hot sale pożyczkowa

Skorzystaj z gorącej promocji pożyczkowej i pożyczaj AŻ 30% taniej!

Weź pożyczkę z wyprzedaży i kup cokolwiek Ci się marzy! Obniżki cenowe przyciągają do siebie większość z nas – w końcu to doskonały sposób na to, żeby mieć ciastko i zjeść ciastko. Możemy w ten sposób zaoszczędzić, a jednocześnie cieszyć się z nowych rzeczy. Wyprzedaż pożyczek cieszy o tyle bardziej, że umożliwia nam zebranie ekstra kasy, która przecież zawsze się przydaje.

Na jaki cel potrzebujesz gotówki? Na wyprawkę szkolną? Remont? Drobne przyjemności? A może wakacje? Bez znaczenia jest to, w jaki sposób spożytkujesz ekstra kasę. Aktualnie masz możliwość wziąć pierwszą pożyczkę do 3000 złotych całkowicie za darmo, a drugą do 3500 zł z obniżką nawet 30%! To pozwoli Ci zaoszczędzić nawet około 290 złotych! Takie rozwiązanie zdecydowanie się opłaca i pozwala przestać odkładać nasze plany na potem, jeżeli wytłumaczeniem był brak gotówki.

HOT SALE – tniemy koszt pierwszej pożyczki o 100%!

hot sale pożyczkowaPierwsza pożyczka za darmo to okazja, jaka nie zdarza się często. Oznacza to bowiem oszczędność nawet 847 zł. Taki właśnie byłby koszt pożyczki w wysokości 3000 złotych na okres 30 dni. Taka kwota to dość duży zastrzyk gotówki, więc zdecydowanie pomoże nam wyjść na plus. Wnioskując o pożyczkę za darmo na SMARTpozyczka.pl wcale nie musimy się martwić o to, że podczas składania wniosku będzie na nas czekała cała masa żmudnych formalności. Jeżeli z takim wyobrażeniem przystąpimy do wnioskowania o pożyczkę, to z pewnością zostaniemy mile zaskoczeni. Bowiem cały proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty, a jedyne formalności, których musimy dopełnić polegają na wypełnieniu prostego formularza rejestracyjnego i zweryfikowaniu naszego konta bankowego. To bardzo ważny krok, ponieważ wówczas pożyczkodawca ma pewność, że udziela pożyczkę nam, a nie komuś kto się za nas podszywa.

Druga pożyczka taniej aż o 30% – łap ofertę, bo Ci ucieknie!

Druga pożyczka taniej o 30% to atrakcyjna oferta z kilku powodów. Po pierwsze – możemy pożyczyć kwotę aż 3500 złotych, po drugie zaś – możemy zrobić to taniej. Taki zastrzyk gotówki z pewnością pozwoli nam na realizację planów – zarówno tych wakacyjnych, remontowych, czy jakichkolwiek innych. Dlatego nie warto kolejny miesiąc odkładać ich na potem, tłumacząc się tym, że „nie mam pieniędzy”. Dajemy Ci sposobność, żeby je zdobyć! HOT SALE nie będzie długo na Ciebie czekało, więc nie żałuj, że promocja uciekła Ci sprzed nosa, tylko skorzystaj z niej już dziś. Oferta promocyjna obowiązuje w dniach 05.08 – 07.08.2019. Regulamin dostępny tutaj

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły