wyprzedaz-pozyczek

Skorzystaj z lipcowej wyprzedaży i pożyczaj na cokolwiek Ci się marzy!

Lato często jest okresem intensywnych wydatków. Nieważne, czy decydujemy się na remont, czy na wypoczynek w rajskim otoczeniu – to zawsze wymaga odpowiedniego budżetu. A ten z pewnością pomoże zgromadzić lipcowa wyprzedaż pożyczek!

Jeżeli uda się nam zgarnąć coś na wyprzedaży, po obniżonej cenie to zawsze powód do radości. A pożyczka z wyprzedaży jest szczególnie interesującą ofertą z tego względu, że niższym kosztem zyskujemy gotówkę, którą możemy przeznaczyć na to, czego aktualnie potrzebujemy. Bez znaczenia, czy będzie to nowy rower, wspominany już remont mieszkania, czy może rodzinny wypad nad jezioro. Aktualnie mamy możliwość skorzystania ze SMART lipcowej wyprzedaży pożyczek, a to okazja, by zawnioskować o pierwszą pożyczkę za 0zł i skorzystać z 35% rabatu na kolejne!

Pierwsza pożyczka do 3000 złotych całkowicie za darmo – to lipcowa wyprzedaż!

wyprzedaz-pozyczekDarmowa pożyczka to nie lada okazja. Korzystając z tej promocji, która jest skierowana do nowych Klientów możemy pożyczyć nawet 3000 zł! Jednak nie tylko kwota jest atrakcyjna, RRSO również, gdyż wynosi ono równe 0%. A to oznacza, że pożyczając maksymalną dostępną kwotę, czyli 3000 złotych, zwracamy dokładnie tyle i ani grosza więcej. Należy jednocześnie pamiętać, że warunkiem skorzystania z promocji jest terminowa spłata. Maksymalny okres, na jaki możemy pożyczyć to 30 dni.

Stan naszego konta powiększony o kwotę 3000 złotych z pewnością pozwoli nam na więcej. Owe „więcej” w okresie wakacyjnym jest szczególnie przydatne, zwłaszcza jeśli jest to więcej beztroskiego czasu na wakacjach. Takie naładowanie baterii i zebranie energii do działania jest czasami potrzebne każdemu z nas.

Szał lipcowej wyprzedaży – tniemy koszty kolejnej pożyczki AŻ o 35%!

Z każdą kolejną SMART pożyczką możemy wnioskować o coraz wyższą kwotę, aż osiągniemy maksymalny próg w wysokości 7000 złotych. Lipcowa wyprzedaż tnie koszty każdej kolejnej pożyczki o 35%, dzięki temu możemy zaoszczędzić nawet około 692 złotych! W takiej sytuacji mamy mozliwość zyskania dużego zastrzyku gotówki, jednocześnie oszczędzając na kosztach pożyczki. Takie rozwiązanie zdecydowanie się opłaca.

Nieważne, o jaką kwotę zdecydujemy się zawnioskować – skorzystanie z wyprzedażowego szału pożyczkowego pozwoli nam zaoszczędzić. Dlatego nie warto odkładać naszych planów na potem, jeżeli przed ich realizacją powstrzymuje nas stan naszego konta. Promocja obowiązuje w dniach 22-28.07.2019r. Regulamin dostępny pod tym adresem

Podobne artykuły

 • Wielkimi krokami zbliża się 21 i 22 stycznia. Są to dni, w których obchodzimy bardzo ważne święto – Dzień Babci i Dziadka. W związku z tym, wiele osób zastanawia się, co podarować seniorom z okazji ich święta. Zazwyczaj jako pierwsze na myśl przychodzą nam materialne podarki. W tym roku nie musimy jednak obdarowywać dziadków wyłącznie oklepanymi laurkami, słodkościami lub pamiątkowymi drobiazgami zwłaszcza, jeśli otrzymywali je już we wcześniejszych latach. Zamiast tego podarujmy im coś znacznie cenniejszego – wspólny czas!

  20.01.2022Pokaż więcej
 • Wszystkie pożyczki i kredyty mają jedną cechę wspólną – wszystkie należy uregulować w określonym w umowie terminie. Wymóg ten dotyczy zarówno klasycznych pożyczek gotówkowych, jak i popularnych w ostatnich latach chwilówek. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, czy wcześniejsza spłata pożyczki przyniesie im jakiekolwiek korzyści, czy jedynie pozwoli uregulować zobowiązanie. Okazuje się, że jak najbardziej!

  14.01.2022Pokaż więcej
 • Za oknami śniegu brak, ale w SMART ogłaszamy w styczniu ŚNIEŻNY SMART CZAS! 

  Jak Ty lubisz spędzać zimę? 

  07.01.2022Pokaż więcej
 • W dzisiejszych czasach coraz częściej i chętniej dokonujemy płatności przez internet. Pomimo możliwości płatności za zakupy kartą, wiele osób nadal stawia na tradycyjne rozwiązania i przelewa pieniądze bezpośrednio na konto sklepu lub osoby prywatnej. W takiej sytuacji, zawsze warto upewnić się, czy dane właściciela rachunku bankowego pokrywają się z danymi osoby, z którą przeprowadzamy transakcję. W związku z tym pojawia się pytanie, jak sprawdzić właściciela konta bankowego i czy jest to w ogóle możliwe. Odpowiedź na nie znajdziesz poniżej!

  28.12.2021Pokaż więcej
 • Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To wyjątkowy czas w roku, który warto spędzić w przyjemnej, rodzinnej atmosferze. Jej stworzenie w dużej mierze jest uzależnione od zasobności naszego portfela – świąteczne menu, prezenty, ozdoby i dekoracje sporo kosztują, bez nich natomiast trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie z prawdziwego zdarzenia. Znakomitym sposobem na zrealizowanie wszystkich świątecznych planów jest Smart Pożyczka, którą można zaciągnąć praktycznie od ręki, bez wychodzenia z domu.

  22.12.2021Pokaż więcej
 • Święta LAST MINUTE? One również mogą być SMART!

  Święta za tydzień, a Ty wciąż nie masz prezentów?

  To żaden problem!

  17.12.2021Pokaż więcej
 • Mikołajki to święto, które obchodzimy co roku, 6 grudnia. Według tradycji, z tej okazji obdarowujemy bliskich drobnymi podarkami „od Mikołaja”, które mają stanowić swoiste preludium do właściwych prezentów wręczanych na Boże Narodzenie. Najwięcej radości Mikołajki przynoszą najmłodszych, nie brakuje jednak także dorosłych, którzy równie chętnie wręczają, co otrzymują prezenty z tej okazji. Sprawdziliśmy, jakie prezenty dla dużych i małych cieszą się w tym roku szczególnym zainteresowaniem!

  06.12.2021Pokaż więcej
 • Święta coraz bliżej! W tym roku SMART Pożyczka organizuje SMART ŚWIĘTA!

  Weź udział w naszym konkursie! To PROSTE! Możesz stać się posiadaczem lub posiadaczką jednej z 3 kart podarunkowych VISA o wartości 500 zł każda!

  03.12.2021Pokaż więcej
 • Długie jesienne wieczory to idealny czas na to, aby wybrać się do kina. Na zewnątrz robi się już chłodno, dzień staje się coraz krótszy, więc warto znaleźć sposób na to, aby nie nudzić się w domu. 

  Nowości w filmowych repertuarach kin nie brakuje, a zapowiedzi również wyglądają obiecująco. Masz ochotę na prawdziwą dawkę wrażeń? A może chcesz się zrelaksować i obejrzeć dobrą, zabawną komedię? W tym artykule zaprezentujemy propozycje kinowe, w których każdy znajdzie coś dla siebie. 

  29.10.2021Pokaż więcej
 • pożyczki - porady

  Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty.

  Na co więc warto zwrócić uwagę? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych.

  19.10.2021Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły