Majówkowa zniżka na pożyczkę

Majowa Promocja Zakupowa wspiera portfele przed długim weekendem!

Długi weekend majowy zbliża się coraz większymi krokami, dlatego już teraz warto pomyśleć o planach wypoczynkowych. Opcji spędzania majówki jest kilka, a my pomożemy sfinansować każdą z nich! Rusza Majowa Promocja Zakupowa na SMART majówkę, nowi Klienci mogą wziąć pożyczkę ze 100% rabatem, a lojalni ze zniżką!

Majówka najczęściej kojarzy się nam bardzo pozytywnie – z wypoczynkiem i mile spędzonym czasem, relaksem i odcięciem się od jakichkolwiek trosk. Niestety, nie zawsze możemy sobie pozwolić na spędzenie długiego weekendu tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Czasami przeszkodą są finanse – nie ma co ukrywać, każdy wyjazd wiąże się z kosztami. Dlatego przygotowaliśmy promocję, która pomoże zrealizować plany na majówkę!

Weź pożyczkę za darmo na majówkę!

Majówkowa zniżka na pożyczkęDla nowych Klientów przygotowaliśmy promocję, która umożliwi sfinansowanie majówkowego wyjazdu biorąc pożyczkę za darmo. Nasza SMART promocja obniża koszty pierwszej pożyczki do 2000 złotych o 100%. Gdzie można pojechać za 2000 złotych? Pomysłów jest naprawdę wiele!

Taki budżet na weekend majówkowy umożliwia nam rodzinny wyjazd nad jezioro. To doskonałe miejsce na wypoczynek, daleko od miejskiego gwaru, w ciszy i spokoju. Z takiego miejsca z pewnością wrócimy naładowani pozytywną energią. Inne ciekawe pomysły na to, jak spędzić majówkę można znaleźć tutaj.

Nie musimy jednak pożyczać kwoty aż 2000 złotych. Równie dobrze możemy się zdecydować na pożyczenie chociażby 500 złotych, jeżeli właśnie tyle potrzebujemy. To z pewnością umożliwi organizację dużego, rodzinnego grilla, podczas którego świetnie będziemy się bawić. Żeby dostać pożyczkę za darmo wystarczy wypełnić prosty formularz i czekać na decyzję, a potem cieszyć się dodatkową gotówką.

Rabat na pożyczkę dla klientów lojalnych

Dla naszych lojalnych Klientów również przygotowaliśmy finansowe wsparcie majówkowe. Dzięki temu można pożyczyć dowolną kwotę z 30% rabatem. Obniżamy koszty pożyczki na majówkowe szaleństwo! Dysponując dodatkową gotówką możemy spędzić wyjątkowy czas, ciesząc się wolnymi dniami i spędzając je dokładnie tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Promocja trwa do 30.04.2019. Nie czekaj, bo rabat na pożyczkę przez Internet Cię ominie!

Podobne artykuły

 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • nauka na smartfonie

  Uczniowie mają już za sobą ponad miesiąc nauki, studenci również wrócili na uczelnie. Natomiast w dzisiejszych czasach zdobywać wiedzę można wszędzie. Czasami wystarczy smartfon i dostęp do internetu, aby podnieść swoje kwalifikacje. Jak to zrobić?

  06.10.2020Pokaż więcej
 • benefity premium

  Obecnie znajduje się na rynku wiele produktów, które za niewielką opłatą poszerzają zakres dostępnych usług. Mowa tutaj między innymi o serwisach internetowych, których zakup wersji premium warto rozważyć.

  05.10.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły