Przygotuj się na 3dniowy SZOK cenowy i pożyczaj taniej!

Promocje lubi zdecydowana większość z nas, w końcu dzięki temu możemy mieć ciastko i zjeść ciastko. Kupić coś, ale jednocześnie zaoszczędzić. Właśnie taką ofertę proponujemy swoim Klientom – pożyczkę w szokująco niskiej cenie! To doskonała okazja, by przestać sobie odmawiać przyjemności z powodu braku gotówki.

Marzy Ci się odrobina szaleństwa, której sobie odmawiasz od dłuższego czasu z powodu swojej sytuacji finansowej? Najwyższa pora przestać i zrobić dla siebie coś miłego! Teraz nie musisz się martwić o gotówkę na realizację swoich planów, bo możesz liczyć SMARTpożyczkę. Wystarczy tylko, że skorzystasz z naszej szokującej promocji i pożyczysz jeszcze taniej. To doskonały sposób na to, żeby zaoszczędzić na kosztach pożyczki i cieszyć się dodatkową gotówką na realizację swoich planów!

Nowi Klienci pożyczają za 0 zł – prawdziwy SZOK cenowy!

promocja smartpozyczka.plPierwsza pożyczka do 3000 złotych to sposób na to, żeby pożyczyć całkowicie za darmo. Ta promocyjna oferta jest skierowana do nowych Klientów. Korzystając z niej nie ponosimy żadnych kosztów związanych z pożyczką, pod warunkiem terminowej spłaty. Pożyczoną kwotę należy oddać po 30 dniach, a jeżeli nie jesteśmy w stanie, to wyjściem z takiej sytuacji jest zawarcie pożyczki refinansującej. Wówczas termin spłaty wydłuży się o kolejne 30 dni.

Decydując się na pożyczenie 3000 złotych za darmo zyskujemy dodatkową gotówkę, która nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Możemy przeznaczyć ją na dowolny cel, na przykład na wakacyjny odpoczynek, by skorzystać z ładnej pogody. W ten sposób możemy spełnić również marzenie o ekstremalnej przygodzie, jaką jest na przykład skok ze spadochronem.

Szokująco niska cena drugiej pożyczki – AŻ 40% TANIEJ!

3dniowy szok cenowy obniża koszty drugiej pożyczki aż o 40%. To naprawdę wyjątkowa oferta, dzięki której możemy zaoszczędzić na pożyczce. Maksymalna kwota drugiej pożyczki, o jaką możemy wnioskować to 3500 złotych, a zaoszczędzone 40% kosztów pożyczki pozwoli nam zachować więcej gotówki w naszym domowym budżecie. Podobnie jak w przypadku pierwszej pożyczki – otrzymaną kwotę możemy przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na upragniony remont, zakup roweru, czy innego sprzętu, o którym od dawna marzyliśmy. Marzeń zdecydowanie nie warto odkładać na potem, dzięki naszej promocyjnej ofercie możesz sobie pozwolić na ich realizację już dziś!

Nie czekaj, aż promocja Ci ucieknie i pożyczaj taniej – to takie proste! Rabat obowiązuje w dniach 8.06 – 10.06. Regulamin dostępny tutaj.

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły