Przygotuj się na 3dniowy SZOK cenowy i pożyczaj taniej!

Promocje lubi zdecydowana większość z nas, w końcu dzięki temu możemy mieć ciastko i zjeść ciastko. Kupić coś, ale jednocześnie zaoszczędzić. Właśnie taką ofertę proponujemy swoim Klientom – pożyczkę w szokująco niskiej cenie! To doskonała okazja, by przestać sobie odmawiać przyjemności z powodu braku gotówki.

Marzy Ci się odrobina szaleństwa, której sobie odmawiasz od dłuższego czasu z powodu swojej sytuacji finansowej? Najwyższa pora przestać i zrobić dla siebie coś miłego! Teraz nie musisz się martwić o gotówkę na realizację swoich planów, bo możesz liczyć SMARTpożyczkę. Wystarczy tylko, że skorzystasz z naszej szokującej promocji i pożyczysz jeszcze taniej. To doskonały sposób na to, żeby zaoszczędzić na kosztach pożyczki i cieszyć się dodatkową gotówką na realizację swoich planów!

Nowi Klienci pożyczają za 0 zł – prawdziwy SZOK cenowy!

promocja smartpozyczka.plPierwsza pożyczka do 3000 złotych to sposób na to, żeby pożyczyć całkowicie za darmo. Ta promocyjna oferta jest skierowana do nowych Klientów. Korzystając z niej nie ponosimy żadnych kosztów związanych z pożyczką, pod warunkiem terminowej spłaty. Pożyczoną kwotę należy oddać po 30 dniach, a jeżeli nie jesteśmy w stanie, to wyjściem z takiej sytuacji jest zawarcie pożyczki refinansującej. Wówczas termin spłaty wydłuży się o kolejne 30 dni.

Decydując się na pożyczenie 3000 złotych za darmo zyskujemy dodatkową gotówkę, która nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Możemy przeznaczyć ją na dowolny cel, na przykład na wakacyjny odpoczynek, by skorzystać z ładnej pogody. W ten sposób możemy spełnić również marzenie o ekstremalnej przygodzie, jaką jest na przykład skok ze spadochronem.

Szokująco niska cena drugiej pożyczki – AŻ 40% TANIEJ!

3dniowy szok cenowy obniża koszty drugiej pożyczki aż o 40%. To naprawdę wyjątkowa oferta, dzięki której możemy zaoszczędzić na pożyczce. Maksymalna kwota drugiej pożyczki, o jaką możemy wnioskować to 3500 złotych, a zaoszczędzone 40% kosztów pożyczki pozwoli nam zachować więcej gotówki w naszym domowym budżecie. Podobnie jak w przypadku pierwszej pożyczki – otrzymaną kwotę możemy przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na upragniony remont, zakup roweru, czy innego sprzętu, o którym od dawna marzyliśmy. Marzeń zdecydowanie nie warto odkładać na potem, dzięki naszej promocyjnej ofercie możesz sobie pozwolić na ich realizację już dziś!

Nie czekaj, aż promocja Ci ucieknie i pożyczaj taniej – to takie proste! Rabat obowiązuje w dniach 8.06 – 10.06. Regulamin dostępny tutaj.

Podobne artykuły

 • Coraz częściej Polacy zaczynają sięgać po produkty finansowe, oferowane przez firmy pozabankowe online, które oferują pożyczki na krótki okres (tzw. Chwilówki), bądź pożyczki ratalne na okres kilku miesięcy. Wspomniane podmioty oferują jasne i przejrzyste zasady.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły