Prezent na Walentynki

Dzień Zakochanych ze Smart Pożyczką

Walentynki to dzień, w którym szczególnie chcemy wyrazić uczucia wobec osób bliskich naszemu sercu. Ulice miast, witryny sklepowe, reklamy telewizyjne i bilbordy zaczynają połyskiwać czerwienią – kolorem miłości. Jedni mają do walentynek stosunek entuzjastyczny, inni woleliby uznać, że jest to zwykły powszedni dzień. Wynika to zapewne z aspektu komercyjnego tego święta, który w nadmiarze eksploatowany psuje niektórym z nas radość z odczuwania magii walentynek. Zwłaszcza, jeśli nasz budżet jest aktualnie nadszarpnięty i nie możemy pozwolić sobie na wiele wydatków na prezenty. Być może jednak warto pomyśleć wtedy o niewielkiej finansowej pomocy, jaką może zaoferować Smart Pożyczka.

Oryginalne pomysły na prezenty walentynkowe

Walentynki to dzień dla zakochanych, ale nie tylko. Świętować je może każdy, kto chciałby podziękować bliskiej osobie za obecność i wsparcie. Oczywiście najlepszym sposobem na wyrażenie takich uczuć byłoby wspólne spędzenie czasu i okazanie sobie życzliwości i uwagi. Jak wiadomo jednak, nie zawsze dysponujemy wieloma wolnymi chwilami, aby móc poświęcić bliskiej osobie tyle czasu, ile byśmy chcieli. W takiej sytuacji ofiarowanie oryginalnego prezentu może być świetną okazją do wyrażenia szacunku, przyjaźni i miłości.

To, jaki prezent zechcemy wybrać, zależy w dużej mierze od stopnia naszych relacji z osobą obdarowaną. Inny podarunek ofiarujemy przyjaciółce, jeszcze inny ukochanej „drugiej połówce”. Odpowiednie dopasowanie prezentu do zainteresowań i gustu to przecież podstawa, żeby wywołać szczerą radość bliskiej osoby.

Zanim wybierzesz odpowiedni podarunek dla osoby, którą darzysz wyjątkowymi uczuciami, zastanów się, co naprawdę wywołałoby uśmiech na jej twarzy. Dużo zależy od tego, jak lubi ona spędzać czas, co poprawia jej nastrój i o czym najczęściej mówi. Jeśli Twoja przyjaciółka lub ukochana kobieta najbardziej relaksuje się na zakupach, dobrym pomysłem będzie dla niej na pewno voucher do zrealizowania na zakupy w jej ulubionym sklepie. Taki prezent minimalizuje ryzyko nietrafienia w gust obdarowanego oraz zostawia mu dużą możliwość wyboru i kupna tego, czego naprawdę dana osoba potrzebuje. Pomysł ten sprawdza się również w przypadku, kiedy brak nam czasu na poszukiwania podarunków lub w przypadku, gdy nie jesteśmy pewni, jaki prezent wybrać.

Jednym z najczęściej wybieranych prezentów na Dzień Zakochanych jest wciąż biżuteria. Wybór dostępnych na rynku obecnie produktów jest tak szeroki, że możemy znaleźć piękny, niebanalny prezent. Większość kobiet uwielbia ładnie wykonaną, solidną biżuterię, zatem raczej nie musimy się obawiać niezadowolenia z podarunku. Ważne jednak, by znać upodobania ukochanej osoby w kwestii biżuterii. W przypadku wątpliwości co do odpowiedniego modelu  i wzoru, najbezpieczniej kierować się zasadą less is more. Klasyczne, minimalistyczne wykończenia biżuterii są najpopularniejsze, ale zarazem najbardziej eleganckie.

Nic tak nie przywołuje romantycznych skojarzeń, jak święto, jakim są walentynki. Odwołują się one do szerokiego spektrum naszych marzeń o romantycznej, idealnej miłości, która rozkwita w pięknych, nastrojowych dekoracjach i sceneriach. Być może niektórzy z nas traktują z przymrużeniem oka sięgające tradycji średniowiecznej marzenia o rycerzu lub księżniczce, nikomu jednak nie zaszkodzi odrobina romantyzmu przy okazji święta, które najbardziej z nim się kojarzy. Nawet gdy Twoja ukochana osoba nie jest sentymentalną osobą, na pewno sprawisz jej radość organizując kilkudniowy wyjazd w miejsce, o którym zawsze marzyła. Być może jest to mała chatka w górach, ciepłe wybrzeże Portugalii lub po prostu wycieczka do lasu szlakiem z turystycznymi atrakcjami. Niezależnie od tego, jak wygląda takie wymarzone miejsce na wspólną wyprawę, chwilowa ucieczka od codziennego zabiegania oraz aktywny odpoczynek to często najlepsze prezenty, jakimi możemy obdarować kogoś, na kim nam zależy. Dają one niezapomnianą korzyść, jaką są zapamiętane na długo wspomnienia.

Smart Pożyczka dla Zakochanych

Problemy finansowe, skumulowane wydatki, pustoszejący wraz z nimi portfel to rzeczy, które skutecznie mogą wybudzić nas z romantycznego nastroju. W sytuacji, gdy nie mamy możliwości skorzystania z oszczędności lub wzięcia nadgodzin w pracy, pomocnym rozwiązaniem może się okazać nieduża pożyczka gotówkowa.

W momencie, gdy decydujemy się  na chwilówkę, bardzo ważne jest, aby zaufać sprawdzonej, wiarygodnej firmie, doceniającej konsumentów. Smart Pożyczka ogranicza formalności związane z przyznaniem pożyczki do absolutnego minimum (wniosek oraz proces jego akceptacji odbywają się w całości online). Jedynymi warunkami, jakie musi spełnić pożyczkobiorca, to odpowiedzialność finansowa. Szacuje się ją poprzez ocenienie zdolności kredytowej oraz sprawdzenie konsumenta w rejestrze dłużników. Po kilkunastu minutach od zaakceptowaniu wniosku o pożyczkę, możemy już spodziewać się przelewu na naszym koncie. Wysokość kwoty pierwszej pożyczki (2000 zł, RRSO 0%) pozwoli na pewno pokryć koszty wybranych przez nas wyjątkowych walentynkowych prezentów.

Podobne artykuły

 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • nauka na smartfonie

  Uczniowie mają już za sobą ponad miesiąc nauki, studenci również wrócili na uczelnie. Natomiast w dzisiejszych czasach zdobywać wiedzę można wszędzie. Czasami wystarczy smartfon i dostęp do internetu, aby podnieść swoje kwalifikacje. Jak to zrobić?

  06.10.2020Pokaż więcej
 • benefity premium

  Obecnie znajduje się na rynku wiele produktów, które za niewielką opłatą poszerzają zakres dostępnych usług. Mowa tutaj między innymi o serwisach internetowych, których zakup wersji premium warto rozważyć.

  05.10.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły