Smart budżet – zobacz jak robią to inni!

Osobiste finanse Kasi

Znacie już Kasię ! Dzielną 27 dziewczynę jaka w czerwcu wespnie się na szczyt Alp! Jeśli nie – to szybko nadróbcie pierwszy odcinek #smartbudżetu ponieważ Kasia będzie nam towarzyszyła przez najbliższych kilka miesięcy.

A dziś kolejny odcinek historii Kasi

Nie uwierzycie! Wczoraj potracił mnie samochód – Tak !  Pisze do was ze szpitalnego łózka. Całe szczęście mam jedynie niewielkie zbicia i złamaną nogę ale żyję!

Nie wyobrażacie sobie co czuje człowiek potracony przez samochód. Ja też nie ! Ponieważ jedyna rzecz o jakiej myślałam to fakt, że mam do zdobycia szczyt Alp! Teraz nie jestem pewna czy oby na pewno pojadę- muszę przez najbliższe 3 tygodnie nosić gips a następnie poddać się rehabilitacji. Zwolnienie lekarskie mam na cały miesiąc i jeszcze nie wiem jak sobie z tym poradzę! Rehabilitacja jaką przepisał mi lekarz na NFZ nie doprowadzi mnie do pełnej sprawności fizycznej przed wyjazdem w Alpy. Dlatego już dziś szukam prywatnego rehabilitanta ! Ja musze jechać – ja chce jechać! – ja pojadę i zdobędę ten szczyt!

Jakie to straszne że mamy w życiu tyle ograniczeń w swoich głowach. Ludzie na wózkach inwalidzkich zdobywają szczyty, niewidomi, zwiedzaj świat – każdy robi to na swój indywidualny sposób dlatego tez ja dam sobie rade ze wszystkim co mnie spotyka!

Oczywiście rehabilitacja to dodatkowy koszt. Ale na swojej sprawności nie będę oszczędzała. Sprawdziłam moją zdolność kredytową w banku i wiecie co? Odmówili mi kredytu – argumentując to faktem, iż moja niedyspozycja, jak również nieobecność w pracy przez ok 2 miesiące spowodują, że pracodawca się ze mną rozstanie. Oczywiście nikt w banku w prostu mi tego nie przekazał ale zrozumiałam komunikat ze strony Pani jaka ze mną przeprowadziła rozmowę.

Powróciłam wiec do SMARTPOZYCZKI.pl ku mojemu zdziwieniu – kwota jaka chciałam pożyczyć wzrosła – już dziś mogę wziąć pożyczkę na swoje wydatki o 2 000 zł wyższa aniżeli ostatnio – otrzymałam także Bon rabatowy na koszty pożyczki. Nikt mi nie sugerował, że stracę prace – wręcz przeciwnie dziewczyna z call center życzyła mi szybkiego powrotu do sprawności i realizowania marzeń. Przy okazji wyjaśniła mi także skąd wzięła się tak atrakcyjna oferta finansowa dla mnie. Otóż w Smartpozyczka dostępny jest program lojalnościowy dla stałych pożyczkobiorców. Kwota do pożyczenia wzrasta wraz z ilością wziętych i spłaconych pożyczek. Dlatego ja dziś online wzięła pożyczkę na moją rehabilitacje. 4 000 zł wystarcza mi na opłacenie rehabilitanta i możliwość powrotu do sprawności.

Dziś kiedy jestem już po ostatnim spotkaniu z moim rehabilitantem pakuje torbę i ideę na ściankę wspinaczkową – całe szczęście noga zrosła się super! Dodatkowe spotkania rehabilitacyjne pomogły mi w dojściu do sprawności a Pan rehabilitant – to nie jest już Pan Tomek, Tylko Tomuś – mój chłopak ?

Podobne artykuły

 • Wielkimi krokami zbliża się 21 i 22 stycznia. Są to dni, w których obchodzimy bardzo ważne święto – Dzień Babci i Dziadka. W związku z tym, wiele osób zastanawia się, co podarować seniorom z okazji ich święta. Zazwyczaj jako pierwsze na myśl przychodzą nam materialne podarki. W tym roku nie musimy jednak obdarowywać dziadków wyłącznie oklepanymi laurkami, słodkościami lub pamiątkowymi drobiazgami zwłaszcza, jeśli otrzymywali je już we wcześniejszych latach. Zamiast tego podarujmy im coś znacznie cenniejszego – wspólny czas!

  20.01.2022Pokaż więcej
 • Wszystkie pożyczki i kredyty mają jedną cechę wspólną – wszystkie należy uregulować w określonym w umowie terminie. Wymóg ten dotyczy zarówno klasycznych pożyczek gotówkowych, jak i popularnych w ostatnich latach chwilówek. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, czy wcześniejsza spłata pożyczki przyniesie im jakiekolwiek korzyści, czy jedynie pozwoli uregulować zobowiązanie. Okazuje się, że jak najbardziej!

  14.01.2022Pokaż więcej
 • Za oknami śniegu brak, ale w SMART ogłaszamy w styczniu ŚNIEŻNY SMART CZAS! 

  Jak Ty lubisz spędzać zimę? 

  07.01.2022Pokaż więcej
 • W dzisiejszych czasach coraz częściej i chętniej dokonujemy płatności przez internet. Pomimo możliwości płatności za zakupy kartą, wiele osób nadal stawia na tradycyjne rozwiązania i przelewa pieniądze bezpośrednio na konto sklepu lub osoby prywatnej. W takiej sytuacji, zawsze warto upewnić się, czy dane właściciela rachunku bankowego pokrywają się z danymi osoby, z którą przeprowadzamy transakcję. W związku z tym pojawia się pytanie, jak sprawdzić właściciela konta bankowego i czy jest to w ogóle możliwe. Odpowiedź na nie znajdziesz poniżej!

  28.12.2021Pokaż więcej
 • Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To wyjątkowy czas w roku, który warto spędzić w przyjemnej, rodzinnej atmosferze. Jej stworzenie w dużej mierze jest uzależnione od zasobności naszego portfela – świąteczne menu, prezenty, ozdoby i dekoracje sporo kosztują, bez nich natomiast trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie z prawdziwego zdarzenia. Znakomitym sposobem na zrealizowanie wszystkich świątecznych planów jest Smart Pożyczka, którą można zaciągnąć praktycznie od ręki, bez wychodzenia z domu.

  22.12.2021Pokaż więcej
 • Święta LAST MINUTE? One również mogą być SMART!

  Święta za tydzień, a Ty wciąż nie masz prezentów?

  To żaden problem!

  17.12.2021Pokaż więcej
 • Mikołajki to święto, które obchodzimy co roku, 6 grudnia. Według tradycji, z tej okazji obdarowujemy bliskich drobnymi podarkami „od Mikołaja”, które mają stanowić swoiste preludium do właściwych prezentów wręczanych na Boże Narodzenie. Najwięcej radości Mikołajki przynoszą najmłodszych, nie brakuje jednak także dorosłych, którzy równie chętnie wręczają, co otrzymują prezenty z tej okazji. Sprawdziliśmy, jakie prezenty dla dużych i małych cieszą się w tym roku szczególnym zainteresowaniem!

  06.12.2021Pokaż więcej
 • Święta coraz bliżej! W tym roku SMART Pożyczka organizuje SMART ŚWIĘTA!

  Weź udział w naszym konkursie! To PROSTE! Możesz stać się posiadaczem lub posiadaczką jednej z 3 kart podarunkowych VISA o wartości 500 zł każda!

  03.12.2021Pokaż więcej
 • Długie jesienne wieczory to idealny czas na to, aby wybrać się do kina. Na zewnątrz robi się już chłodno, dzień staje się coraz krótszy, więc warto znaleźć sposób na to, aby nie nudzić się w domu. 

  Nowości w filmowych repertuarach kin nie brakuje, a zapowiedzi również wyglądają obiecująco. Masz ochotę na prawdziwą dawkę wrażeń? A może chcesz się zrelaksować i obejrzeć dobrą, zabawną komedię? W tym artykule zaprezentujemy propozycje kinowe, w których każdy znajdzie coś dla siebie. 

  29.10.2021Pokaż więcej
 • pożyczki - porady

  Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty.

  Na co więc warto zwrócić uwagę? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych.

  19.10.2021Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły