pomysłowy pomysł na prezent z okazji dnia dziecka

SMART prezent na dzień dziecka – co kupić z tej okazji?

Do dnia dziecka zostało coraz mniej czasu, dlatego warto zacząć się zastanawiać nad tym, co kupić z tej okazji. Pomysłów na prezent jest naprawdę wiele, ale warto wybrać taki który nie tylko ucieszy, ale również będzie użyteczny. Jaki prezent na dzień dziecka wybrać?

1 czerwca to data, której wyczekuje każde dziecko – bez względu na wiek. Nie tylko dlatego, że to czas otrzymywania prezentów, ale również uwalniania dziecięcej radości, którą przecież ma w sobie każdy z nas. To bardzo radosne święto i warto podejść do niego odpowiedzialnie, również jeżeli chodzi o kwestię prezentów.

Ciekawe gadżety w prezencie na dzień dziecka

pomysłowy pomysł na prezent z okazji dnia dzieckaŻyjemy w świecie nowych technologii i zdecydowanie warto jest z nich korzystać. Dlatego zakup ciekawego gadżetu technologicznego w roli prezentu będzie naprawdę świetnym pomysłem, z którego ucieszy się praktycznie każde dziecko.

Takie prezenty to nie tylko laptop, telefon, czy tablet – chociaż w pewnym wieku marzy o nich każde dziecko i warto te marzenie spełnić. Zwłaszcza w przypadku telefonu – to umożliwi nam ciągły kontakt z naszym dzieckiem, co zdecydowanie daje poczucie komfortu dla rodzica. Dzięki temu zawsze wiemy, co się z naszą pociechą dzieje. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że telefon to taki prezent 2w1 – nie tylko dla dziecka, ale również dla nas.

Innym ciekawym prezentem na dzień dziecka może być czytnik ebooków. Jak doskonale zdajemy sobie sprawę – czytanie poszerza wyobraźnie i wzbogaca zasób słownictwa. Dlatego jeżeli nasze dziecko chętnie sięga po książki, to wspierajmy go w tym zajęciu. Czytnik na pewno to ułatwi, a jednocześnie dostarczy frajdy, bo to przecież fajny sprzęt.

Prezent na dzień dziecka dla przedszkolaka

dzien-dzieckaDziecku w wieku przedszkolnym również możemy sprawić naprawdę fajny prezent. I nie zawsze muszą to być puzzle, czy robociki. Nasza pociecha ucieszy się również z takiego prezentu, który jednocześnie rozwinie w niej pewne umiejętności. Dzieci uczą się poprzez naśladownictwo, dlatego możemy im kupić prezent stwarzający okazję do owego naśladownictwa naszych czynności.

Przykładowo – dziewczynka z pewnością ucieszy się z zestawu go gotowania, złożonego nie tylko z kuchenki, ale również z garnków i produktów spożywczych, które będzie mogła przyrządzić. Z kolei chłopczyk na pewno będzie miał wiele radości z elektrycznego samochodu. Taki prezent szybko się nie znudzi i będzie świetną zabawą.

Darmowa pożyczka na wyjątkowy prezent na dzień dziecka

Jeżeli chcielibyśmy kupić dziecku jego wymarzony prezent, ale nie pozwala nam na to nasza sytuacja finansowa, to rozwiązaniem takiej sytuacji może być pierwsza pożyczka za 0 zł. W ten sposób możemy pożyczyć nawet do 3000 złotych na okres 30 dni, a po tym czasie spłacić dokładnie taką sumę, jaką pożyczyliśmy. Bez żadnych dodatkowych kosztów. Wówczas nic nie będzie nas hamowało przed sprawieniem dziecku prawdziwej radości, a przecież w dn

Podobne artykuły

 • Inteligentne mieszkanie lub dom? Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w naszej przestrzeni mieszkalnej przestało już dawno dziwić. SMART rozwiązania stają się coraz bardziej popularne i przystępne cenowo. Koncepcja SMART w domu, to przede wszystkim wprowadzanie automatycznych rozwiązań i możliwości zdalnego sterowania urządzeniami, które mają za zadanie podnieść komfort życia jego mieszkańców.

  15.10.2021Pokaż więcej
 • Coraz częściej Polacy zaczynają sięgać po produkty finansowe, oferowane przez firmy pozabankowe online, które oferują pożyczki na krótki okres (tzw. Chwilówki), bądź pożyczki ratalne na okres kilku miesięcy. Wspomniane podmioty oferują jasne i przejrzyste zasady.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły