Pomagamy z dwudziestokrotną siłą! Sprawdź jak wspieraliśmy Miesiąc Dobroczynności!

W listopadzie 2021 roku odbył się Miesiąc Dobroczynności organizowany przez Fundację „Pomóż Im” – Białostockie Hospicjum dla Dzieci.

Wspólnie postanowiliśmy włączyć się do akcji i wesprzeć fundacje prowadząc zbiórkę za pośrednictwem strony pomagam.pl. Przekazaliśmy również na aukcję plakat pochodzący z filmu „Furioza” z autografami głównych bohaterów oraz reżysera.

Białostockie Hospicjum dla Dzieci opiekuje się małymi pacjentami i ich rodzinami w najtrudniejszym, ale też najważniejszym okresie ich życia. Jest to hospicjum domowe, co oznacza, że podopieczni fundacji pozostają w swoich rodzinnych domach. Są otoczeni opieką i miłością swoich najbliższych. Priorytetem fundacji jest poprawa jakości życia podopiecznych, dawanie im oparcia i nadziei, w najtrudniejszych chwilach.

Pod stałą opieką fundacji zazwyczaj pozostaje około 30-40 podopiecznych. Mogą oni liczyć na lekarzy, pielęgniarki, rehabilitantów, psychologów oraz wsparcie duchowe. Należy zaznaczyć, że zespół lekarsko-pielęgniarski jest do dyspozycji dzieci i ich rodzin 24 godziny na dobę, przez cały rok.

Fundacja to zespół ludzi, którzy z prawdziwego powołania chcą nieść pomoc małym bohaterom. Ci mali bohaterowie i bohaterki każdego dnia toczą walkę z przerażającymi chorobami. Jest to praca niezwykle trudna i wymagająca zarówno psychicznie jak i fizycznie. Dlatego jesteśmy im wdzięczni za ich trud i poświęcenie każdego dnia. Za pomoc którą niosą tym najbardziej potrzebującym i bezbronnym wobec choroby dzieciom.

Mamy nadzieję, że w 2022 roku, również uda nam się przeprowadzić akcję wsparcia Fundacji. Wyczekujcie informacji na naszych profilach społecznościowych.

Chcieliśmy wszystkim z całego serca podziękować za wsparcie naszej zbiórki!

Warto pomagać, a dzięki Aventus Group, który jest właścicielem marki Smart Pożyczka, nie podwoiliśmy wpłaty na rzecz Fundacji – POMNOŻYLIŚMY JĄ x20!

Twoja wpłata zatem pomogła z DWUDZIESTOKROTNĄ SIŁĄ!

Podobne artykuły

 • Jakie działania są konieczne, jeżeli istnieją przesłanki, że ktoś dokonał kradzieży Twojej tożsamości? Przede wszystkim — szybkie! Jeśli zareagujesz odpowiednio wcześnie, zminimalizujesz potencjalne, często tragiczne w skutkach, konsekwencje złamania prawa związanego z kradzieżą Twoich danych osobowych. Co zrobić w takiej sytuacji — krok, po kroku i do kogo udać się po pomoc? Wszystkie najważniejsze informacje […]

  02.06.2023Pokaż więcej
 • Podczas wypełniania formularza dyspozycji przelewu, wystarczy drobna pomyłka w numerze konta, by pieniądze trafiły do niewłaściwego adresata – warto dokładnie weryfikować poprawność wpisywanego ciągu liczb. To właśnie od niego zależy, gdzie trafi nasza gotówka. Błędy mogą jednak zdarzyć się każdemu. Co wtedy zrobić i jak można cofnąć przelew? Wszystko dokładnie wyjaśniamy poniżej. Czy bank musi […]

  02.06.2023Pokaż więcej
 • Przelew pożyczki na czyjeś konto

  Planujesz skorzystać z pozabankowej pożyczki, ale nie możesz lub nie chcesz podawać swojego numeru konta? Na pewno przemknęło Ci więc przez myśl pytanie, czy możliwy jest przelew pożyczki na czyjeś konto. Poniżej wyjaśniamy, dlaczego nie możesz tego zrobić, nawet jeśli to konto współmałżonka. W jaki sposób działają firmy pożyczkowe? Firmy udzielające pożyczek to podmioty tworzące […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • przedpłata

  Robiąc zakupy czy zawierając różnego rodzaju umowy, na pewno spotkałeś się z pojęciem “przedpła”. Musisz wiedzieć, że może ona przybierać różne formy – poznaj je, by mieć pewność, kiedy możesz wycofać się z umowy bez ponoszenia żadnych kosztów, a kiedy nie otrzymasz zwrotu uregulowanej z góry części zapłaty za produkt czy usługę. Wszystkie potrzebne informacje […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • ile można wypłacić z bankomatu

  Choć gotówka w portfelu jest nam potrzebna coraz rzadziej, wciąż zdarzają się sytuacje, w których wolimy, lub jesteśmy zmuszeni zapłacić pieniędzmi w fizycznej formie. Jeśli jest to niewielka kwota – żaden problem. Jeżeli jednak potrzebujemy wypłacić ze swojego konta większą sumę, musimy wiedzieć jakie możliwości daje nam bankomat, a kiedy konieczna jest wizyta w oddziale […]

  17.05.2023Pokaż więcej
 • Za nami początek roku, czas na podsumowanie poprzedniego, który stał się dla wielu naszych Klientów tym bardziej wyjątkowy z uwagi na wygraną w naszych konkursach! 

  17.01.2023Pokaż więcej
 • Black Friday to dzień promocji, obniżek i możliwości kupowania produktów po cenie zdecydowanie niższej niż zazwyczaj. Co warto kupić w Czarny Piątek? Oferta jest szeroka, a propozycji jest wiele. Bez względu na wybór, warto przygotować się do zakupów odpowiednio wcześniej i zarezerwować trochę czasu na łowienie okazji.

  08.11.2022Pokaż więcej
 • Rosnące ceny opału sprawiają, że wiele osób stara się znaleźć alternatywne źródło ogrzewania. Coraz więcej ludzi korzysta z dotacji na wymianę pieca, aby nie tylko taniej, ale i bardziej ekologicznie ogrzewać swoje domy. Na jakie dofinansowanie do wymiany pieca można liczyć? Czy warto skorzystać z pożyczki na wymianę kotła?  

  28.09.2022Pokaż więcej
 • Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje osobom zarejestrowanym w urzędzie pracy. Konieczne jest jednak spełnienie pewnych warunków, aby móc go otrzymać. Jest to pomoc przyznawana przez 6 lub 12 miesięcy. Co warto wiedzieć o zasiłku dla bezrobotnych? Komu przysługuje? Ile wynosi?

  27.09.2022Pokaż więcej
 • Warto pożyczać odpowiedzialnie. Aby było to możliwe, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Łatwa dostępność pożyczek sprawia, że decyduje się na nie coraz więcej osób. I nie ma w tym nic złego, o ile nie przecenimy swoich możliwości finansowych. Na czym polega odpowiedzialne pożyczanie? Jak znaleźć rzetelną firmę pożyczkową?

  11.08.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Zaloguj się i sprawdź ofertę!
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły