Majówkowa zniżka na pożyczkę

Majowa Promocja Zakupowa wspiera portfele przed długim weekendem!

Długi weekend majowy zbliża się coraz większymi krokami, dlatego już teraz warto pomyśleć o planach wypoczynkowych. Opcji spędzania majówki jest kilka, a my pomożemy sfinansować każdą z nich! Rusza Majowa Promocja Zakupowa na SMART majówkę, nowi Klienci mogą wziąć pożyczkę ze 100% rabatem, a lojalni ze zniżką!

Majówka najczęściej kojarzy się nam bardzo pozytywnie – z wypoczynkiem i mile spędzonym czasem, relaksem i odcięciem się od jakichkolwiek trosk. Niestety, nie zawsze możemy sobie pozwolić na spędzenie długiego weekendu tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Czasami przeszkodą są finanse – nie ma co ukrywać, każdy wyjazd wiąże się z kosztami. Dlatego przygotowaliśmy promocję, która pomoże zrealizować plany na majówkę!

Weź pożyczkę za darmo na majówkę!

Majówkowa zniżka na pożyczkęDla nowych Klientów przygotowaliśmy promocję, która umożliwi sfinansowanie majówkowego wyjazdu biorąc pożyczkę za darmo. Nasza SMART promocja obniża koszty pierwszej pożyczki do 2000 złotych o 100%. Gdzie można pojechać za 2000 złotych? Pomysłów jest naprawdę wiele!

Taki budżet na weekend majówkowy umożliwia nam rodzinny wyjazd nad jezioro. To doskonałe miejsce na wypoczynek, daleko od miejskiego gwaru, w ciszy i spokoju. Z takiego miejsca z pewnością wrócimy naładowani pozytywną energią. Inne ciekawe pomysły na to, jak spędzić majówkę można znaleźć tutaj.

Nie musimy jednak pożyczać kwoty aż 2000 złotych. Równie dobrze możemy się zdecydować na pożyczenie chociażby 500 złotych, jeżeli właśnie tyle potrzebujemy. To z pewnością umożliwi organizację dużego, rodzinnego grilla, podczas którego świetnie będziemy się bawić. Żeby dostać pożyczkę za darmo wystarczy wypełnić prosty formularz i czekać na decyzję, a potem cieszyć się dodatkową gotówką.

Rabat na pożyczkę dla klientów lojalnych

Dla naszych lojalnych Klientów również przygotowaliśmy finansowe wsparcie majówkowe. Dzięki temu można pożyczyć dowolną kwotę z 30% rabatem. Obniżamy koszty pożyczki na majówkowe szaleństwo! Dysponując dodatkową gotówką możemy spędzić wyjątkowy czas, ciesząc się wolnymi dniami i spędzając je dokładnie tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Promocja trwa do 30.04.2019. Nie czekaj, bo rabat na pożyczkę przez Internet Cię ominie!

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły