Pożyczaj taniej na dzień dziecka ze SMART pożyczką!

pożyczki online

Dzień dziecka już lada moment! Jeżeli nie brakuje Ci pomysłu na prezent, ale nie do końca masz za co go sfinansować, to mamy rozwiązanie Twojej sytuacji! Właśnie z myślą o takich przypadkach przygotowaliśmy specjalną promocję – pierwsza pożyczka za 0 zł i mega rabat na kolejne!

Dzień dziecka to nie tylko czas radości, ale również wydatków – szczególnie dla rodziców. I chociaż zwykło się mówić, że dwójka dzieci to podwójna radość, to równie prawdziwe jest twierdzenie, że to również podwójne wydatki. Zwłaszcza, jeżeli mówimy o takiej okazji, jaka ma miejsce 1 czerwca. Wówczas każde z naszych dzieci ma nadzieję na prezent, który spowoduje wiele radości.

Pierwsza SMART pożyczka za 0 zł – spraw dziecku prezent!

Pożyczka na dzień dzieckaDarmowa pożyczka pomoże sfinansować prezent na dzień dziecka, jeżeli nie mamy miejsca w naszym domowym budżecie na taki wydatek. Za darmo możemy wziąć pierwszą pożyczkę w kwocie do 3000 złotych na okres 30 dni. Nie oznacza to jednak, że musimy wnioskować od razu na maksymalną kwotę. Równie dobrze możemy zdecydować się na pożyczenie na przykład 1000 złotych, co pozwoli nam na zakup wyjątkowych prezentów dla dwójki dzieci. Jeżeli zmagamy się również z brakiem pomysłu na to, co kupić dziecku w dniu jego święta, to w tym artykule można znaleźć kilka ciekawych pomysłów.

Mega rabaty na pożyczkę z okazji dnia dziecka

Nasi stali Klienci również mogą liczyć z naszej strony na wsparcie finansowe – jak w każdej sytuacji. Z okazji zbliżającego się dnia dziecka przygotowaliśmy wyjątkową promocję – tniemy koszty pożyczki nawet o 30%! Maksymalna kwota pożyczki to 7000 złotych, co zdecydowanie pozwoli nam spełnić każde, nawet większe marzenie naszego dziecka. W ten sposób można pożyczyć taniej i nie martwić się o to, że brak nam funduszy, żeby sprawić dziecku prezent. Warto też zaznaczyć, że dzień dziecka jest dobrą okazją, kiedy to możemy również sprawić prezent samemu sobie. W końcu w każdym z nas drzemie dziecko, a to doskonały moment, by je obudzić. Nie czekaj, aż promocja Ci ucieknie! Pożyczaj więcej za mniej już dziś.

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: