Oświadczyny w walentynki. Jak szybko i sprawnie zorganizować zaręczyny marzeń?

Walentynki to doskonała okazja, aby przenieść relację na wyższy poziom. Panowie, którzy od dłuższego czasu rozważają zaręczyny, mogą to zrobić właśnie w Święto Zakochanych. Jego romantyczna atmosfera towarzysząca praktycznie na każdym kroku z pewnością pomoże w zorganizowana zaręczyn marzeń. W kolejnych latach zyskamy natomiast jeszcze jeden, osobisty powód do świętowania walentynek.

Jak wybrać odpowiedni pierścionek zaręczynowy?

Jednym z najważniejszych elementów zaręczyn jest on – pierścionek zaręczynowy. O jego otrzymaniu marzy praktycznie każda kobieta. To symbol wzajemnej miłości, przywiązania, poważnych intencji oraz obietnica rychłego ślubu. Pierścionek zaręczynowy powinien więc zostać wybrany z najwyższą starannością, gdyż jest to jeden z najważniejszych kobiecych dodatków biżuteryjnych. Z tego powodu warto zdecydować się na solidny, wysokiej jakości pierścionek, najlepiej wykonany ze złota białego lub żółtego w odpowiednio wysokiej próbie.

Zbliżające się walentynki to także świetna okazja, aby kupić pierścionek zaręczynowy w atrakcyjnej cenie. Z tej okazji większość salonów jubilerskich organizuje bowiem atrakcyjne akcje rabatowe, dzięki którym możemy nabyć markową biżuterię w dużo niższej cenie niż regularna. Przy wyborze pierścionka warto uwzględnić przede wszystkim upodobania przyszłej narzeczonej, zarówno dotyczące stylistyki biżuterii, jak i koloru złota oraz kamienia szlachetnego. Sprawdzonym, uniwersalnym wyborem, który spotka się z uznaniem praktycznie każdej kobiety, jest klasyczny pierścionek zaręczynowy z diamentem, który pasuje do praktycznie każdej stylizacji.

Jak zorganizować udane zaręczyny w walentynki?

Zaręczyny w walentynki możemy zorganizować właściwie wszędzie. Możemy zaprosić naszą ukochaną do ulubionej restauracji i po posiłku wręczyć jej pierścionek, zadając przy tym jedno z najważniejszych w życiu pytań. Walentynkowe zaręczyny możemy przygotować także we własnym domu – romantyczna kolacja przy świecach, bukiet kwiatów i skromne pudełeczko z wielką zawartością z pewnością zostaną przyjęte z entuzjazmem. Zaręczyny możemy także połączyć z walentynkowym, wspólnie zaplanowanym wyjazdem i w dogodnym momencie dodać coś od tylko siebie. Możliwości jest całe mnóstwo, a dzień 14 lutego stwarza ich jeszcze więcej!

Wybór walentynek na zaręczyny jest dobrym pomysłem z jeszcze jednego powodu – mało która kobieta będzie podejrzewała, że właśnie tego dnia zostanie obdarowana pierścionkiem zaręczynowym. Otrzymując więc zaproszenie do restauracji, do kina czy wspólną wycieczkę z pewnością potraktuje je jako element walentynkowej niespodzianki, a nie wstęp do oficjalnych oświadczyn.

Możemy więc w ten sposób zorganizować naprawdę udaną, nieoczekiwaną niespodziankę, która wywoła jeszcze więcej pozytywnych emocji. Specjalnie z myślą o wszystkich mężczyznach, którzy właśnie stoją przed podjęciem jednej z najważniejszych decyzji w swoim życiu, Smart Pożyczka przygotowała wyjątkową ofertę. Już dziś każdy klient może wnioskować o finansowanie w wysokości od 200 do nawet 15 000 zł. Nowi klienci, którzy nie korzystali jeszcze z naszych usług pożyczkowych, mogą natomiast otrzymać do 3000 zł za 0 zł lub do 5000 zł z 50% zniżką.

Podobne artykuły

 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • SMART to więcej niż pożyczka! To cały wachlarz dodatkowych produktów, dzięki któremu możesz poczuć się wyjątkowo. Dzięki temu, wiesz, że SMART jest firmą, z której usług warto korzystać, a im dłużej jesteś z nami Tym większe przywileje na Ciebie czekają! Z poniższego artykułu dowiesz się jak wygląda nasz ŚWIAT WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI, który Ci oferujemy i wybierzesz dla siebie produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb!

  24.03.2022Pokaż więcej
 • Pierwszy dzień wiosny to czas, który kojarzy się z wagarami w szkole, topieniem Marzanny oraz podziwianiem przyrody, która stopniowo budzi się do życia. Dla wielu osób dzień 21 marca niewiele różni się od pozostałych. Jest to jednak doskonała okazja i pretekst na zerwanie z codzienną rutyną i zaplanowanie na ten wyjątkowy czas w roku czegoś wyjątkowego. Oto, kilka SMART pomysłów na ciekawe powitanie pierwszego dnia wiosny z najbliższymi.

  18.03.2022Pokaż więcej
 • Zastanawiasz się jak zrealizować swoje cele i znaleźć zewnętrzne finansowanie, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby? A może poszukujesz czegoś więcej? Na przykład większych możliwości? SMART Pożyczka zdecydowanie jest portalem, który otworzy przed Tobą drzwi do tego świata. Do świata większych możliwości!

  14.03.2022Pokaż więcej
 • Telefon komórkowy, a raczej smartfon, już dawno przestał pełnić wyłącznie swoją pierwotną funkcję. Oprócz wykonywania połączeń i pisania SMS-ów, wykorzystujemy go także do wielu innych celów. Jednym z nich jest płatność telefonem, którą oferuje większość dostępnych na rynku smartfonów. Osoby, które do tej pory nie korzystały z tej możliwości, zadają sobie pytanie, jak płacić telefonem i co należy zrobić, aby było to w ogóle możliwe. O płatnościach telefonem postaramy się przybliżyć w tym artykule!

  11.03.2022Pokaż więcej
 • SMART – to więcej niż pożyczka! To hasło, które Nam w tym miesiącu przewodzi. Chcemy, aby to hasło było preludium do zaprezentowania  szerzej naszej oferty oraz wachlarza możliwości, który proponujemy naszym Klientom.  
  W niniejszym artykule przybliżymy specyfikę naszego wyjątkowego produktu, jakim jest Profil Premium. 

  07.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły