Prezent na Walentynki

pożyczki online

Dzień Zakochanych ze Smart Pożyczką

Walentynki to dzień, w którym szczególnie chcemy wyrazić uczucia wobec osób bliskich naszemu sercu. Ulice miast, witryny sklepowe, reklamy telewizyjne i bilbordy zaczynają połyskiwać czerwienią – kolorem miłości. Jedni mają do walentynek stosunek entuzjastyczny, inni woleliby uznać, że jest to zwykły powszedni dzień. Wynika to zapewne z aspektu komercyjnego tego święta, który w nadmiarze eksploatowany psuje niektórym z nas radość z odczuwania magii walentynek. Zwłaszcza, jeśli nasz budżet jest aktualnie nadszarpnięty i nie możemy pozwolić sobie na wiele wydatków na prezenty. Być może jednak warto pomyśleć wtedy o niewielkiej finansowej pomocy, jaką może zaoferować Smart Pożyczka.

Oryginalne pomysły na prezenty walentynkowe

Walentynki to dzień dla zakochanych, ale nie tylko. Świętować je może każdy, kto chciałby podziękować bliskiej osobie za obecność i wsparcie. Oczywiście najlepszym sposobem na wyrażenie takich uczuć byłoby wspólne spędzenie czasu i okazanie sobie życzliwości i uwagi. Jak wiadomo jednak, nie zawsze dysponujemy wieloma wolnymi chwilami, aby móc poświęcić bliskiej osobie tyle czasu, ile byśmy chcieli. W takiej sytuacji ofiarowanie oryginalnego prezentu może być świetną okazją do wyrażenia szacunku, przyjaźni i miłości.

To, jaki prezent zechcemy wybrać, zależy w dużej mierze od stopnia naszych relacji z osobą obdarowaną. Inny podarunek ofiarujemy przyjaciółce, jeszcze inny ukochanej „drugiej połówce”. Odpowiednie dopasowanie prezentu do zainteresowań i gustu to przecież podstawa, żeby wywołać szczerą radość bliskiej osoby.

Zanim wybierzesz odpowiedni podarunek dla osoby, którą darzysz wyjątkowymi uczuciami, zastanów się, co naprawdę wywołałoby uśmiech na jej twarzy. Dużo zależy od tego, jak lubi ona spędzać czas, co poprawia jej nastrój i o czym najczęściej mówi. Jeśli Twoja przyjaciółka lub ukochana kobieta najbardziej relaksuje się na zakupach, dobrym pomysłem będzie dla niej na pewno voucher do zrealizowania na zakupy w jej ulubionym sklepie. Taki prezent minimalizuje ryzyko nietrafienia w gust obdarowanego oraz zostawia mu dużą możliwość wyboru i kupna tego, czego naprawdę dana osoba potrzebuje. Pomysł ten sprawdza się również w przypadku, kiedy brak nam czasu na poszukiwania podarunków lub w przypadku, gdy nie jesteśmy pewni, jaki prezent wybrać.

Jednym z najczęściej wybieranych prezentów na Dzień Zakochanych jest wciąż biżuteria. Wybór dostępnych na rynku obecnie produktów jest tak szeroki, że możemy znaleźć piękny, niebanalny prezent. Większość kobiet uwielbia ładnie wykonaną, solidną biżuterię, zatem raczej nie musimy się obawiać niezadowolenia z podarunku. Ważne jednak, by znać upodobania ukochanej osoby w kwestii biżuterii. W przypadku wątpliwości co do odpowiedniego modelu  i wzoru, najbezpieczniej kierować się zasadą less is more. Klasyczne, minimalistyczne wykończenia biżuterii są najpopularniejsze, ale zarazem najbardziej eleganckie.

Nic tak nie przywołuje romantycznych skojarzeń, jak święto, jakim są walentynki. Odwołują się one do szerokiego spektrum naszych marzeń o romantycznej, idealnej miłości, która rozkwita w pięknych, nastrojowych dekoracjach i sceneriach. Być może niektórzy z nas traktują z przymrużeniem oka sięgające tradycji średniowiecznej marzenia o rycerzu lub księżniczce, nikomu jednak nie zaszkodzi odrobina romantyzmu przy okazji święta, które najbardziej z nim się kojarzy. Nawet gdy Twoja ukochana osoba nie jest sentymentalną osobą, na pewno sprawisz jej radość organizując kilkudniowy wyjazd w miejsce, o którym zawsze marzyła. Być może jest to mała chatka w górach, ciepłe wybrzeże Portugalii lub po prostu wycieczka do lasu szlakiem z turystycznymi atrakcjami. Niezależnie od tego, jak wygląda takie wymarzone miejsce na wspólną wyprawę, chwilowa ucieczka od codziennego zabiegania oraz aktywny odpoczynek to często najlepsze prezenty, jakimi możemy obdarować kogoś, na kim nam zależy. Dają one niezapomnianą korzyść, jaką są zapamiętane na długo wspomnienia.

Smart Pożyczka dla Zakochanych

Problemy finansowe, skumulowane wydatki, pustoszejący wraz z nimi portfel to rzeczy, które skutecznie mogą wybudzić nas z romantycznego nastroju. W sytuacji, gdy nie mamy możliwości skorzystania z oszczędności lub wzięcia nadgodzin w pracy, pomocnym rozwiązaniem może się okazać nieduża pożyczka gotówkowa.

W momencie, gdy decydujemy się  na chwilówkę, bardzo ważne jest, aby zaufać sprawdzonej, wiarygodnej firmie, doceniającej konsumentów. Smart Pożyczka ogranicza formalności związane z przyznaniem pożyczki do absolutnego minimum (wniosek oraz proces jego akceptacji odbywają się w całości online). Jedynymi warunkami, jakie musi spełnić pożyczkobiorca, to odpowiedzialność finansowa. Szacuje się ją poprzez ocenienie zdolności kredytowej oraz sprawdzenie konsumenta w rejestrze dłużników. Po kilkunastu minutach od zaakceptowaniu wniosku o pożyczkę, możemy już spodziewać się przelewu na naszym koncie. Wysokość kwoty pierwszej pożyczki (2000 zł, RRSO 0%) pozwoli na pewno pokryć koszty wybranych przez nas wyjątkowych walentynkowych prezentów.

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: