Oszukaj pecha! Odbierz mega rabat na pożyczkę i zyskaj ekstra kasę!

Z pewnością każdy z nas chociaż raz słyszał, że 13 jest pechowa. A jeżeli jeszcze idzie w parze z piątkiem, tworząc piątek trzynastego, to najlepiej w ogóle nie wychodzić z domu, żeby nie kusić pecha. My całkowicie pechowej 13 zaprzeczamy i ekstra rabat ogłaszamy!

Oszukaj pecha i zyskaj ekstra gotówkę taniej! Właśnie taką masz możliwość, jeżeli tylko zdecydujesz się skorzystać z naszej promocji. A zdecydowanie warto! Możesz wnioskować o pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Ale to nie wszystko! Z myślą o naszych lojalnych Klientach również przygotowaliśmy ekstra rabat. Zaloguj się na stronę www.smartpozyczka.pl i sprawdź jaka okazja na Ciebie czeka!

Pierwsza pożyczka całkowicie za darmo! Specjalnie dla Ciebie

Pierwsza darmowa pożyczka to okazja, jaka często się nie zdarza. Oznacza to bowiem, że możesz pożyczyć nawet do 3000 złotych, a koszt związany z pożyczką to równe 0 zł! Dzięki temu zyskasz ekstra gotówkę i nie będziesz musiał odkładać swoich planów na później, a stan Twojego konta nie będzie Cię ograniczał. Na spłatę pożyczki masz 30 dni, przed upływem tego czasu należy zwrócić dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Jeżeli jednak nie wszystko pójdzie po Twojej myśli i nie uda Ci się zwrócić pożyczonej kwoty w określonym w umowie terminie, to nie musisz się martwić. Twoje dane nie zostaną wpisane do różnego rodzaju rejestrów dłużników. Wystarczy, że skorzystasz z opcji refinansowania. Wówczas termin spłaty możesz przesunąć o kolejne 30 dni!

Podwajamy 13 i oferujemy aż 26% rabatu na pożyczkę!

Dla naszych stałych Klientów, którzy dotychczas nie zalegali ze spłatą pożyczki również piątek 13 wcale nie będzie pechowy. A wszystko to dzięki wyjątkowemu rabatowi – podwojonej 13, czyli 26% rabatu na pożyczkę nawet do 7000 złotych! O taką kwotę mogą wnioskować nasi stali Klienci, którzy decydują się na SMART pożyczkę już po raz 9. Warto pamiętać, że z każdą kolejną pożyczką rośnie maksymalna kwota, jaką możesz pożyczyć. Bycie stałym Klientem zdecydowanie się opłaca, bo dzięki temu można liczyć na więcej!

Podobne artykuły

 • Coraz częściej Polacy zaczynają sięgać po produkty finansowe, oferowane przez firmy pozabankowe online, które oferują pożyczki na krótki okres (tzw. Chwilówki), bądź pożyczki ratalne na okres kilku miesięcy. Wspomniane podmioty oferują jasne i przejrzyste zasady.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły