Dokąd wysłać pociechy na ferie zimowe?

pożyczki online

W końcu nadeszły wyczekiwane przez uczniów ferie zimowe! To czas kolonii i zimowisk spędzonych w towarzystwie przyjaciół lub nowo poznanych kolegów i koleżanek. Jeśli jeszcze nie mamy pomysłów na ferie naszych pociech – nie martwmy się. Nadal jest wiele ofert last minute do wyboru.

 

Obozy tematyczne

Dużą popularnością cieszą się obozy związane z robotyką i programowaniem, wielu chętnych znajdą też wyjazdy narciarskie i taneczne. W trakcie kolonii dzieci i młodzież mają szansę zawiązać bliskie przyjaźnie i nauczyć się nowych umiejętności. Nasze pociechy będą miały zapewnione pełne wyżywienie i dobre warunki noclegowe. Oferta zajęć jest również bardzo różnorodna.  Koszt kolonii np. w górach to koszt ok. 1300-1700 zł.

Półkolonie też mogą być ciekawe

Jeśli przerastają nas koszty obozu, możemy rozejrzeć się za atrakcyjną ofertą półkolonii w swojej miejscowości. Średni koszt jednego turnusu to ok. 250-450 złotych. Nasze pociechy będą miały zapewnioną opiekę, kiedy my będziemy w pracy. Półkolonie zaczynają się zwykle o 8 rano i trwają do godziny 16-17. W cenie zawarta jest  opieka pedagogiczna, posiłki i tematyczne zajęcia, których wybór jest ogromny – są zajęcia plastyczne, muzyczne, językowe, sportowe. Zwróćmy uwagę czy cena obejmuje ubezpieczenie NNW (czyli ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków).

Chwilówka na dobre ferie

W trakcie ciekawie zaplanowanych ferii dzieci mogą wziąć udział w przedstawieniach teatralnych i wycieczkach.  To też dobra okazja do nauki samodzielności.  Szybka pożyczka online pomoże w zapewnieniu naszym pociechom kreatywnie spędzonego czasu na koloniach czy zimowiskach. A na zwrot pożyczonej kwoty będziemy mieć aż 30 dni.

 

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, oprocentowanie stałe: 0%; całkowity koszt kredytu: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0zł), z zastrzeżeniem terminowej spłaty. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 1804% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 282,22 zł (w tym: prowizja 274 zł, odsetki 8,22 zł); umowa na 30 dni. Stan na 01.07.2017. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawcą jest PIXO Sp. z o.o.

 

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: