Oświadczyny w walentynki. Jak szybko i sprawnie zorganizować zaręczyny marzeń?

Walentynki to doskonała okazja, aby przenieść relację na wyższy poziom. Panowie, którzy od dłuższego czasu rozważają zaręczyny, mogą to zrobić właśnie w Święto Zakochanych. Jego romantyczna atmosfera towarzysząca praktycznie na każdym kroku z pewnością pomoże w zorganizowana zaręczyn marzeń. W kolejnych latach zyskamy natomiast jeszcze jeden, osobisty powód do świętowania walentynek.

Jak wybrać odpowiedni pierścionek zaręczynowy?

Jednym z najważniejszych elementów zaręczyn jest on – pierścionek zaręczynowy. O jego otrzymaniu marzy praktycznie każda kobieta. To symbol wzajemnej miłości, przywiązania, poważnych intencji oraz obietnica rychłego ślubu. Pierścionek zaręczynowy powinien więc zostać wybrany z najwyższą starannością, gdyż jest to jeden z najważniejszych kobiecych dodatków biżuteryjnych. Z tego powodu warto zdecydować się na solidny, wysokiej jakości pierścionek, najlepiej wykonany ze złota białego lub żółtego w odpowiednio wysokiej próbie.

Zbliżające się walentynki to także świetna okazja, aby kupić pierścionek zaręczynowy w atrakcyjnej cenie. Z tej okazji większość salonów jubilerskich organizuje bowiem atrakcyjne akcje rabatowe, dzięki którym możemy nabyć markową biżuterię w dużo niższej cenie niż regularna. Przy wyborze pierścionka warto uwzględnić przede wszystkim upodobania przyszłej narzeczonej, zarówno dotyczące stylistyki biżuterii, jak i koloru złota oraz kamienia szlachetnego. Sprawdzonym, uniwersalnym wyborem, który spotka się z uznaniem praktycznie każdej kobiety, jest klasyczny pierścionek zaręczynowy z diamentem, który pasuje do praktycznie każdej stylizacji.

Jak zorganizować udane zaręczyny w walentynki?

Zaręczyny w walentynki możemy zorganizować właściwie wszędzie. Możemy zaprosić naszą ukochaną do ulubionej restauracji i po posiłku wręczyć jej pierścionek, zadając przy tym jedno z najważniejszych w życiu pytań. Walentynkowe zaręczyny możemy przygotować także we własnym domu – romantyczna kolacja przy świecach, bukiet kwiatów i skromne pudełeczko z wielką zawartością z pewnością zostaną przyjęte z entuzjazmem. Zaręczyny możemy także połączyć z walentynkowym, wspólnie zaplanowanym wyjazdem i w dogodnym momencie dodać coś od tylko siebie. Możliwości jest całe mnóstwo, a dzień 14 lutego stwarza ich jeszcze więcej!

Wybór walentynek na zaręczyny jest dobrym pomysłem z jeszcze jednego powodu – mało która kobieta będzie podejrzewała, że właśnie tego dnia zostanie obdarowana pierścionkiem zaręczynowym. Otrzymując więc zaproszenie do restauracji, do kina czy wspólną wycieczkę z pewnością potraktuje je jako element walentynkowej niespodzianki, a nie wstęp do oficjalnych oświadczyn.

Możemy więc w ten sposób zorganizować naprawdę udaną, nieoczekiwaną niespodziankę, która wywoła jeszcze więcej pozytywnych emocji. Specjalnie z myślą o wszystkich mężczyznach, którzy właśnie stoją przed podjęciem jednej z najważniejszych decyzji w swoim życiu, Smart Pożyczka przygotowała wyjątkową ofertę. Już dziś każdy klient może wnioskować o finansowanie w wysokości od 200 do nawet 15 000 zł. Nowi klienci, którzy nie korzystali jeszcze z naszych usług pożyczkowych, mogą natomiast otrzymać do 3000 zł za 0 zł lub do 5000 zł z 50% zniżką.

Podobne artykuły

 • Jakie działania są konieczne, jeżeli istnieją przesłanki, że ktoś dokonał kradzieży Twojej tożsamości? Przede wszystkim — szybkie! Jeśli zareagujesz odpowiednio wcześnie, zminimalizujesz potencjalne, często tragiczne w skutkach, konsekwencje złamania prawa związanego z kradzieżą Twoich danych osobowych. Co zrobić w takiej sytuacji — krok, po kroku i do kogo udać się po pomoc? Wszystkie najważniejsze informacje […]

  02.06.2023Pokaż więcej
 • Podczas wypełniania formularza dyspozycji przelewu, wystarczy drobna pomyłka w numerze konta, by pieniądze trafiły do niewłaściwego adresata – warto dokładnie weryfikować poprawność wpisywanego ciągu liczb. To właśnie od niego zależy, gdzie trafi nasza gotówka. Błędy mogą jednak zdarzyć się każdemu. Co wtedy zrobić i jak można cofnąć przelew? Wszystko dokładnie wyjaśniamy poniżej. Czy bank musi […]

  02.06.2023Pokaż więcej
 • Przelew pożyczki na czyjeś konto

  Planujesz skorzystać z pozabankowej pożyczki, ale nie możesz lub nie chcesz podawać swojego numeru konta? Na pewno przemknęło Ci więc przez myśl pytanie, czy możliwy jest przelew pożyczki na czyjeś konto. Poniżej wyjaśniamy, dlaczego nie możesz tego zrobić, nawet jeśli to konto współmałżonka. W jaki sposób działają firmy pożyczkowe? Firmy udzielające pożyczek to podmioty tworzące […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • przedpłata

  Robiąc zakupy czy zawierając różnego rodzaju umowy, na pewno spotkałeś się z pojęciem “przedpła”. Musisz wiedzieć, że może ona przybierać różne formy – poznaj je, by mieć pewność, kiedy możesz wycofać się z umowy bez ponoszenia żadnych kosztów, a kiedy nie otrzymasz zwrotu uregulowanej z góry części zapłaty za produkt czy usługę. Wszystkie potrzebne informacje […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • ile można wypłacić z bankomatu

  Choć gotówka w portfelu jest nam potrzebna coraz rzadziej, wciąż zdarzają się sytuacje, w których wolimy, lub jesteśmy zmuszeni zapłacić pieniędzmi w fizycznej formie. Jeśli jest to niewielka kwota – żaden problem. Jeżeli jednak potrzebujemy wypłacić ze swojego konta większą sumę, musimy wiedzieć jakie możliwości daje nam bankomat, a kiedy konieczna jest wizyta w oddziale […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

  17.01.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły