O pieczątkach i naklejkach… czyli programy lojalnościowe

pożyczki online

Dziś niemalże wszystkie firmy oferują nam programy lojalnościowe. Za garść informacji o nas możemy kupić taniej żel pod prysznic albo wybrać prezent za zbierane mozolnie naklejki. Kiedy programy lojalnościowe mają sens? I kto skorzysta z nich najbardziej?

 

 

 

Skorzystamy najwięcej, jeśli często korzystamy z oferty wybranej firmy

Firmy już od dawna zauważyły, że programy lojalnościowe przyciągają klientów. Jeśli i tak często korzystamy z usług danej firmy, to programy lojalnościowe są dobrym pomysłem na zaoszczędzenie pieniędzy. Oczywiście pod warunkiem, że korzystamy z nich rozważnie i nie robimy zakupów tylko po to, by uzyskać punkty.  

Przybij pieczątkę, przyklej naklejkę

Do niedawna najpopularniejszą formą zbierania punktów było zbieranie naklejek lub pieczątek. Za określoną, wydaną w sklepie sumę otrzymywaliśmy konkretną liczbę punktów. Sklepy rozdają też plastikowe karty, które należy pokazać sprzedawcy. Coraz popularniejsze są specjalne aplikacje na smartfony, dzięki którym naliczane są punkty. Wystarczy pokazać kod, który wyświetli się na ekranie smartfona. Takie aplikacje są wygodniejsze od tradycyjnych katalogów czy plastikowych kart. Nie zajmują miejsca w portfelu i zawsze możemy mieć je pod ręką… o ile nie zapomnimy zabrać ze sobą telefonu.

szybka pożyczka online

Prosty system Smart Pożyczki: im więcej tym taniej

W Smart Pożyczce doceniamy naszych klientów.  Dlatego również przygotowaliśmy program lojalnościowy. Każda kolejna pożyczka i jej terminowa spłata to dodatkowe rabaty. Można uzyskać nawet do 25% rabatu. A wszystko to bez plastikowych kart, katalogów i aplikacji, o których trzeba pamiętać. My pamiętamy o tym za Ciebie!

Zapoznaj się z ofertą i skorzystaj z programu lojalnościowego przygotowanego przez zespół Smart Pożyczki.

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: