Nowy Rok – Nowe możliwości

pożyczki online

Kartka na Boże Naarodzenie31 grudnia w naszej kulturze kojarzony jest z najbardziej spektakularną zabawą w całym kalendarzowym roku. Należy hucznie pożegnać Stary Rok, by Nowemu zrobić miejsce. Istnieje wiele sposobów spędzania tej jedynej w roku nocy – wielki bal w pięknym pałacu, kameralne przyjęcie w domowym zaciszu,  noc w kinie czy teatrze, impreza plenerowa, wyjazd w góry, nad morze, w Polsce i za granicą… w Sylwestra dobra zabawa to nie przywilej, a wręcz obowiązek.

 

Najbardziej charakterystyczny element wieczoru? Odliczanie do północy, witane salwami wystrzelonych w niebo petard i korków od szampana. Radość, że przeżyliśmy rok i czeka nas kolejny – ale jeszcze lepszy od poprzedniego. Rzucamy się w ramiona najbliższych osób i życzymy im samych udanych dni, ale nie zapominamy też o sobie. Tysiące z nas powita rok z listą rzeczy do zrobienia – noworocznych postanowień.

Przede wszystkim planuj 

Po pierwsze należy wybrać tylko najważniejsze cele. Nikt nie jest w stanie schudnąć, nauczyć się 10 języków, odbyć podróż dookoła świata oraz zmienić pracę, na tą wymarzoną w przeciągu jednego roku. Racjonalne podejście, mała liczba celów, ale za to ważnych dla nas i konkretnych jest w tym przypadku receptą na sukces.

Przeanalizować, czy cele zapisane na kartce są naprawdę nasze – czy faktycznie nasze życie ulegnie znacznej poprawie, gdy tego dokonamy? Może nauka włoskiego, gdy nie planujemy urlopu na południu Europy, gdy nie pracujemy na stanowisku związanym z tą kulturą nie spowoduje znaczącego wzrostu jakości naszego życia. Cel, który tylko brzmi ładnie a nie jest personalnie z nami związany, nie jest nam potrzeby.

Trzeci, ale nie mniej ważny powód to motywacja. Wyobraźmy sobie co może nas pozytywnego spotkać, gdy już osiągniemy swój cel, a chęci pojawią się od razu.

Po napisaniu postanowień, weź kartę jeszcze raz do ręki, przeczytaj powyższe porady i zastanów się, czy w tym roku naprawdę musisz chodzić na jogę, pilates,? Uprawianie sportu jest niezwykle istotne, ale dyscyplinę sportową dobierz do własnych preferencji – nie dopasowuj siebie na siłę do określonej mody. Przemyśl, czy nie ważniejszym celem w tym roku  będzie np. zadbanie o swój domowy budżet.  Uporządkowanie szuflady z dokumentami to 1 mały kroczek w procesie zmian i zapanowania nad wydatkami osobistymi.

Szybka pożyczka uratuje domowy budżet 

Znowu zapomniałeś zapłacić rachunek za prąd? A może w tym miesiącu właśnie na ten rachunek zabrakło? Spróbuj uratować budżet małą pożyczką. W internecie znajdziesz pełno ofert od firm specjalizujących się w krótkoterminowych chwilówkach. Nie bój się korzystać z takiej formy pomocy, to łatwy i szybki sposób, nie tylko dla osób które nie mogą skorzystać z ofert przygotowanych przez banki. Pozabankowe pożyczki są coraz popularniejsze i nie bez powodu. Przez internet, przez sms, bez wychodzenia z domu, bez zaświadczeń.

Pamiętaj, by dokładnie zapoznać się z ofertą danej pożyczki online – nie ograniczaj się tylko do przeczytania informacji zawartych na stronie głównej danego serwisu.  Przeczytanie umowy to podstawa, by być w pełni świadomym konsumentem. Nigdy nie podpisuj umowy jak nie rozumiesz jej treści, proś zatem o wyjaśnienie niejasnych punktów. Pożyczki przez internet są bezpieczną formą pomocy, o ile wiesz jak z nich korzystać.

Kiedy wiesz wszystko to śmiało składaj wniosek, a zazwyczaj po kilkunastu minutach od jego przesłania na swoją komórkę otrzymasz sms z decyzją.

Ciesz się nadchodzącym Sylwestrem i Nowy Rokiem, ale obiecaj sobie, że w tym nadchodzącym nie pogorszysz swojej sytuacji finansowej, a wręcz przeciwnie, znacznie ułatwisz sobie życie.

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: