Oświadczyny w walentynki. Jak szybko i sprawnie zorganizować zaręczyny marzeń?

Walentynki to doskonała okazja, aby przenieść relację na wyższy poziom. Panowie, którzy od dłuższego czasu rozważają zaręczyny, mogą to zrobić właśnie w Święto Zakochanych. Jego romantyczna atmosfera towarzysząca praktycznie na każdym kroku z pewnością pomoże w zorganizowana zaręczyn marzeń. W kolejnych latach zyskamy natomiast jeszcze jeden, osobisty powód do świętowania walentynek.

Jak wybrać odpowiedni pierścionek zaręczynowy?

Jednym z najważniejszych elementów zaręczyn jest on – pierścionek zaręczynowy. O jego otrzymaniu marzy praktycznie każda kobieta. To symbol wzajemnej miłości, przywiązania, poważnych intencji oraz obietnica rychłego ślubu. Pierścionek zaręczynowy powinien więc zostać wybrany z najwyższą starannością, gdyż jest to jeden z najważniejszych kobiecych dodatków biżuteryjnych. Z tego powodu warto zdecydować się na solidny, wysokiej jakości pierścionek, najlepiej wykonany ze złota białego lub żółtego w odpowiednio wysokiej próbie.

Zbliżające się walentynki to także świetna okazja, aby kupić pierścionek zaręczynowy w atrakcyjnej cenie. Z tej okazji większość salonów jubilerskich organizuje bowiem atrakcyjne akcje rabatowe, dzięki którym możemy nabyć markową biżuterię w dużo niższej cenie niż regularna. Przy wyborze pierścionka warto uwzględnić przede wszystkim upodobania przyszłej narzeczonej, zarówno dotyczące stylistyki biżuterii, jak i koloru złota oraz kamienia szlachetnego. Sprawdzonym, uniwersalnym wyborem, który spotka się z uznaniem praktycznie każdej kobiety, jest klasyczny pierścionek zaręczynowy z diamentem, który pasuje do praktycznie każdej stylizacji.

Jak zorganizować udane zaręczyny w walentynki?

Zaręczyny w walentynki możemy zorganizować właściwie wszędzie. Możemy zaprosić naszą ukochaną do ulubionej restauracji i po posiłku wręczyć jej pierścionek, zadając przy tym jedno z najważniejszych w życiu pytań. Walentynkowe zaręczyny możemy przygotować także we własnym domu – romantyczna kolacja przy świecach, bukiet kwiatów i skromne pudełeczko z wielką zawartością z pewnością zostaną przyjęte z entuzjazmem. Zaręczyny możemy także połączyć z walentynkowym, wspólnie zaplanowanym wyjazdem i w dogodnym momencie dodać coś od tylko siebie. Możliwości jest całe mnóstwo, a dzień 14 lutego stwarza ich jeszcze więcej!

Wybór walentynek na zaręczyny jest dobrym pomysłem z jeszcze jednego powodu – mało która kobieta będzie podejrzewała, że właśnie tego dnia zostanie obdarowana pierścionkiem zaręczynowym. Otrzymując więc zaproszenie do restauracji, do kina czy wspólną wycieczkę z pewnością potraktuje je jako element walentynkowej niespodzianki, a nie wstęp do oficjalnych oświadczyn.

Możemy więc w ten sposób zorganizować naprawdę udaną, nieoczekiwaną niespodziankę, która wywoła jeszcze więcej pozytywnych emocji. Specjalnie z myślą o wszystkich mężczyznach, którzy właśnie stoją przed podjęciem jednej z najważniejszych decyzji w swoim życiu, Smart Pożyczka przygotowała wyjątkową ofertę. Już dziś każdy klient może wnioskować o finansowanie w wysokości od 200 do nawet 15 000 zł. Nowi klienci, którzy nie korzystali jeszcze z naszych usług pożyczkowych, mogą natomiast otrzymać do 3000 zł za 0 zł lub do 5000 zł z 50% zniżką.

Podobne artykuły

 • Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

  17.01.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Każda praca wymaga poniesienia kosztów. Aby móc wypracować zysk, konieczne są pewne nakłady – nie tylko pieniędzy, ale i pracy. Czym właściwie są koszty uzyskania przychodu dla osób fizycznych i firm?

  26.07.2022Pokaż więcej
 • Wakacyjny wyjazd to idealny czas na odpoczynek i zmianę otoczenia. Większość Polaków spędza lato w kraju – nad Bałtykiem oraz w Tatrach. Są jednak i inne kierunki, które warto odwiedzić w Polsce. Gdzie warto pojechać na wakacje? Co warto zobaczyć?

  20.07.2022Pokaż więcej
 • Obligacje skarbowe to jedna z popularniejszych w ostatnim czasie fraz wpisywanych w wyszukiwarkę internetową. Nic dziwnego, szumnie zapowiadane są jako „ochrona przed inflacją”. Co warto wiedzieć o obligacjach skarbowych?

  12.07.2022Pokaż więcej
 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły