Promocja na pożyczkę

SMART promocja – aktywuj maj i realizuj swoje plany!

W maju coraz częściej możemy się cieszyć słońcem, co sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Wspieramy aktywne plany i dlatego przygotowaliśmy SMART promocję – pierwszą pożyczkę za 0 zł i nawet 30% rabatu na kolejne pożyczki.

Maj jest okresem, kiedy na zewnątrz robi się coraz cieplej. A co za tym idzie – coraz chętniej opuszczamy mieszkania, by wolny czas spędzić na świeżym powietrzu i nacieszyć się długo wyczekiwanym słońcem. Ładna pogoda sprzyja również aktywności, która często wiąże się z wydatkami. I właśnie z myślą o takich planach finansowych przygotowaliśmy promocję – pierwsza pożyczka za 0zł, a kolejne z rabatem!

Pożyczka za darmo na aktywne plany

Promocja na pożyczkęNasi nowi Klienci mogą wnioskować o pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. W ten sposób można pożyczyć kwotę nawet do 2000 złotych na okres 30 dni. Jeżeli tylko spłacimy pożyczoną kwotę w terminie, to pożyczka będzie całkowicie darmowa. To znaczy, że jeśli zdecydowaliśmy się pożyczyć na przykład kwotę 500 złotych, to dokładnie tyle powinniśmy oddać.

Kwota pierwszej pożyczki, którą otrzymamy całkowicie za darmo umożliwi nam realizację naprawdę wielu planów związanych a aktywnością. Niezależnie od tego, czy jesteśmy fanami piłki nożnej, pieszych wędrówek, czy wycieczek rowerowych – pożyczone pieniądze umożliwią skompletowanie niezbędnego sprzętu. To świetna okazja, żeby w końcu zacząć działać!

Aktywny maj – SMART rabat nawet do 30%

Aktywność to bardzo szerokie pojęcie. Może obejmować zarówno poranny bieg, czy rodzinną wycieczkę rowerową, jak również spacer, czy przejażdżkę rolkami. Bez względu na to, w jaki sposób definiujemy aktywne spędzanie czasu, SMART rabat pomoże nam zebrać fundusze niezbędne do skompletowania odpowiedniego sprzętu. Nieważne, czy będą  to rolki, czy buty do biegania.

Korzystając z 30% rabatu możemy pożyczyć kwotę nawet do 8000 tysięcy złotych. To już pozwoli nie tylko na zakup dwóch rowerów, ale również na spełnienie marzeń o hulajnodze elektrycznej. Taki środek transportu coraz bardziej zyskuje na popularności – nie tylko pozwoli nam szybciej dotrzeć na miejsce naszej podróży, ale również umożliwi czerpanie radości z przebywania na świeżym powietrzu.

Nie czekaj, aż rabat Ci ucieknie i realizuj swoje aktywne plany już dziś! Promocja trwa do 15.05.2019r. Po więcej szczegółów zaloguj się na swoim Profilu Klienta.

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły