Promocja FIRST MINUTE na pożyczkę na wakacje

SMART promocja na wakacje FIRST MINUTE

Mamy już czerwiec, więc niedługo oficjalnie zaczną się wakacje. Warto pomyśleć o tym, jak je spędzić. Specjalnie z myślą o słonecznym wypoczynku przygotowaliśmy promocję FIRST MINUTE, która pomoże zebrać środki na niezapomniany wypoczynek!

Wakacje zazwyczaj kojarzą się nam pozytywne, bo jest to czas urlopów i wypoczynku. W tym okresie ładujemy baterie i gromadzimy energię, która przyda się nam szczególnie wtedy, gdy dni będą się robiły coraz bardziej pochmurne, a słońca będzie coraz mniej. Gotówkowe wsparcie letniego wypoczynku zapewni nasza promocja FIRST MINUTE na pożyczkę specjalnie na wakacje!

Wakacje FIRST MINUTE z pierwszą pożyczką za darmo

Promocja FIRST MINUTE na pożyczkę na wakacjeNa stronie SMART pożyczki możemy zawnioskować o pierwszą pożyczkę za darmo. Korzystając z tej promocji nowi Klienci mogą pożyczyć nawet kwotę 3000 złotych na okres 30 dni. Taki zastrzyk gotówki pomoże sfinansować wakacyjne plany w postaci na przykład rodzinnego wyjazdu nad morze. Taka suma wesprze również zagraniczne wyjazdy – na przykład romantyczną wycieczkę dla dwojga do Turcji. Ten kierunek letnich podróży wcale nie jest drogi, a zapewni masę słońca i bezcennych wspomnień. Bez względu na to, gdzie się wybieramy na wakacje – SMART pożyczka wesprze nasze plany dodatkową gotówką!

Specjalny wakacyjny rabat dla stałych Klientów

Klienci, którzy wnioskują o drugą pożyczkę również mogą liczyć na wakacyjne wsparcie finansowe. W ten sposób można pożyczyć nawet do 3500 złotych ze specjalnym rabatem na pożyczkę FIRST MINUTE. Wakacyjna promocja FIRST MINUTE tnie koszty drugiej pożyczki aż o 30%! To doskonała okazja do tego, żeby zapewnić sobie gotówkę na letni wypoczynek.

Maksymalna kwota SMART pożyczki to aż 7000 złotych. Taka suma pozwoli sfinansować nawet rodzinny wyjazd za granicę. Jeżeli dotychczas słoneczne wakacje spędzone w ciepłym kraju były jedynie naszym marzeniem, ale przed jego realizacją powstrzymywała nas nasza sytuacja finansowa, to nie warto z niego rezygnować.

Szybka pożyczka na wakacje ze specjalnym rabatem to doskonała okazja do tego, żeby w końcu przestać odkładać marzenia o wypoczynku na później. Promocja trwa do 16.06 i dotyczy Klientów, którzy wnioskują o drugą pożyczkę. Nie czekaj, aż rabat Ci ucieknie i pożyczaj taniej już dziś!

 

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły