wyprzedaz-pozyczek

Skorzystaj z lipcowej wyprzedaży i pożyczaj na cokolwiek Ci się marzy!

Lato często jest okresem intensywnych wydatków. Nieważne, czy decydujemy się na remont, czy na wypoczynek w rajskim otoczeniu – to zawsze wymaga odpowiedniego budżetu. A ten z pewnością pomoże zgromadzić lipcowa wyprzedaż pożyczek!

Jeżeli uda się nam zgarnąć coś na wyprzedaży, po obniżonej cenie to zawsze powód do radości. A pożyczka z wyprzedaży jest szczególnie interesującą ofertą z tego względu, że niższym kosztem zyskujemy gotówkę, którą możemy przeznaczyć na to, czego aktualnie potrzebujemy. Bez znaczenia, czy będzie to nowy rower, wspominany już remont mieszkania, czy może rodzinny wypad nad jezioro. Aktualnie mamy możliwość skorzystania ze SMART lipcowej wyprzedaży pożyczek, a to okazja, by zawnioskować o pierwszą pożyczkę za 0zł i skorzystać z 35% rabatu na kolejne!

Pierwsza pożyczka do 3000 złotych całkowicie za darmo – to lipcowa wyprzedaż!

wyprzedaz-pozyczekDarmowa pożyczka to nie lada okazja. Korzystając z tej promocji, która jest skierowana do nowych Klientów możemy pożyczyć nawet 3000 zł! Jednak nie tylko kwota jest atrakcyjna, RRSO również, gdyż wynosi ono równe 0%. A to oznacza, że pożyczając maksymalną dostępną kwotę, czyli 3000 złotych, zwracamy dokładnie tyle i ani grosza więcej. Należy jednocześnie pamiętać, że warunkiem skorzystania z promocji jest terminowa spłata. Maksymalny okres, na jaki możemy pożyczyć to 30 dni.

Stan naszego konta powiększony o kwotę 3000 złotych z pewnością pozwoli nam na więcej. Owe „więcej” w okresie wakacyjnym jest szczególnie przydatne, zwłaszcza jeśli jest to więcej beztroskiego czasu na wakacjach. Takie naładowanie baterii i zebranie energii do działania jest czasami potrzebne każdemu z nas.

Szał lipcowej wyprzedaży – tniemy koszty kolejnej pożyczki AŻ o 35%!

Z każdą kolejną SMART pożyczką możemy wnioskować o coraz wyższą kwotę, aż osiągniemy maksymalny próg w wysokości 7000 złotych. Lipcowa wyprzedaż tnie koszty każdej kolejnej pożyczki o 35%, dzięki temu możemy zaoszczędzić nawet około 692 złotych! W takiej sytuacji mamy mozliwość zyskania dużego zastrzyku gotówki, jednocześnie oszczędzając na kosztach pożyczki. Takie rozwiązanie zdecydowanie się opłaca.

Nieważne, o jaką kwotę zdecydujemy się zawnioskować – skorzystanie z wyprzedażowego szału pożyczkowego pozwoli nam zaoszczędzić. Dlatego nie warto odkładać naszych planów na potem, jeżeli przed ich realizacją powstrzymuje nas stan naszego konta. Promocja obowiązuje w dniach 22-28.07.2019r. Regulamin dostępny pod tym adresem

Podobne artykuły

 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • nauka na smartfonie

  Uczniowie mają już za sobą ponad miesiąc nauki, studenci również wrócili na uczelnie. Natomiast w dzisiejszych czasach zdobywać wiedzę można wszędzie. Czasami wystarczy smartfon i dostęp do internetu, aby podnieść swoje kwalifikacje. Jak to zrobić?

  06.10.2020Pokaż więcej
 • benefity premium

  Obecnie znajduje się na rynku wiele produktów, które za niewielką opłatą poszerzają zakres dostępnych usług. Mowa tutaj między innymi o serwisach internetowych, których zakup wersji premium warto rozważyć.

  05.10.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły