Promocja na pożyczkę

SMART promocja – aktywuj maj i realizuj swoje plany!

W maju coraz częściej możemy się cieszyć słońcem, co sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Wspieramy aktywne plany i dlatego przygotowaliśmy SMART promocję – pierwszą pożyczkę za 0 zł i nawet 30% rabatu na kolejne pożyczki.

Maj jest okresem, kiedy na zewnątrz robi się coraz cieplej. A co za tym idzie – coraz chętniej opuszczamy mieszkania, by wolny czas spędzić na świeżym powietrzu i nacieszyć się długo wyczekiwanym słońcem. Ładna pogoda sprzyja również aktywności, która często wiąże się z wydatkami. I właśnie z myślą o takich planach finansowych przygotowaliśmy promocję – pierwsza pożyczka za 0zł, a kolejne z rabatem!

Pożyczka za darmo na aktywne plany

Promocja na pożyczkęNasi nowi Klienci mogą wnioskować o pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. W ten sposób można pożyczyć kwotę nawet do 2000 złotych na okres 30 dni. Jeżeli tylko spłacimy pożyczoną kwotę w terminie, to pożyczka będzie całkowicie darmowa. To znaczy, że jeśli zdecydowaliśmy się pożyczyć na przykład kwotę 500 złotych, to dokładnie tyle powinniśmy oddać.

Kwota pierwszej pożyczki, którą otrzymamy całkowicie za darmo umożliwi nam realizację naprawdę wielu planów związanych a aktywnością. Niezależnie od tego, czy jesteśmy fanami piłki nożnej, pieszych wędrówek, czy wycieczek rowerowych – pożyczone pieniądze umożliwią skompletowanie niezbędnego sprzętu. To świetna okazja, żeby w końcu zacząć działać!

Aktywny maj – SMART rabat nawet do 30%

Aktywność to bardzo szerokie pojęcie. Może obejmować zarówno poranny bieg, czy rodzinną wycieczkę rowerową, jak również spacer, czy przejażdżkę rolkami. Bez względu na to, w jaki sposób definiujemy aktywne spędzanie czasu, SMART rabat pomoże nam zebrać fundusze niezbędne do skompletowania odpowiedniego sprzętu. Nieważne, czy będą  to rolki, czy buty do biegania.

Korzystając z 30% rabatu możemy pożyczyć kwotę nawet do 8000 tysięcy złotych. To już pozwoli nie tylko na zakup dwóch rowerów, ale również na spełnienie marzeń o hulajnodze elektrycznej. Taki środek transportu coraz bardziej zyskuje na popularności – nie tylko pozwoli nam szybciej dotrzeć na miejsce naszej podróży, ale również umożliwi czerpanie radości z przebywania na świeżym powietrzu.

Nie czekaj, aż rabat Ci ucieknie i realizuj swoje aktywne plany już dziś! Promocja trwa do 15.05.2019r. Po więcej szczegółów zaloguj się na swoim Profilu Klienta.

Podobne artykuły

 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • nauka na smartfonie

  Uczniowie mają już za sobą ponad miesiąc nauki, studenci również wrócili na uczelnie. Natomiast w dzisiejszych czasach zdobywać wiedzę można wszędzie. Czasami wystarczy smartfon i dostęp do internetu, aby podnieść swoje kwalifikacje. Jak to zrobić?

  06.10.2020Pokaż więcej
 • benefity premium

  Obecnie znajduje się na rynku wiele produktów, które za niewielką opłatą poszerzają zakres dostępnych usług. Mowa tutaj między innymi o serwisach internetowych, których zakup wersji premium warto rozważyć.

  05.10.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły