Dzień dziecka – powiemy ile może Cię to kosztować

pożyczki online

Dzień dziecka święto wszystkich dzieci i choroba dla wszystkich rodziców. Tak! koszty jakie przeciętny rodzic, dziadek, wujek czy przyjaciel rodziny wyda w tym roku na dziecięcy prezent ma podobno pobić rekord dotychczasowych wydatków z tej okazji. Sprawdź co ile może kosztować.

Wspólny obiad, deser, zabawy to atrakcje jakie będą towarzyszyły nam podczas czerwcowych rozrywek związanych ze świętowaniem dnia dziecka. Skupimy się dziś na rzeczach materialnych i kosztach związanych z prezentami

 

 

 

 

Elektryczna deskorolka – HIT czy KIT? Otóż jest to bardzo pożądany prezent dla mniejszych i większych dzieci. Ażeby kupić takie cudo musimy wydać od 600 zł do 1 000 zł. Cena uzależniona jest od wielkości kołek jakie dają równowagę osobie jeżdżącej deskorolką po nierównej powierzchni. Warto zainwestować? Pociechy mówią, że tak.

 

A może lego? Obowiązkowo! – ta znana marka bardzo dba o aktualność swoich produktów i dlatego najdroższe i najbardziej pożądane lego STAR WORS kosztuję ok. 2000 zł. Tak, dobrze czytasz- 2 000 zł. Jednak jeśli nie jesteś aż takim fanem klocków lego o tematyce Gwiezdnych Wojen możesz kupić wersje o innej tematyce już od 130 zł.

 

W tej części tekstu wspomnieliśmy o młodzieży ale należy pamiętać że trochę starsze dzieci także lubią prezenty, dlatego może warto zadbać o ciekawy zegarek dla chłopca i dziewczyny. Tu możemy mówić o kosztach związanych z kwota minimalna 120 zł do kwot niebotycznych – to zależy od ciebie. Biżuteria złota i srebrna to także bardzo ciekawe rozwiązanie. Kolczyki kosztują od 130 zł za wersję złotą, a męska bransoleta od 60 zł za wersję srebrną.

 

Na wszystkie Twoje pomysły, jakimi możesz uszczęśliwić swoje dzieci, pożyczysz w smartpozyczce. Szybko, online i co najważniejsze bez zbędnych formalności. Uczyń ten dzień najszczęśliwszym!

 

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: