Kliknij po pożyczkę!

pożyczki online

ID-10022352

Internet i mobilność z impetem wtargnęła w życie przeciętnego Polaka. Jeszcze niedawno dzień zaczynaliśmy od kawy i włączenia telewizora lub radia. A teraz tylko kawa jest stała, a rozbudzamy się serfując po fejsach, instagramach, wiadomości na portalach informacyjnych czy pudelkowatych. Zmiany, zmiany, zmiany. W finansach też. 

Szybka pożyczka przez internet bez zbędnych pytań

Zabrakło pieniędzy na rachunki, zepsuł się samochód, a w portfelu pusto. Dawniej człowiek szedł do sąsiada lub dzwonił do teściów. Dzisiaj wszystko od ręki i pieniądze na koncie bez wychodzenia z domu.  W banku formalności dla których brakuje cierpliwości. A w Internecie szybko, sprawnie, bez zbędnych dokumentów i pytań.

Ilu internautów szuka w sieci pożyczek?

Jak pokazują dane  z ogólnopolskiego badania internetu Megapanel PBI/Gemius, realizowanego w 2014 przez firmę Gemius na zlecenie spółki Polskie Badania Internetu prawie jedna dziesiąta Internautów interesuje się pożyczkami online. Ponad 2 mln użytkowników sieci co miesiąc szuka informacji o szybkiej pożyczce online. W porównaniu do 2013 zwolenników wygody, szybkości i braku formalności przybyło aż pół miliona. Tempo rozwoju robi wrażenie.

Ile internautów odwiedza strony WWW oferujące pożyczki?

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: