Pomagamy z dwudziestokrotną siłą! Sprawdź jak wspieraliśmy Miesiąc Dobroczynności!

W listopadzie 2021 roku odbył się Miesiąc Dobroczynności organizowany przez Fundację „Pomóż Im” – Białostockie Hospicjum dla Dzieci.

Wspólnie postanowiliśmy włączyć się do akcji i wesprzeć fundacje prowadząc zbiórkę za pośrednictwem strony pomagam.pl. Przekazaliśmy również na aukcję plakat pochodzący z filmu „Furioza” z autografami głównych bohaterów oraz reżysera.

Białostockie Hospicjum dla Dzieci opiekuje się małymi pacjentami i ich rodzinami w najtrudniejszym, ale też najważniejszym okresie ich życia. Jest to hospicjum domowe, co oznacza, że podopieczni fundacji pozostają w swoich rodzinnych domach. Są otoczeni opieką i miłością swoich najbliższych. Priorytetem fundacji jest poprawa jakości życia podopiecznych, dawanie im oparcia i nadziei, w najtrudniejszych chwilach.

Pod stałą opieką fundacji zazwyczaj pozostaje około 30-40 podopiecznych. Mogą oni liczyć na lekarzy, pielęgniarki, rehabilitantów, psychologów oraz wsparcie duchowe. Należy zaznaczyć, że zespół lekarsko-pielęgniarski jest do dyspozycji dzieci i ich rodzin 24 godziny na dobę, przez cały rok.

Fundacja to zespół ludzi, którzy z prawdziwego powołania chcą nieść pomoc małym bohaterom. Ci mali bohaterowie i bohaterki każdego dnia toczą walkę z przerażającymi chorobami. Jest to praca niezwykle trudna i wymagająca zarówno psychicznie jak i fizycznie. Dlatego jesteśmy im wdzięczni za ich trud i poświęcenie każdego dnia. Za pomoc którą niosą tym najbardziej potrzebującym i bezbronnym wobec choroby dzieciom.

Mamy nadzieję, że w 2022 roku, również uda nam się przeprowadzić akcję wsparcia Fundacji. Wyczekujcie informacji na naszych profilach społecznościowych.

Chcieliśmy wszystkim z całego serca podziękować za wsparcie naszej zbiórki!

Warto pomagać, a dzięki Aventus Group, który jest właścicielem marki Smart Pożyczka, nie podwoiliśmy wpłaty na rzecz Fundacji – POMNOŻYLIŚMY JĄ x20!

Twoja wpłata zatem pomogła z DWUDZIESTOKROTNĄ SIŁĄ!

Podobne artykuły

 • Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

  17.01.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Każda praca wymaga poniesienia kosztów. Aby móc wypracować zysk, konieczne są pewne nakłady – nie tylko pieniędzy, ale i pracy. Czym właściwie są koszty uzyskania przychodu dla osób fizycznych i firm?

  26.07.2022Pokaż więcej
 • Wakacyjny wyjazd to idealny czas na odpoczynek i zmianę otoczenia. Większość Polaków spędza lato w kraju – nad Bałtykiem oraz w Tatrach. Są jednak i inne kierunki, które warto odwiedzić w Polsce. Gdzie warto pojechać na wakacje? Co warto zobaczyć?

  20.07.2022Pokaż więcej
 • Obligacje skarbowe to jedna z popularniejszych w ostatnim czasie fraz wpisywanych w wyszukiwarkę internetową. Nic dziwnego, szumnie zapowiadane są jako „ochrona przed inflacją”. Co warto wiedzieć o obligacjach skarbowych?

  12.07.2022Pokaż więcej
 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły