Majowa Promocja Zakupowa wspiera portfele przed długim weekendem!

pożyczki online

Długi weekend majowy zbliża się coraz większymi krokami, dlatego już teraz warto pomyśleć o planach wypoczynkowych. Opcji spędzania majówki jest kilka, a my pomożemy sfinansować każdą z nich! Rusza Majowa Promocja Zakupowa na SMART majówkę, nowi Klienci mogą wziąć pożyczkę ze 100% rabatem, a lojalni ze zniżką!

Majówka najczęściej kojarzy się nam bardzo pozytywnie – z wypoczynkiem i mile spędzonym czasem, relaksem i odcięciem się od jakichkolwiek trosk. Niestety, nie zawsze możemy sobie pozwolić na spędzenie długiego weekendu tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Czasami przeszkodą są finanse – nie ma co ukrywać, każdy wyjazd wiąże się z kosztami. Dlatego przygotowaliśmy promocję, która pomoże zrealizować plany na majówkę!

Weź pożyczkę za darmo na majówkę!

Majówkowa zniżka na pożyczkęDla nowych Klientów przygotowaliśmy promocję, która umożliwi sfinansowanie majówkowego wyjazdu biorąc pożyczkę za darmo. Nasza SMART promocja obniża koszty pierwszej pożyczki do 2000 złotych o 100%. Gdzie można pojechać za 2000 złotych? Pomysłów jest naprawdę wiele!

Taki budżet na weekend majówkowy umożliwia nam rodzinny wyjazd nad jezioro. To doskonałe miejsce na wypoczynek, daleko od miejskiego gwaru, w ciszy i spokoju. Z takiego miejsca z pewnością wrócimy naładowani pozytywną energią. Inne ciekawe pomysły na to, jak spędzić majówkę można znaleźć tutaj.

Nie musimy jednak pożyczać kwoty aż 2000 złotych. Równie dobrze możemy się zdecydować na pożyczenie chociażby 500 złotych, jeżeli właśnie tyle potrzebujemy. To z pewnością umożliwi organizację dużego, rodzinnego grilla, podczas którego świetnie będziemy się bawić. Żeby dostać pożyczkę za darmo wystarczy wypełnić prosty formularz i czekać na decyzję, a potem cieszyć się dodatkową gotówką.

Rabat na pożyczkę dla klientów lojalnych

Dla naszych lojalnych Klientów również przygotowaliśmy finansowe wsparcie majówkowe. Dzięki temu można pożyczyć dowolną kwotę z 30% rabatem. Obniżamy koszty pożyczki na majówkowe szaleństwo! Dysponując dodatkową gotówką możemy spędzić wyjątkowy czas, ciesząc się wolnymi dniami i spędzając je dokładnie tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Promocja trwa do 30.04.2019. Nie czekaj, bo rabat na pożyczkę przez Internet Cię ominie!

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: