Przedświąteczna niedziela handlowa

pożyczki online

pożyczka

Po dwóch tygodniach z zamkniętymi galeriami handlowymi nadeszła wiekopomna chwila !! Sklepy będą otwarte w niedzielę 25 marca!!

Czy wybieramy się na zakupy weekend?

Zdecydowana większość konsumentów wybiera się do galerii na przedświąteczne zakupy. Czas przygotowań do Wielkanocy jest bardzo intensywny dlatego też każda możliwość zakupowa jest bardzo mile widziana. Weekendowe zakupy wykorzystamy na wybór prezentów świątecznych jak również zmianę garderoby z zimowej na wiosenną. Będziemy także sprawdzać najnowsze oferty sprzętów elektronicznych takich jak telewizory, komputery czy sprzęt domowy w postaci odkurzaczy i robotów kuchennych. Weekend w galerii to bardzo dobry czas na zakup towarów na raty – korzystamy z nich coraz częściej i inwestujemy w towary jakie ułatwiają nam życie i są bardzo SMART 😊

 

Czy dalibyśmy sobie radę bez niedzieli handlowej?

Musielibyśmy! Zakładając hipotetycznie, że ta niedziela nie byłaby handlową – większość hipermarketów i galerii wychodzi na przeciw oczekiwaniom konsumentów i wydłuża czas pracy w soboty od 1 do 2 godzin co daje nam możliwość korzystania ze wszystkich usług. Powinniśmy obawiać się jednak, że zainteresowanie korzystaniem z niedzieli handlowej spowoduje zatłoczone parkingi i kolejki sklepowe. Jest na to dobra rada? Zakupy spożywcze musimy wykonywać stosunkowo najpóźniej ze względu na pełno-wartościowość produktów ale inne materiały możemy zakupić dużo wcześniej. Dlatego też coraz większa rzesza konsumentów zamawia zakupy przez Internet bez wychodzenia z domu. Na wszystkie dodatkowe potrzeby otrzymasz od SMART POŻYCZKI pierwszą pożyczkę za 0 zł ! Może i ty w te święta będziesz smart i zrobisz zakupy przez Internet.  Daj nam koniecznie znać w komentarzu czy odwiedzisz sklep w tę niedzielę czy zostaniesz w domu.

 

 

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: