Na co warto polować w Black Friday?

Smart Porady

Black Friday zbliża się coraz większymi krokami. W tym roku największe wyprzedaże przypadają na 29 listopada. A to z kolei oznacza, że już powinniśmy zacząć tworzyć listę zakupów. Co warto na nią wpisać? Podpowiadamy, gdzie można znaleźć najlepsze okazje!

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że nie wszystkie sklepy przygotują promocje z okazji czarnego piątku. Inne natomiast zaczynają akcję promocyjną już teraz, robiąc black weekend, czy nawet black week. Dlatego dobre okazje cenowe możemy upolować już teraz, chociaż wymaga to od nas dobrego researchu. Wobec tego warto mieć świadomość, że w Black Friday będzie nam po prostu łatwiej upolować okazję.

Gdzie szukać promocji na Black Friday?

Wyprzedaże Black FridayOgólnie rzecz ujmując, promocje w czarny piątek będziemy mogli znaleźć w naprawdę wielu sklepach. Zarówno tych stacjonarnych, jak często również online. Nic więc dziwnego, że w całym gąszczu dobrych ofert możemy się po prostu zagubić. A warto jest zachować trzeźwość umysłu i weryfikować, na ile dana promocja rzeczywiście obniża cenę danego towaru. W tym celu pomocne mogą się okazać internetowe porównywarki cenowe. Na pewno pomogą nam nie dać się nabrać na promocje, które w rzeczywistości wcale nie są tak atrakcyjne, jak mogłoby się nam wydawać.

Black Friday – okazje na sprzęt AGD i elektronikę

W okazyjnych cenach z pewnością będziemy mogli upolować takie sprzęty jak roboty kuchenne, odkurzacze, czy czajniki elektryczne. Doświadczenie z minionych lat pokazało, że na te produkty były przygotowane największe zniżki – często sięgające nawet 50%. Nieco mniejsze rabaty obejmują tzw. Duże AGD – tutaj nie mamy co liczyć na mega atrakcyjne oferty, ale mimo wszystko rabaty się będą pojawiały.

W kwestii elektroniki możemy się przygotować na atrakcyjne oferty dotyczące aparatów fotograficznych, drukarek, czy laptopów. Jeżeli mamy nosa do wyszukiwania dobrych okazji, to na tych sprzętach możemy zaoszczędzić nawet do 40%. Dobre okazje będą również obejmowały telefony komórkowe, gdzie możemy się liczyć ze zniżkami rzędu nawet 65%.

Warto zaznaczyć, że z pewnością nie wszystkie produkty w tych kategoriach będą objęte promocją – dużo tu będzie zależało od producenta. Trudno sobie wyobrazić, że najnowszy model telefonu wiodącego producenta upolujemy za tak zwane grosze. Nie oznacza to jednak, że po obniżonej cenie nie będziemy w stanie kupić dobrego sprzętu. Zdecydowanie będziemy – wystarczy tylko, że dobrze poszukamy.

Czarny piątek – jakie promocje na odzież, dodatki i akcesoria domowe?

W Black Friday możemy się również przygotować na promocje w sklepach odzieżowych, jak również tych poświęconych dekoracji wnętrz. W niższej cenie upolujemy również zegarek. Większość sklepów o opisywanym asortymencie przygotuje promocje dla swoich klientów, nie zawsze jednak będzie ona obejmowała wszystkie dostępne produkty. O ile rzeczywiście możemy się liczyć z promocją na przykład na sukienki, to już ciepłych zimowych kurtek może ona nie objąć.

Pożyczka na Black Friday – jak załatać dziurę w domowym budżecie?

Atrakcyjne wyprzedaże przyciągają większość z nas. W końcu naprawdę trudno jest nie skusić się na zakup, dzięki któremu upolujemy na przykład wymarzony telefon w cenie zdecydowanie niższej, Jak wiec sobie poradzić, kiedy trafimy na naprawdę dobrą okazję? Z pomocą mogą nam przyjść firmy oferujące szybkie pożyczki gotówkowe na konto, jak na przykład Smart Pożyczka. Wniosek o pożyczkę składamy całkowicie online, a dopełnienie wszelkich wymaganych formalności (sprowadzających się do prostego formularza rejestracyjnego) to kwestia zaledwie kilku minut. Jeżeli decyzja kredytowa będzie pozytywna, to na przelew będziemy czekać zaledwie chwilę. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy gotówki potrzebujemy praktycznie na już.

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: