Skorzystaj z lipcowej wyprzedaży i pożyczaj na cokolwiek Ci się marzy!

pożyczki online

Lato często jest okresem intensywnych wydatków. Nieważne, czy decydujemy się na remont, czy na wypoczynek w rajskim otoczeniu – to zawsze wymaga odpowiedniego budżetu. A ten z pewnością pomoże zgromadzić lipcowa wyprzedaż pożyczek!

Jeżeli uda się nam zgarnąć coś na wyprzedaży, po obniżonej cenie to zawsze powód do radości. A pożyczka z wyprzedaży jest szczególnie interesującą ofertą z tego względu, że niższym kosztem zyskujemy gotówkę, którą możemy przeznaczyć na to, czego aktualnie potrzebujemy. Bez znaczenia, czy będzie to nowy rower, wspominany już remont mieszkania, czy może rodzinny wypad nad jezioro. Aktualnie mamy możliwość skorzystania ze SMART lipcowej wyprzedaży pożyczek, a to okazja, by zawnioskować o pierwszą pożyczkę za 0zł i skorzystać z 35% rabatu na kolejne!

Pierwsza pożyczka do 3000 złotych całkowicie za darmo – to lipcowa wyprzedaż!

wyprzedaz-pozyczekDarmowa pożyczka to nie lada okazja. Korzystając z tej promocji, która jest skierowana do nowych Klientów możemy pożyczyć nawet 3000 zł! Jednak nie tylko kwota jest atrakcyjna, RRSO również, gdyż wynosi ono równe 0%. A to oznacza, że pożyczając maksymalną dostępną kwotę, czyli 3000 złotych, zwracamy dokładnie tyle i ani grosza więcej. Należy jednocześnie pamiętać, że warunkiem skorzystania z promocji jest terminowa spłata. Maksymalny okres, na jaki możemy pożyczyć to 30 dni.

Stan naszego konta powiększony o kwotę 3000 złotych z pewnością pozwoli nam na więcej. Owe „więcej” w okresie wakacyjnym jest szczególnie przydatne, zwłaszcza jeśli jest to więcej beztroskiego czasu na wakacjach. Takie naładowanie baterii i zebranie energii do działania jest czasami potrzebne każdemu z nas.

Szał lipcowej wyprzedaży – tniemy koszty kolejnej pożyczki AŻ o 35%!

Z każdą kolejną SMART pożyczką możemy wnioskować o coraz wyższą kwotę, aż osiągniemy maksymalny próg w wysokości 7000 złotych. Lipcowa wyprzedaż tnie koszty każdej kolejnej pożyczki o 35%, dzięki temu możemy zaoszczędzić nawet około 692 złotych! W takiej sytuacji mamy mozliwość zyskania dużego zastrzyku gotówki, jednocześnie oszczędzając na kosztach pożyczki. Takie rozwiązanie zdecydowanie się opłaca.

Nieważne, o jaką kwotę zdecydujemy się zawnioskować – skorzystanie z wyprzedażowego szału pożyczkowego pozwoli nam zaoszczędzić. Dlatego nie warto odkładać naszych planów na potem, jeżeli przed ich realizacją powstrzymuje nas stan naszego konta. Promocja obowiązuje w dniach 22-28.07.2019r. Regulamin dostępny pod tym adresem

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: