MISJA: Nowe możliwości pożyczania

pożyczki online

To wcale nie misja w kosmos w celu poznania pozaziemskich istot i nawiązania kontaktu z nieznanymi formami życia. To misja lądowa, do malowniczych krajów nadbałtyckich. Wyruszyliśmy w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju. Obszar naszych zainteresowań skupił się na sektorze firm FinTech.

Start misji

Niemal 2000 kilometrów i 5 dni – tyle spędziliśmy czasu na Misji gospodarczej przedsiębiorstw z regionu Podlasia. Cykl spotkań został przygotowany z  ramienia Polskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego w porozumieniu z Estońska i Łotewską Izbą Handlu i Przemysłu  przy udziale Ambasady RP w Tallinnie.  Na przełomie maja i czerwca br. Estonia i Łotwa otworzyły dla nas swoje bramy miasta i zaprosiły do wizyty.

 

Cel: handlowa wymiana i nawiązanie współpracy biznesowej

Delegacja Aventus Group stawiła się w silnym składzie. W poszukiwaniu partnerów biznesowych i możliwości nawiązania nowych kontaktów przekroczyliśmy granice i bariery językowe. Wszystko po to, aby poszerzyć zakres możliwości pożyczania i móc zaoferować naszym Klientom nowe usługi.

Nawiązanie kontaktu

Owocne okazały się przeprowadzone rozmowy z liderami branży: estońskimi i łotewskimi spółkami. Na sukces spotkań B2B wpłynęła nie tylko aura zachwycających zakątków – Rygi i Tallinna, miast o bogatej historii wymiany handlowej, ale również profesjonalizm i zaangażowanie zainteresowanych nawiązaniem współpracy kontrahentów.

Wartość misji

Uczestnictwo w misji gospodarczej przerosło nasze oczekiwania. Poza spotkaniami handlowymi, mieliśmy okazje odwiedzić E-Estonia Showroom, gdzie mogliśmy zgłębić tajniki e-usług w Estonii. Poznaliśmy nowe technologie i osiągnięcia w dziedzinie cyfryzacji, ułatwiające życie nie tylko w biznesie, ale i w codziennym życiu. Zaszczytem dla nas były spotkania z przedstawicielem Ambasady RP w Rydze oraz Ambasadorem i Konsulem Generalnym w Tallinnie, gdzie mogliśmy wymienić się wiedzą o rynkach zagranicznych.

Wyposażeni w nową wiedzę, inspiracje i możliwości branży P2P, stawimy czoła wyzwaniu, aby nasi Klienci mogli korzystać z najnowocześniejszych usług i rozwiązań FinTech.

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: