SMART promocja na wakacje FIRST MINUTE

pożyczki online

Mamy już czerwiec, więc niedługo oficjalnie zaczną się wakacje. Warto pomyśleć o tym, jak je spędzić. Specjalnie z myślą o słonecznym wypoczynku przygotowaliśmy promocję FIRST MINUTE, która pomoże zebrać środki na niezapomniany wypoczynek!

Wakacje zazwyczaj kojarzą się nam pozytywne, bo jest to czas urlopów i wypoczynku. W tym okresie ładujemy baterie i gromadzimy energię, która przyda się nam szczególnie wtedy, gdy dni będą się robiły coraz bardziej pochmurne, a słońca będzie coraz mniej. Gotówkowe wsparcie letniego wypoczynku zapewni nasza promocja FIRST MINUTE na pożyczkę specjalnie na wakacje!

Wakacje FIRST MINUTE z pierwszą pożyczką za darmo

Promocja FIRST MINUTE na pożyczkę na wakacjeNa stronie SMART pożyczki możemy zawnioskować o pierwszą pożyczkę za darmo. Korzystając z tej promocji nowi Klienci mogą pożyczyć nawet kwotę 3000 złotych na okres 30 dni. Taki zastrzyk gotówki pomoże sfinansować wakacyjne plany w postaci na przykład rodzinnego wyjazdu nad morze. Taka suma wesprze również zagraniczne wyjazdy – na przykład romantyczną wycieczkę dla dwojga do Turcji. Ten kierunek letnich podróży wcale nie jest drogi, a zapewni masę słońca i bezcennych wspomnień. Bez względu na to, gdzie się wybieramy na wakacje – SMART pożyczka wesprze nasze plany dodatkową gotówką!

Specjalny wakacyjny rabat dla stałych Klientów

Klienci, którzy wnioskują o drugą pożyczkę również mogą liczyć na wakacyjne wsparcie finansowe. W ten sposób można pożyczyć nawet do 3500 złotych ze specjalnym rabatem na pożyczkę FIRST MINUTE. Wakacyjna promocja FIRST MINUTE tnie koszty drugiej pożyczki aż o 30%! To doskonała okazja do tego, żeby zapewnić sobie gotówkę na letni wypoczynek.

Maksymalna kwota SMART pożyczki to aż 7000 złotych. Taka suma pozwoli sfinansować nawet rodzinny wyjazd za granicę. Jeżeli dotychczas słoneczne wakacje spędzone w ciepłym kraju były jedynie naszym marzeniem, ale przed jego realizacją powstrzymywała nas nasza sytuacja finansowa, to nie warto z niego rezygnować.

Szybka pożyczka na wakacje ze specjalnym rabatem to doskonała okazja do tego, żeby w końcu przestać odkładać marzenia o wypoczynku na później. Promocja trwa do 16.06 i dotyczy Klientów, którzy wnioskują o drugą pożyczkę. Nie czekaj, aż rabat Ci ucieknie i pożyczaj taniej już dziś!

 

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: