hot sale pożyczkowa

Skorzystaj z gorącej promocji pożyczkowej i pożyczaj AŻ 30% taniej!

Weź pożyczkę z wyprzedaży i kup cokolwiek Ci się marzy! Obniżki cenowe przyciągają do siebie większość z nas – w końcu to doskonały sposób na to, żeby mieć ciastko i zjeść ciastko. Możemy w ten sposób zaoszczędzić, a jednocześnie cieszyć się z nowych rzeczy. Wyprzedaż pożyczek cieszy o tyle bardziej, że umożliwia nam zebranie ekstra kasy, która przecież zawsze się przydaje.

Na jaki cel potrzebujesz gotówki? Na wyprawkę szkolną? Remont? Drobne przyjemności? A może wakacje? Bez znaczenia jest to, w jaki sposób spożytkujesz ekstra kasę. Aktualnie masz możliwość wziąć pierwszą pożyczkę do 3000 złotych całkowicie za darmo, a drugą do 3500 zł z obniżką nawet 30%! To pozwoli Ci zaoszczędzić nawet około 290 złotych! Takie rozwiązanie zdecydowanie się opłaca i pozwala przestać odkładać nasze plany na potem, jeżeli wytłumaczeniem był brak gotówki.

HOT SALE – tniemy koszt pierwszej pożyczki o 100%!

hot sale pożyczkowaPierwsza pożyczka za darmo to okazja, jaka nie zdarza się często. Oznacza to bowiem oszczędność nawet 847 zł. Taki właśnie byłby koszt pożyczki w wysokości 3000 złotych na okres 30 dni. Taka kwota to dość duży zastrzyk gotówki, więc zdecydowanie pomoże nam wyjść na plus. Wnioskując o pożyczkę za darmo na SMARTpozyczka.pl wcale nie musimy się martwić o to, że podczas składania wniosku będzie na nas czekała cała masa żmudnych formalności. Jeżeli z takim wyobrażeniem przystąpimy do wnioskowania o pożyczkę, to z pewnością zostaniemy mile zaskoczeni. Bowiem cały proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty, a jedyne formalności, których musimy dopełnić polegają na wypełnieniu prostego formularza rejestracyjnego i zweryfikowaniu naszego konta bankowego. To bardzo ważny krok, ponieważ wówczas pożyczkodawca ma pewność, że udziela pożyczkę nam, a nie komuś kto się za nas podszywa.

Druga pożyczka taniej aż o 30% – łap ofertę, bo Ci ucieknie!

Druga pożyczka taniej o 30% to atrakcyjna oferta z kilku powodów. Po pierwsze – możemy pożyczyć kwotę aż 3500 złotych, po drugie zaś – możemy zrobić to taniej. Taki zastrzyk gotówki z pewnością pozwoli nam na realizację planów – zarówno tych wakacyjnych, remontowych, czy jakichkolwiek innych. Dlatego nie warto kolejny miesiąc odkładać ich na potem, tłumacząc się tym, że „nie mam pieniędzy”. Dajemy Ci sposobność, żeby je zdobyć! HOT SALE nie będzie długo na Ciebie czekało, więc nie żałuj, że promocja uciekła Ci sprzed nosa, tylko skorzystaj z niej już dziś. Oferta promocyjna obowiązuje w dniach 05.08 – 07.08.2019. Regulamin dostępny tutaj

Podobne artykuły

 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • nauka na smartfonie

  Uczniowie mają już za sobą ponad miesiąc nauki, studenci również wrócili na uczelnie. Natomiast w dzisiejszych czasach zdobywać wiedzę można wszędzie. Czasami wystarczy smartfon i dostęp do internetu, aby podnieść swoje kwalifikacje. Jak to zrobić?

  06.10.2020Pokaż więcej
 • benefity premium

  Obecnie znajduje się na rynku wiele produktów, które za niewielką opłatą poszerzają zakres dostępnych usług. Mowa tutaj między innymi o serwisach internetowych, których zakup wersji premium warto rozważyć.

  05.10.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły