wyprzedaz-pozyczek

Skorzystaj z lipcowej wyprzedaży i pożyczaj na cokolwiek Ci się marzy!

Lato często jest okresem intensywnych wydatków. Nieważne, czy decydujemy się na remont, czy na wypoczynek w rajskim otoczeniu – to zawsze wymaga odpowiedniego budżetu. A ten z pewnością pomoże zgromadzić lipcowa wyprzedaż pożyczek!

Jeżeli uda się nam zgarnąć coś na wyprzedaży, po obniżonej cenie to zawsze powód do radości. A pożyczka z wyprzedaży jest szczególnie interesującą ofertą z tego względu, że niższym kosztem zyskujemy gotówkę, którą możemy przeznaczyć na to, czego aktualnie potrzebujemy. Bez znaczenia, czy będzie to nowy rower, wspominany już remont mieszkania, czy może rodzinny wypad nad jezioro. Aktualnie mamy możliwość skorzystania ze SMART lipcowej wyprzedaży pożyczek, a to okazja, by zawnioskować o pierwszą pożyczkę za 0zł i skorzystać z 35% rabatu na kolejne!

Pierwsza pożyczka do 3000 złotych całkowicie za darmo – to lipcowa wyprzedaż!

wyprzedaz-pozyczekDarmowa pożyczka to nie lada okazja. Korzystając z tej promocji, która jest skierowana do nowych Klientów możemy pożyczyć nawet 3000 zł! Jednak nie tylko kwota jest atrakcyjna, RRSO również, gdyż wynosi ono równe 0%. A to oznacza, że pożyczając maksymalną dostępną kwotę, czyli 3000 złotych, zwracamy dokładnie tyle i ani grosza więcej. Należy jednocześnie pamiętać, że warunkiem skorzystania z promocji jest terminowa spłata. Maksymalny okres, na jaki możemy pożyczyć to 30 dni.

Stan naszego konta powiększony o kwotę 3000 złotych z pewnością pozwoli nam na więcej. Owe „więcej” w okresie wakacyjnym jest szczególnie przydatne, zwłaszcza jeśli jest to więcej beztroskiego czasu na wakacjach. Takie naładowanie baterii i zebranie energii do działania jest czasami potrzebne każdemu z nas.

Szał lipcowej wyprzedaży – tniemy koszty kolejnej pożyczki AŻ o 35%!

Z każdą kolejną SMART pożyczką możemy wnioskować o coraz wyższą kwotę, aż osiągniemy maksymalny próg w wysokości 7000 złotych. Lipcowa wyprzedaż tnie koszty każdej kolejnej pożyczki o 35%, dzięki temu możemy zaoszczędzić nawet około 692 złotych! W takiej sytuacji mamy mozliwość zyskania dużego zastrzyku gotówki, jednocześnie oszczędzając na kosztach pożyczki. Takie rozwiązanie zdecydowanie się opłaca.

Nieważne, o jaką kwotę zdecydujemy się zawnioskować – skorzystanie z wyprzedażowego szału pożyczkowego pozwoli nam zaoszczędzić. Dlatego nie warto odkładać naszych planów na potem, jeżeli przed ich realizacją powstrzymuje nas stan naszego konta. Promocja obowiązuje w dniach 22-28.07.2019r. Regulamin dostępny pod tym adresem

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły