Smart budżet – zobacz jak robią to inni!

pożyczki online

Osobiste finanse Kasi

Znacie już Kasię ! Dzielną 27 dziewczynę jaka w czerwcu wespnie się na szczyt Alp! Jeśli nie – to szybko nadróbcie pierwszy odcinek #smartbudżetu ponieważ Kasia będzie nam towarzyszyła przez najbliższych kilka miesięcy.

A dziś kolejny odcinek historii Kasi

Nie uwierzycie! Wczoraj potracił mnie samochód – Tak !  Pisze do was ze szpitalnego łózka. Całe szczęście mam jedynie niewielkie zbicia i złamaną nogę ale żyję!

Nie wyobrażacie sobie co czuje człowiek potracony przez samochód. Ja też nie ! Ponieważ jedyna rzecz o jakiej myślałam to fakt, że mam do zdobycia szczyt Alp! Teraz nie jestem pewna czy oby na pewno pojadę- muszę przez najbliższe 3 tygodnie nosić gips a następnie poddać się rehabilitacji. Zwolnienie lekarskie mam na cały miesiąc i jeszcze nie wiem jak sobie z tym poradzę! Rehabilitacja jaką przepisał mi lekarz na NFZ nie doprowadzi mnie do pełnej sprawności fizycznej przed wyjazdem w Alpy. Dlatego już dziś szukam prywatnego rehabilitanta ! Ja musze jechać – ja chce jechać! – ja pojadę i zdobędę ten szczyt!

Jakie to straszne że mamy w życiu tyle ograniczeń w swoich głowach. Ludzie na wózkach inwalidzkich zdobywają szczyty, niewidomi, zwiedzaj świat – każdy robi to na swój indywidualny sposób dlatego tez ja dam sobie rade ze wszystkim co mnie spotyka!

Oczywiście rehabilitacja to dodatkowy koszt. Ale na swojej sprawności nie będę oszczędzała. Sprawdziłam moją zdolność kredytową w banku i wiecie co? Odmówili mi kredytu – argumentując to faktem, iż moja niedyspozycja, jak również nieobecność w pracy przez ok 2 miesiące spowodują, że pracodawca się ze mną rozstanie. Oczywiście nikt w banku w prostu mi tego nie przekazał ale zrozumiałam komunikat ze strony Pani jaka ze mną przeprowadziła rozmowę.

Powróciłam wiec do SMARTPOZYCZKI.pl ku mojemu zdziwieniu – kwota jaka chciałam pożyczyć wzrosła – już dziś mogę wziąć pożyczkę na swoje wydatki o 2 000 zł wyższa aniżeli ostatnio – otrzymałam także Bon rabatowy na koszty pożyczki. Nikt mi nie sugerował, że stracę prace – wręcz przeciwnie dziewczyna z call center życzyła mi szybkiego powrotu do sprawności i realizowania marzeń. Przy okazji wyjaśniła mi także skąd wzięła się tak atrakcyjna oferta finansowa dla mnie. Otóż w Smartpozyczka dostępny jest program lojalnościowy dla stałych pożyczkobiorców. Kwota do pożyczenia wzrasta wraz z ilością wziętych i spłaconych pożyczek. Dlatego ja dziś online wzięła pożyczkę na moją rehabilitacje. 4 000 zł wystarcza mi na opłacenie rehabilitanta i możliwość powrotu do sprawności.

Dziś kiedy jestem już po ostatnim spotkaniu z moim rehabilitantem pakuje torbę i ideę na ściankę wspinaczkową – całe szczęście noga zrosła się super! Dodatkowe spotkania rehabilitacyjne pomogły mi w dojściu do sprawności a Pan rehabilitant – to nie jest już Pan Tomek, Tylko Tomuś – mój chłopak 😊

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: