę i spłacając ją w terminie, budujesz swoją zdolność kredytową, co daje możliwość ubiegania się o wyższe kwoty pożyczek w przyszłości.

Podobne artykuły

 • Inteligentne mieszkanie lub dom? Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w naszej przestrzeni mieszkalnej przestało już dawno dziwić. SMART rozwiązania stają się coraz bardziej popularne i przystępne cenowo. Koncepcja SMART w domu, to przede wszystkim wprowadzanie automatycznych rozwiązań i możliwości zdalnego sterowania urządzeniami, które mają za zadanie podnieść komfort życia jego mieszkańców.

  15.10.2021Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły