pomysłowy pomysł na prezent z okazji dnia dziecka

SMART prezent na dzień dziecka – co kupić z tej okazji?

Do dnia dziecka zostało coraz mniej czasu, dlatego warto zacząć się zastanawiać nad tym, co kupić z tej okazji. Pomysłów na prezent jest naprawdę wiele, ale warto wybrać taki który nie tylko ucieszy, ale również będzie użyteczny. Jaki prezent na dzień dziecka wybrać?

1 czerwca to data, której wyczekuje każde dziecko – bez względu na wiek. Nie tylko dlatego, że to czas otrzymywania prezentów, ale również uwalniania dziecięcej radości, którą przecież ma w sobie każdy z nas. To bardzo radosne święto i warto podejść do niego odpowiedzialnie, również jeżeli chodzi o kwestię prezentów.

Ciekawe gadżety w prezencie na dzień dziecka

pomysłowy pomysł na prezent z okazji dnia dzieckaŻyjemy w świecie nowych technologii i zdecydowanie warto jest z nich korzystać. Dlatego zakup ciekawego gadżetu technologicznego w roli prezentu będzie naprawdę świetnym pomysłem, z którego ucieszy się praktycznie każde dziecko.

Takie prezenty to nie tylko laptop, telefon, czy tablet – chociaż w pewnym wieku marzy o nich każde dziecko i warto te marzenie spełnić. Zwłaszcza w przypadku telefonu – to umożliwi nam ciągły kontakt z naszym dzieckiem, co zdecydowanie daje poczucie komfortu dla rodzica. Dzięki temu zawsze wiemy, co się z naszą pociechą dzieje. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że telefon to taki prezent 2w1 – nie tylko dla dziecka, ale również dla nas.

Innym ciekawym prezentem na dzień dziecka może być czytnik ebooków. Jak doskonale zdajemy sobie sprawę – czytanie poszerza wyobraźnie i wzbogaca zasób słownictwa. Dlatego jeżeli nasze dziecko chętnie sięga po książki, to wspierajmy go w tym zajęciu. Czytnik na pewno to ułatwi, a jednocześnie dostarczy frajdy, bo to przecież fajny sprzęt.

Prezent na dzień dziecka dla przedszkolaka

dzien-dzieckaDziecku w wieku przedszkolnym również możemy sprawić naprawdę fajny prezent. I nie zawsze muszą to być puzzle, czy robociki. Nasza pociecha ucieszy się również z takiego prezentu, który jednocześnie rozwinie w niej pewne umiejętności. Dzieci uczą się poprzez naśladownictwo, dlatego możemy im kupić prezent stwarzający okazję do owego naśladownictwa naszych czynności.

Przykładowo – dziewczynka z pewnością ucieszy się z zestawu go gotowania, złożonego nie tylko z kuchenki, ale również z garnków i produktów spożywczych, które będzie mogła przyrządzić. Z kolei chłopczyk na pewno będzie miał wiele radości z elektrycznego samochodu. Taki prezent szybko się nie znudzi i będzie świetną zabawą.

Darmowa pożyczka na wyjątkowy prezent na dzień dziecka

Jeżeli chcielibyśmy kupić dziecku jego wymarzony prezent, ale nie pozwala nam na to nasza sytuacja finansowa, to rozwiązaniem takiej sytuacji może być pierwsza pożyczka za 0 zł. W ten sposób możemy pożyczyć nawet do 3000 złotych na okres 30 dni, a po tym czasie spłacić dokładnie taką sumę, jaką pożyczyliśmy. Bez żadnych dodatkowych kosztów. Wówczas nic nie będzie nas hamowało przed sprawieniem dziecku prawdziwej radości, a przecież w dn

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły