Promocja na pożyczkę

SMART promocja – aktywuj maj i realizuj swoje plany!

W maju coraz częściej możemy się cieszyć słońcem, co sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Wspieramy aktywne plany i dlatego przygotowaliśmy SMART promocję – pierwszą pożyczkę za 0 zł i nawet 30% rabatu na kolejne pożyczki.

Maj jest okresem, kiedy na zewnątrz robi się coraz cieplej. A co za tym idzie – coraz chętniej opuszczamy mieszkania, by wolny czas spędzić na świeżym powietrzu i nacieszyć się długo wyczekiwanym słońcem. Ładna pogoda sprzyja również aktywności, która często wiąże się z wydatkami. I właśnie z myślą o takich planach finansowych przygotowaliśmy promocję – pierwsza pożyczka za 0zł, a kolejne z rabatem!

Pożyczka za darmo na aktywne plany

Promocja na pożyczkęNasi nowi Klienci mogą wnioskować o pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. W ten sposób można pożyczyć kwotę nawet do 2000 złotych na okres 30 dni. Jeżeli tylko spłacimy pożyczoną kwotę w terminie, to pożyczka będzie całkowicie darmowa. To znaczy, że jeśli zdecydowaliśmy się pożyczyć na przykład kwotę 500 złotych, to dokładnie tyle powinniśmy oddać.

Kwota pierwszej pożyczki, którą otrzymamy całkowicie za darmo umożliwi nam realizację naprawdę wielu planów związanych a aktywnością. Niezależnie od tego, czy jesteśmy fanami piłki nożnej, pieszych wędrówek, czy wycieczek rowerowych – pożyczone pieniądze umożliwią skompletowanie niezbędnego sprzętu. To świetna okazja, żeby w końcu zacząć działać!

Aktywny maj – SMART rabat nawet do 30%

Aktywność to bardzo szerokie pojęcie. Może obejmować zarówno poranny bieg, czy rodzinną wycieczkę rowerową, jak również spacer, czy przejażdżkę rolkami. Bez względu na to, w jaki sposób definiujemy aktywne spędzanie czasu, SMART rabat pomoże nam zebrać fundusze niezbędne do skompletowania odpowiedniego sprzętu. Nieważne, czy będą  to rolki, czy buty do biegania.

Korzystając z 30% rabatu możemy pożyczyć kwotę nawet do 8000 tysięcy złotych. To już pozwoli nie tylko na zakup dwóch rowerów, ale również na spełnienie marzeń o hulajnodze elektrycznej. Taki środek transportu coraz bardziej zyskuje na popularności – nie tylko pozwoli nam szybciej dotrzeć na miejsce naszej podróży, ale również umożliwi czerpanie radości z przebywania na świeżym powietrzu.

Nie czekaj, aż rabat Ci ucieknie i realizuj swoje aktywne plany już dziś! Promocja trwa do 15.05.2019r. Po więcej szczegółów zaloguj się na swoim Profilu Klienta.

Podobne artykuły

 • Wielkimi krokami zbliża się 21 i 22 stycznia. Są to dni, w których obchodzimy bardzo ważne święto – Dzień Babci i Dziadka. W związku z tym, wiele osób zastanawia się, co podarować seniorom z okazji ich święta. Zazwyczaj jako pierwsze na myśl przychodzą nam materialne podarki. W tym roku nie musimy jednak obdarowywać dziadków wyłącznie oklepanymi laurkami, słodkościami lub pamiątkowymi drobiazgami zwłaszcza, jeśli otrzymywali je już we wcześniejszych latach. Zamiast tego podarujmy im coś znacznie cenniejszego – wspólny czas!

  20.01.2022Pokaż więcej
 • Wszystkie pożyczki i kredyty mają jedną cechę wspólną – wszystkie należy uregulować w określonym w umowie terminie. Wymóg ten dotyczy zarówno klasycznych pożyczek gotówkowych, jak i popularnych w ostatnich latach chwilówek. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, czy wcześniejsza spłata pożyczki przyniesie im jakiekolwiek korzyści, czy jedynie pozwoli uregulować zobowiązanie. Okazuje się, że jak najbardziej!

  14.01.2022Pokaż więcej
 • Za oknami śniegu brak, ale w SMART ogłaszamy w styczniu ŚNIEŻNY SMART CZAS! 

  Jak Ty lubisz spędzać zimę? 

  07.01.2022Pokaż więcej
 • W dzisiejszych czasach coraz częściej i chętniej dokonujemy płatności przez internet. Pomimo możliwości płatności za zakupy kartą, wiele osób nadal stawia na tradycyjne rozwiązania i przelewa pieniądze bezpośrednio na konto sklepu lub osoby prywatnej. W takiej sytuacji, zawsze warto upewnić się, czy dane właściciela rachunku bankowego pokrywają się z danymi osoby, z którą przeprowadzamy transakcję. W związku z tym pojawia się pytanie, jak sprawdzić właściciela konta bankowego i czy jest to w ogóle możliwe. Odpowiedź na nie znajdziesz poniżej!

  28.12.2021Pokaż więcej
 • Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To wyjątkowy czas w roku, który warto spędzić w przyjemnej, rodzinnej atmosferze. Jej stworzenie w dużej mierze jest uzależnione od zasobności naszego portfela – świąteczne menu, prezenty, ozdoby i dekoracje sporo kosztują, bez nich natomiast trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie z prawdziwego zdarzenia. Znakomitym sposobem na zrealizowanie wszystkich świątecznych planów jest Smart Pożyczka, którą można zaciągnąć praktycznie od ręki, bez wychodzenia z domu.

  22.12.2021Pokaż więcej
 • Święta LAST MINUTE? One również mogą być SMART!

  Święta za tydzień, a Ty wciąż nie masz prezentów?

  To żaden problem!

  17.12.2021Pokaż więcej
 • Mikołajki to święto, które obchodzimy co roku, 6 grudnia. Według tradycji, z tej okazji obdarowujemy bliskich drobnymi podarkami „od Mikołaja”, które mają stanowić swoiste preludium do właściwych prezentów wręczanych na Boże Narodzenie. Najwięcej radości Mikołajki przynoszą najmłodszych, nie brakuje jednak także dorosłych, którzy równie chętnie wręczają, co otrzymują prezenty z tej okazji. Sprawdziliśmy, jakie prezenty dla dużych i małych cieszą się w tym roku szczególnym zainteresowaniem!

  06.12.2021Pokaż więcej
 • Święta coraz bliżej! W tym roku SMART Pożyczka organizuje SMART ŚWIĘTA!

  Weź udział w naszym konkursie! To PROSTE! Możesz stać się posiadaczem lub posiadaczką jednej z 3 kart podarunkowych VISA o wartości 500 zł każda!

  03.12.2021Pokaż więcej
 • Długie jesienne wieczory to idealny czas na to, aby wybrać się do kina. Na zewnątrz robi się już chłodno, dzień staje się coraz krótszy, więc warto znaleźć sposób na to, aby nie nudzić się w domu. 

  Nowości w filmowych repertuarach kin nie brakuje, a zapowiedzi również wyglądają obiecująco. Masz ochotę na prawdziwą dawkę wrażeń? A może chcesz się zrelaksować i obejrzeć dobrą, zabawną komedię? W tym artykule zaprezentujemy propozycje kinowe, w których każdy znajdzie coś dla siebie. 

  29.10.2021Pokaż więcej
 • pożyczki - porady

  Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty.

  Na co więc warto zwrócić uwagę? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych.

  19.10.2021Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły