Skorzystaj z gorącej promocji pożyczkowej i pożyczaj AŻ 30% taniej!

pożyczki online

Weź pożyczkę z wyprzedaży i kup cokolwiek Ci się marzy! Obniżki cenowe przyciągają do siebie większość z nas – w końcu to doskonały sposób na to, żeby mieć ciastko i zjeść ciastko. Możemy w ten sposób zaoszczędzić, a jednocześnie cieszyć się z nowych rzeczy. Wyprzedaż pożyczek cieszy o tyle bardziej, że umożliwia nam zebranie ekstra kasy, która przecież zawsze się przydaje.

Na jaki cel potrzebujesz gotówki? Na wyprawkę szkolną? Remont? Drobne przyjemności? A może wakacje? Bez znaczenia jest to, w jaki sposób spożytkujesz ekstra kasę. Aktualnie masz możliwość wziąć pierwszą pożyczkę do 3000 złotych całkowicie za darmo, a drugą do 3500 zł z obniżką nawet 30%! To pozwoli Ci zaoszczędzić nawet około 290 złotych! Takie rozwiązanie zdecydowanie się opłaca i pozwala przestać odkładać nasze plany na potem, jeżeli wytłumaczeniem był brak gotówki.

HOT SALE – tniemy koszt pierwszej pożyczki o 100%!

hot sale pożyczkowaPierwsza pożyczka za darmo to okazja, jaka nie zdarza się często. Oznacza to bowiem oszczędność nawet 847 zł. Taki właśnie byłby koszt pożyczki w wysokości 3000 złotych na okres 30 dni. Taka kwota to dość duży zastrzyk gotówki, więc zdecydowanie pomoże nam wyjść na plus. Wnioskując o pożyczkę za darmo na SMARTpozyczka.pl wcale nie musimy się martwić o to, że podczas składania wniosku będzie na nas czekała cała masa żmudnych formalności. Jeżeli z takim wyobrażeniem przystąpimy do wnioskowania o pożyczkę, to z pewnością zostaniemy mile zaskoczeni. Bowiem cały proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty, a jedyne formalności, których musimy dopełnić polegają na wypełnieniu prostego formularza rejestracyjnego i zweryfikowaniu naszego konta bankowego. To bardzo ważny krok, ponieważ wówczas pożyczkodawca ma pewność, że udziela pożyczkę nam, a nie komuś kto się za nas podszywa.

Druga pożyczka taniej aż o 30% – łap ofertę, bo Ci ucieknie!

Druga pożyczka taniej o 30% to atrakcyjna oferta z kilku powodów. Po pierwsze – możemy pożyczyć kwotę aż 3500 złotych, po drugie zaś – możemy zrobić to taniej. Taki zastrzyk gotówki z pewnością pozwoli nam na realizację planów – zarówno tych wakacyjnych, remontowych, czy jakichkolwiek innych. Dlatego nie warto kolejny miesiąc odkładać ich na potem, tłumacząc się tym, że „nie mam pieniędzy”. Dajemy Ci sposobność, żeby je zdobyć! HOT SALE nie będzie długo na Ciebie czekało, więc nie żałuj, że promocja uciekła Ci sprzed nosa, tylko skorzystaj z niej już dziś. Oferta promocyjna obowiązuje w dniach 05.08 – 07.08.2019. Regulamin dostępny tutaj

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: