SMART promocja – aktywuj maj i realizuj swoje plany!

pożyczki online

W maju coraz częściej możemy się cieszyć słońcem, co sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Wspieramy aktywne plany i dlatego przygotowaliśmy SMART promocję – pierwszą pożyczkę za 0 zł i nawet 30% rabatu na kolejne pożyczki.

Maj jest okresem, kiedy na zewnątrz robi się coraz cieplej. A co za tym idzie – coraz chętniej opuszczamy mieszkania, by wolny czas spędzić na świeżym powietrzu i nacieszyć się długo wyczekiwanym słońcem. Ładna pogoda sprzyja również aktywności, która często wiąże się z wydatkami. I właśnie z myślą o takich planach finansowych przygotowaliśmy promocję – pierwsza pożyczka za 0zł, a kolejne z rabatem!

Pożyczka za darmo na aktywne plany

Promocja na pożyczkęNasi nowi Klienci mogą wnioskować o pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. W ten sposób można pożyczyć kwotę nawet do 2000 złotych na okres 30 dni. Jeżeli tylko spłacimy pożyczoną kwotę w terminie, to pożyczka będzie całkowicie darmowa. To znaczy, że jeśli zdecydowaliśmy się pożyczyć na przykład kwotę 500 złotych, to dokładnie tyle powinniśmy oddać.

Kwota pierwszej pożyczki, którą otrzymamy całkowicie za darmo umożliwi nam realizację naprawdę wielu planów związanych a aktywnością. Niezależnie od tego, czy jesteśmy fanami piłki nożnej, pieszych wędrówek, czy wycieczek rowerowych – pożyczone pieniądze umożliwią skompletowanie niezbędnego sprzętu. To świetna okazja, żeby w końcu zacząć działać!

Aktywny maj – SMART rabat nawet do 30%

Aktywność to bardzo szerokie pojęcie. Może obejmować zarówno poranny bieg, czy rodzinną wycieczkę rowerową, jak również spacer, czy przejażdżkę rolkami. Bez względu na to, w jaki sposób definiujemy aktywne spędzanie czasu, SMART rabat pomoże nam zebrać fundusze niezbędne do skompletowania odpowiedniego sprzętu. Nieważne, czy będą  to rolki, czy buty do biegania.

Korzystając z 30% rabatu możemy pożyczyć kwotę nawet do 8000 tysięcy złotych. To już pozwoli nie tylko na zakup dwóch rowerów, ale również na spełnienie marzeń o hulajnodze elektrycznej. Taki środek transportu coraz bardziej zyskuje na popularności – nie tylko pozwoli nam szybciej dotrzeć na miejsce naszej podróży, ale również umożliwi czerpanie radości z przebywania na świeżym powietrzu.

Nie czekaj, aż rabat Ci ucieknie i realizuj swoje aktywne plany już dziś! Promocja trwa do 15.05.2019r. Po więcej szczegółów zaloguj się na swoim Profilu Klienta.

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: