Jesień bez ograniczeń – weź pożyczkę i nie martw się o wydatki!

Wykorzystaj pełnie jesiennych możliwości i zacznij nowy sezon z pełnym portfelem. Pomoże Ci w tym SMART pożyczka – pierwsza pożyczka za 0 zł i dedykowanie promocje dla stałych Klientów. Skorzystaj z okazji i nie pozwól, żeby pieniądze blokowały Twoje plany!

Jesień dla wielu z nas jest okresem przygotowawczym do zimy. Stopniowo przyzwyczajamy się do tego, że słońce za oknem już nie będzie codziennością. Nic więc dziwnego, że nie emanujemy już pozytywną energią, a chęci i zapału do działania mamy coraz mniej. W tym okresie szczególnie dobrze jest pozwolić sobie na to, żeby sprawić sobie jakąś przyjemność. Może to będzie flakon zapachu, który chodził za nami od dłuższego czasu? A może nowy zegarek, który będzie piękną ozdobą naszego nadgarstka?

Pierwsza pożyczka za 0 zł – zrób dla siebie coś miłego!

pożyczka za 0złJeżeli potrzebujesz przełamać jesienną chandrę i zrobić coś, co zdecydowanie poprawi Ci humor, ale blokują Cię pieniądze – nie rezygnuj z tego marzenia. Z pewnością pomoże Ci je zrealizować darmowa pożyczka. To sposób na to, żeby pozyskać dodatkową gotówkę bez ponoszenia żadnych kosztów. Wystarczy, że oddasz dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyłeś. Pierwsza darmowa pożyczka to atrakcyjna oferta – bez żadnych kosztów możemy pożyczyć nawet do 3000 złotych na okres 30 dni. Dysponując dodatkową gotówką w takiej wysokości bez problemu możemy sobie pozwolić na to, żeby zrobić dla siebie coś miłego – nawet na wypoczynek w podmiejskim kurorcie, połączony z zabiegami spa.

Mega rabat na drugą pożyczkę – pożyczaj taniej i nie daj się jesiennej chandrze

Nie pozwól na to, żeby jesienny spadek formy dopadł również Ciebie. Pożyczaj taniej i naładuj swoje baterie! Korzystając z aktualnie obowiązującej promocji możesz zawnioskować o drugą pożyczkę z kosztami obniżonymi nawet o 30%! To czysta oszczędność – zyskasz dodatkową gotówkę, a pieniądze zaoszczędzone na spłacie zostaną w Twoim portfelu.

Jeżeli pierwszą darmową pożyczkę masz już za sobą i spłaciłeś ją w terminie, to ta promocja jest skierowana właśnie do Ciebie. Możesz zawnioskować o drugą pożyczkę z mega 30% rabatem. Maksymalna kwota pożyczki, która jest dla Ciebie dostępna to nawet 3500 złotych. Takie pieniądze zdecydowanie pomogą w realizacji ważnych dla Ciebie celów – wystarczy, że po nie sięgniesz!

Promocja obowiązuje w dniach 06.10.2019 – 11.10.2019. Nie czekaj, aż Ci ucieknie i pożyczaj taniej już dziś!

Podobne artykuły

 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • nauka na smartfonie

  Uczniowie mają już za sobą ponad miesiąc nauki, studenci również wrócili na uczelnie. Natomiast w dzisiejszych czasach zdobywać wiedzę można wszędzie. Czasami wystarczy smartfon i dostęp do internetu, aby podnieść swoje kwalifikacje. Jak to zrobić?

  06.10.2020Pokaż więcej
 • benefity premium

  Obecnie znajduje się na rynku wiele produktów, które za niewielką opłatą poszerzają zakres dostępnych usług. Mowa tutaj między innymi o serwisach internetowych, których zakup wersji premium warto rozważyć.

  05.10.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły