Jesień bez ograniczeń – weź pożyczkę i nie martw się o wydatki!

Wykorzystaj pełnie jesiennych możliwości i zacznij nowy sezon z pełnym portfelem. Pomoże Ci w tym SMART pożyczka – pierwsza pożyczka za 0 zł i dedykowanie promocje dla stałych Klientów. Skorzystaj z okazji i nie pozwól, żeby pieniądze blokowały Twoje plany!

Jesień dla wielu z nas jest okresem przygotowawczym do zimy. Stopniowo przyzwyczajamy się do tego, że słońce za oknem już nie będzie codziennością. Nic więc dziwnego, że nie emanujemy już pozytywną energią, a chęci i zapału do działania mamy coraz mniej. W tym okresie szczególnie dobrze jest pozwolić sobie na to, żeby sprawić sobie jakąś przyjemność. Może to będzie flakon zapachu, który chodził za nami od dłuższego czasu? A może nowy zegarek, który będzie piękną ozdobą naszego nadgarstka?

Pierwsza pożyczka za 0 zł – zrób dla siebie coś miłego!

pożyczka za 0złJeżeli potrzebujesz przełamać jesienną chandrę i zrobić coś, co zdecydowanie poprawi Ci humor, ale blokują Cię pieniądze – nie rezygnuj z tego marzenia. Z pewnością pomoże Ci je zrealizować darmowa pożyczka. To sposób na to, żeby pozyskać dodatkową gotówkę bez ponoszenia żadnych kosztów. Wystarczy, że oddasz dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyłeś. Pierwsza darmowa pożyczka to atrakcyjna oferta – bez żadnych kosztów możemy pożyczyć nawet do 3000 złotych na okres 30 dni. Dysponując dodatkową gotówką w takiej wysokości bez problemu możemy sobie pozwolić na to, żeby zrobić dla siebie coś miłego – nawet na wypoczynek w podmiejskim kurorcie, połączony z zabiegami spa.

Mega rabat na drugą pożyczkę – pożyczaj taniej i nie daj się jesiennej chandrze

Nie pozwól na to, żeby jesienny spadek formy dopadł również Ciebie. Pożyczaj taniej i naładuj swoje baterie! Korzystając z aktualnie obowiązującej promocji możesz zawnioskować o drugą pożyczkę z kosztami obniżonymi nawet o 30%! To czysta oszczędność – zyskasz dodatkową gotówkę, a pieniądze zaoszczędzone na spłacie zostaną w Twoim portfelu.

Jeżeli pierwszą darmową pożyczkę masz już za sobą i spłaciłeś ją w terminie, to ta promocja jest skierowana właśnie do Ciebie. Możesz zawnioskować o drugą pożyczkę z mega 30% rabatem. Maksymalna kwota pożyczki, która jest dla Ciebie dostępna to nawet 3500 złotych. Takie pieniądze zdecydowanie pomogą w realizacji ważnych dla Ciebie celów – wystarczy, że po nie sięgniesz!

Promocja obowiązuje w dniach 06.10.2019 – 11.10.2019. Nie czekaj, aż Ci ucieknie i pożyczaj taniej już dziś!

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły