Smart budżet – zobacz jak robią to inni!

Osobiste finanse Kasi

Znacie już Kasię ! Dzielną 27 dziewczynę jaka w czerwcu wespnie się na szczyt Alp! Jeśli nie – to szybko nadróbcie pierwszy odcinek #smartbudżetu ponieważ Kasia będzie nam towarzyszyła przez najbliższych kilka miesięcy.

A dziś kolejny odcinek historii Kasi

Nie uwierzycie! Wczoraj potracił mnie samochód – Tak !  Pisze do was ze szpitalnego łózka. Całe szczęście mam jedynie niewielkie zbicia i złamaną nogę ale żyję!

Nie wyobrażacie sobie co czuje człowiek potracony przez samochód. Ja też nie ! Ponieważ jedyna rzecz o jakiej myślałam to fakt, że mam do zdobycia szczyt Alp! Teraz nie jestem pewna czy oby na pewno pojadę- muszę przez najbliższe 3 tygodnie nosić gips a następnie poddać się rehabilitacji. Zwolnienie lekarskie mam na cały miesiąc i jeszcze nie wiem jak sobie z tym poradzę! Rehabilitacja jaką przepisał mi lekarz na NFZ nie doprowadzi mnie do pełnej sprawności fizycznej przed wyjazdem w Alpy. Dlatego już dziś szukam prywatnego rehabilitanta ! Ja musze jechać – ja chce jechać! – ja pojadę i zdobędę ten szczyt!

Jakie to straszne że mamy w życiu tyle ograniczeń w swoich głowach. Ludzie na wózkach inwalidzkich zdobywają szczyty, niewidomi, zwiedzaj świat – każdy robi to na swój indywidualny sposób dlatego tez ja dam sobie rade ze wszystkim co mnie spotyka!

Oczywiście rehabilitacja to dodatkowy koszt. Ale na swojej sprawności nie będę oszczędzała. Sprawdziłam moją zdolność kredytową w banku i wiecie co? Odmówili mi kredytu – argumentując to faktem, iż moja niedyspozycja, jak również nieobecność w pracy przez ok 2 miesiące spowodują, że pracodawca się ze mną rozstanie. Oczywiście nikt w banku w prostu mi tego nie przekazał ale zrozumiałam komunikat ze strony Pani jaka ze mną przeprowadziła rozmowę.

Powróciłam wiec do SMARTPOZYCZKI.pl ku mojemu zdziwieniu – kwota jaka chciałam pożyczyć wzrosła – już dziś mogę wziąć pożyczkę na swoje wydatki o 2 000 zł wyższa aniżeli ostatnio – otrzymałam także Bon rabatowy na koszty pożyczki. Nikt mi nie sugerował, że stracę prace – wręcz przeciwnie dziewczyna z call center życzyła mi szybkiego powrotu do sprawności i realizowania marzeń. Przy okazji wyjaśniła mi także skąd wzięła się tak atrakcyjna oferta finansowa dla mnie. Otóż w Smartpozyczka dostępny jest program lojalnościowy dla stałych pożyczkobiorców. Kwota do pożyczenia wzrasta wraz z ilością wziętych i spłaconych pożyczek. Dlatego ja dziś online wzięła pożyczkę na moją rehabilitacje. 4 000 zł wystarcza mi na opłacenie rehabilitanta i możliwość powrotu do sprawności.

Dziś kiedy jestem już po ostatnim spotkaniu z moim rehabilitantem pakuje torbę i ideę na ściankę wspinaczkową – całe szczęście noga zrosła się super! Dodatkowe spotkania rehabilitacyjne pomogły mi w dojściu do sprawności a Pan rehabilitant – to nie jest już Pan Tomek, Tylko Tomuś – mój chłopak ?

Podobne artykuły

 • Inteligentne mieszkanie lub dom? Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w naszej przestrzeni mieszkalnej przestało już dawno dziwić. SMART rozwiązania stają się coraz bardziej popularne i przystępne cenowo. Koncepcja SMART w domu, to przede wszystkim wprowadzanie automatycznych rozwiązań i możliwości zdalnego sterowania urządzeniami, które mają za zadanie podnieść komfort życia jego mieszkańców.

  15.10.2021Pokaż więcej
 • Coraz częściej Polacy zaczynają sięgać po produkty finansowe, oferowane przez firmy pozabankowe online, które oferują pożyczki na krótki okres (tzw. Chwilówki), bądź pożyczki ratalne na okres kilku miesięcy. Wspomniane podmioty oferują jasne i przejrzyste zasady.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły