Oszczędzanie przez pożyczanie. Ile można zyskać na chwilówce?

pożyczki online

świnka skarbonka Mało kto, zaciągając zobowiązanie finansowe, postrzega je jako formę oszczędzania. Smart Pożyczka udowadnia, że na pożyczce można zyskać – i to nawet 20 proc. Jedyne co trzeba zrobić to być lojalnym klientem.

Pożyczka dla lojalnego klienta korzystniejsza

Status Lojalnego Klienta można zyskać już po spłacie drugiej pożyczki – ważne jest, aby zwrot należności każdorazowo miał miejsce w terminie zgodnym z zapisami umowy. Jeśli zdecydujemy się po raz trzeci i czwarty skorzystać z usług Smart Pożyczki, zyskamy miano „Srebrnego Klienta”. Z tego tytułu będzie przysługiwać nam 10 proc. rabatu na pożyczkę. To oznacza, że oddamy o jedną dziesiątą mniej niż miałoby to miejsce bez premii. Maksymalnie można pożyczyć 1500 zł. To oznacza, że przy najwyższym dostępnym limicie zamiast 1919 zł, przyjdzie nam oddać 1727,1 zł.

Promocja Smart Pożyczki

W ramach promocji „Oszczędzanie przez pożyczanie” status „Złotego Klienta”, który wiąże się z pomniejszeniem całkowitego kosztu zobowiązania o 15 proc., zdobywamy przy piątej i szóstej pożyczce. Automatycznie za naszą lojalność zostajemy też nagrodzeni możliwością aplikowania nawet o 2000 zł., z okresem spłaty wynoszącym nie więcej niż 30 dni.

Najwięcej za lojalność wobec Smart Pożyczki można zyskać przy siódmej i kolejnej pożyczce. Po pierwsze, od tej chwili jako „VIP Klient” możemy maksymalnie wnioskować aż o 2500 zł. Po drugie, zaoszczędzimy na tym aż 20 proc.

Chwilówki opłaca się spłacać w terminie

Warto podkreślić, że rabaty w ramach programu lojalnościowego są przyznawane wyłącznie osobom, które nigdy nie miały problemów ze spłatą należności w terminie. Jeśli komuś ze stałych klientów powinie się noga i przez splot niekorzystnych zdarzeń nie będzie mógł wypełnić warunków umowy, wówczas status „Lojalnego Klienta” zostanie cofnięty. Utrata bonusów nastąpi zarówno przy braku zwroty należności, jak również w momencie, gdy zdecydujemy się na przedłużenie terminu spłaty pożyczki.

Źródło:

pobrane

 

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: