Oszukaj pecha! Odbierz mega rabat na pożyczkę i zyskaj ekstra kasę!

pożyczki online

Z pewnością każdy z nas chociaż raz słyszał, że 13 jest pechowa. A jeżeli jeszcze idzie w parze z piątkiem, tworząc piątek trzynastego, to najlepiej w ogóle nie wychodzić z domu, żeby nie kusić pecha. My całkowicie pechowej 13 zaprzeczamy i ekstra rabat ogłaszamy!

Oszukaj pecha i zyskaj ekstra gotówkę taniej! Właśnie taką masz możliwość, jeżeli tylko zdecydujesz się skorzystać z naszej promocji. A zdecydowanie warto! Możesz wnioskować o pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Ale to nie wszystko! Z myślą o naszych lojalnych Klientach również przygotowaliśmy ekstra rabat. Zaloguj się na stronę www.smartpozyczka.pl i sprawdź jaka okazja na Ciebie czeka!

Pierwsza pożyczka całkowicie za darmo! Specjalnie dla Ciebie

Pierwsza darmowa pożyczka to okazja, jaka często się nie zdarza. Oznacza to bowiem, że możesz pożyczyć nawet do 3000 złotych, a koszt związany z pożyczką to równe 0 zł! Dzięki temu zyskasz ekstra gotówkę i nie będziesz musiał odkładać swoich planów na później, a stan Twojego konta nie będzie Cię ograniczał. Na spłatę pożyczki masz 30 dni, przed upływem tego czasu należy zwrócić dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Jeżeli jednak nie wszystko pójdzie po Twojej myśli i nie uda Ci się zwrócić pożyczonej kwoty w określonym w umowie terminie, to nie musisz się martwić. Twoje dane nie zostaną wpisane do różnego rodzaju rejestrów dłużników. Wystarczy, że skorzystasz z opcji refinansowania. Wówczas termin spłaty możesz przesunąć o kolejne 30 dni!

Podwajamy 13 i oferujemy aż 26% rabatu na pożyczkę!

Dla naszych stałych Klientów, którzy dotychczas nie zalegali ze spłatą pożyczki również piątek 13 wcale nie będzie pechowy. A wszystko to dzięki wyjątkowemu rabatowi – podwojonej 13, czyli 26% rabatu na pożyczkę nawet do 7000 złotych! O taką kwotę mogą wnioskować nasi stali Klienci, którzy decydują się na SMART pożyczkę już po raz 9. Warto pamiętać, że z każdą kolejną pożyczką rośnie maksymalna kwota, jaką możesz pożyczyć. Bycie stałym Klientem zdecydowanie się opłaca, bo dzięki temu można liczyć na więcej!

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: