Przydatne aplikacje, które pomogą Ci ograniczyć wychodzenie z domu

Smart Porady

Ze względu na sytuację epidemiczną w naszym kraju większość z nas stara się ograniczyć wychodzenie z domu do minimum. Na szczęście i w tym temacie najnowsze technologie przychodzą nam z pomocą, oferując aplikacje, które pozwalają jeszcze więcej spraw załatwić z pozycji ulubionego fotela. Jakie to aplikacje? Sprawdź nasze polecenia!

Zrób zakupy bez wychodzenia z domu

Ciekawe aplikacje przydatne podczas izolacjiNa rynku dostępnych jest coraz więcej aplikacji, które umożliwiają zrobienie zakupów pierwszej potrzeby całkowicie online, z opcją dostawy pod same drzwi. Usługa działa podobnie, jak dowóz jedzenia zamówionego w ulubionej restauracji. Korzystając z takiej aplikacji najczęściej sami wybieramy, jakie konkretnie produkty mają się znaleźć w naszej torbie z zakupami. Dzięki temu możemy wybierać ulubione marki. W ten sposób wykonane zakupy są realizowane albo przez pracownika sklepu, albo przez inną dedykowaną osobę, a potem dostarczane prosto pod nasze drzwi. W ten sposób można kupić wszystko to, co na co dzień wkładamy do swojego koszyka z zakupami.

Zadbaj o aktywność fizyczną z odpowiednią aplikacją

Siłownie i inne obiekty sportowe są zamknięte, a Tobie brakuje regularnej aktywności fizycznej? W tej kwestii również aplikacje przychodzą z pomocą. Ich wybór jest coraz większy, a więc oferują również coraz większy wachlarz dostępnych ćwiczeń, czy gotowych zestawów treningowych. Dzięki temu możesz regularnie uprawiać sport nie wychodząc z domu, a pomysły na ćwiczenia dostarczy Ci właśnie dedykowana aplikacja.

Aplikacje bankowe – załatwiaj sprawy całkowicie online

Konto w baku z dostępem do bankowości internetowej to nie tylko możliwość wykonania przelewu, czy też uregulowania rachunku za zakupy online. To również możliwość doładowania telefonu, czy nawet załatwienia różnego rodzaju spraw urzędowych. Zwłaszcza w bankach, w których konto może Ci służyć za profil zaufany. Posiadając takie konto będziesz w stanie załatwić całą masę spraw urzędowych z pozycji ulubionego fotela. W ten sposób możesz również korzystać ze wsparcia w ramach Tarcz Finansowych przygotowanych przez rząd.

Filmy, książki i muzyka online na wyciągnięcie ręki

komunikatory kwarantannaNie tylko banki, czy siłownie mają swoje aplikacje mobilne. Mają je również platformy przeznaczone do słuchania muzyki, oglądania filmów, czy nawet czytania książek. Dzięki temu na wyciągnięcie Twojej ręki jest nie cała masa książek w formie ebooków lub audiobooków, w tym też wydawniczych nowości. Dzięki platformom dedykowanym muzyce masz dostęp (często bezpłatny) do najnowszych utworów ulubionych wykonawców. A filmy oferują platformy typu VOD, do których dostęp najczęściej jest płatny (podobnie jak w przypadku książek cyfrowych), ale na szczęście kosztuje niewiele. Pamiętaj też, że na większości platform masz możliwość skorzystania z najczęściej 30 dni darmowego okresu próbnego, a to doskonała okazja do przetestowania tych aplikacji. Jeżeli szukasz innych pomysłów na to, jak zapobiegać nudzie w domu to sprawdź nasze pomysły.

Komunikatory internetowe – pozostań w kontakcie z innymi

W naszym zestawieniu nie może zabraknąć komunikatorów internetowych. To właśnie dzięki nim masz możliwość zachować kontakt ze swoimi bliskimi bez wychodzenia z domu. To doskonała alternatywa dla połączeń telefonicznych, dzięki którym co prawda również możesz podtrzymywać kontakt, ale najczęściej bez widzenia rozmówcy. Komunikatory dają Ci możliwość nie tylko zobaczyć drugą osobę, ale też ją usłyszeć. Warto podkreślić, że pobranie i korzystanie z takich aplikacji jest bezpłatne.

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: