Smart budżet – zobacz jak robią to inni!

Osobiste finanse Kasi

Znacie już Kasię ! Dzielną 27 dziewczynę jaka w czerwcu wespnie się na szczyt Alp! Jeśli nie – to szybko nadróbcie pierwszy odcinek #smartbudżetu ponieważ Kasia będzie nam towarzyszyła przez najbliższych kilka miesięcy.

A dziś kolejny odcinek historii Kasi

Nie uwierzycie! Wczoraj potracił mnie samochód – Tak !  Pisze do was ze szpitalnego łózka. Całe szczęście mam jedynie niewielkie zbicia i złamaną nogę ale żyję!

Nie wyobrażacie sobie co czuje człowiek potracony przez samochód. Ja też nie ! Ponieważ jedyna rzecz o jakiej myślałam to fakt, że mam do zdobycia szczyt Alp! Teraz nie jestem pewna czy oby na pewno pojadę- muszę przez najbliższe 3 tygodnie nosić gips a następnie poddać się rehabilitacji. Zwolnienie lekarskie mam na cały miesiąc i jeszcze nie wiem jak sobie z tym poradzę! Rehabilitacja jaką przepisał mi lekarz na NFZ nie doprowadzi mnie do pełnej sprawności fizycznej przed wyjazdem w Alpy. Dlatego już dziś szukam prywatnego rehabilitanta ! Ja musze jechać – ja chce jechać! – ja pojadę i zdobędę ten szczyt!

Jakie to straszne że mamy w życiu tyle ograniczeń w swoich głowach. Ludzie na wózkach inwalidzkich zdobywają szczyty, niewidomi, zwiedzaj świat – każdy robi to na swój indywidualny sposób dlatego tez ja dam sobie rade ze wszystkim co mnie spotyka!

Oczywiście rehabilitacja to dodatkowy koszt. Ale na swojej sprawności nie będę oszczędzała. Sprawdziłam moją zdolność kredytową w banku i wiecie co? Odmówili mi kredytu – argumentując to faktem, iż moja niedyspozycja, jak również nieobecność w pracy przez ok 2 miesiące spowodują, że pracodawca się ze mną rozstanie. Oczywiście nikt w banku w prostu mi tego nie przekazał ale zrozumiałam komunikat ze strony Pani jaka ze mną przeprowadziła rozmowę.

Powróciłam wiec do SMARTPOZYCZKI.pl ku mojemu zdziwieniu – kwota jaka chciałam pożyczyć wzrosła – już dziś mogę wziąć pożyczkę na swoje wydatki o 2 000 zł wyższa aniżeli ostatnio – otrzymałam także Bon rabatowy na koszty pożyczki. Nikt mi nie sugerował, że stracę prace – wręcz przeciwnie dziewczyna z call center życzyła mi szybkiego powrotu do sprawności i realizowania marzeń. Przy okazji wyjaśniła mi także skąd wzięła się tak atrakcyjna oferta finansowa dla mnie. Otóż w Smartpozyczka dostępny jest program lojalnościowy dla stałych pożyczkobiorców. Kwota do pożyczenia wzrasta wraz z ilością wziętych i spłaconych pożyczek. Dlatego ja dziś online wzięła pożyczkę na moją rehabilitacje. 4 000 zł wystarcza mi na opłacenie rehabilitanta i możliwość powrotu do sprawności.

Dziś kiedy jestem już po ostatnim spotkaniu z moim rehabilitantem pakuje torbę i ideę na ściankę wspinaczkową – całe szczęście noga zrosła się super! Dodatkowe spotkania rehabilitacyjne pomogły mi w dojściu do sprawności a Pan rehabilitant – to nie jest już Pan Tomek, Tylko Tomuś – mój chłopak ?

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły