Przygotuj się na 3dniowy SZOK cenowy i pożyczaj taniej!

pożyczki online

Promocje lubi zdecydowana większość z nas, w końcu dzięki temu możemy mieć ciastko i zjeść ciastko. Kupić coś, ale jednocześnie zaoszczędzić. Właśnie taką ofertę proponujemy swoim Klientom – pożyczkę w szokująco niskiej cenie! To doskonała okazja, by przestać sobie odmawiać przyjemności z powodu braku gotówki.

Marzy Ci się odrobina szaleństwa, której sobie odmawiasz od dłuższego czasu z powodu swojej sytuacji finansowej? Najwyższa pora przestać i zrobić dla siebie coś miłego! Teraz nie musisz się martwić o gotówkę na realizację swoich planów, bo możesz liczyć SMARTpożyczkę. Wystarczy tylko, że skorzystasz z naszej szokującej promocji i pożyczysz jeszcze taniej. To doskonały sposób na to, żeby zaoszczędzić na kosztach pożyczki i cieszyć się dodatkową gotówką na realizację swoich planów!

Nowi Klienci pożyczają za 0 zł – prawdziwy SZOK cenowy!

promocja smartpozyczka.plPierwsza pożyczka do 3000 złotych to sposób na to, żeby pożyczyć całkowicie za darmo. Ta promocyjna oferta jest skierowana do nowych Klientów. Korzystając z niej nie ponosimy żadnych kosztów związanych z pożyczką, pod warunkiem terminowej spłaty. Pożyczoną kwotę należy oddać po 30 dniach, a jeżeli nie jesteśmy w stanie, to wyjściem z takiej sytuacji jest zawarcie pożyczki refinansującej. Wówczas termin spłaty wydłuży się o kolejne 30 dni.

Decydując się na pożyczenie 3000 złotych za darmo zyskujemy dodatkową gotówkę, która nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Możemy przeznaczyć ją na dowolny cel, na przykład na wakacyjny odpoczynek, by skorzystać z ładnej pogody. W ten sposób możemy spełnić również marzenie o ekstremalnej przygodzie, jaką jest na przykład skok ze spadochronem.

Szokująco niska cena drugiej pożyczki – AŻ 40% TANIEJ!

3dniowy szok cenowy obniża koszty drugiej pożyczki aż o 40%. To naprawdę wyjątkowa oferta, dzięki której możemy zaoszczędzić na pożyczce. Maksymalna kwota drugiej pożyczki, o jaką możemy wnioskować to 3500 złotych, a zaoszczędzone 40% kosztów pożyczki pozwoli nam zachować więcej gotówki w naszym domowym budżecie. Podobnie jak w przypadku pierwszej pożyczki – otrzymaną kwotę możemy przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na upragniony remont, zakup roweru, czy innego sprzętu, o którym od dawna marzyliśmy. Marzeń zdecydowanie nie warto odkładać na potem, dzięki naszej promocyjnej ofercie możesz sobie pozwolić na ich realizację już dziś!

Nie czekaj, aż promocja Ci ucieknie i pożyczaj taniej – to takie proste! Rabat obowiązuje w dniach 8.06 – 10.06. Regulamin dostępny tutaj.

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: