Promocja FIRST MINUTE na pożyczkę na wakacje

SMART promocja na wakacje FIRST MINUTE

Mamy już czerwiec, więc niedługo oficjalnie zaczną się wakacje. Warto pomyśleć o tym, jak je spędzić. Specjalnie z myślą o słonecznym wypoczynku przygotowaliśmy promocję FIRST MINUTE, która pomoże zebrać środki na niezapomniany wypoczynek!

Wakacje zazwyczaj kojarzą się nam pozytywne, bo jest to czas urlopów i wypoczynku. W tym okresie ładujemy baterie i gromadzimy energię, która przyda się nam szczególnie wtedy, gdy dni będą się robiły coraz bardziej pochmurne, a słońca będzie coraz mniej. Gotówkowe wsparcie letniego wypoczynku zapewni nasza promocja FIRST MINUTE na pożyczkę specjalnie na wakacje!

Wakacje FIRST MINUTE z pierwszą pożyczką za darmo

Promocja FIRST MINUTE na pożyczkę na wakacjeNa stronie SMART pożyczki możemy zawnioskować o pierwszą pożyczkę za darmo. Korzystając z tej promocji nowi Klienci mogą pożyczyć nawet kwotę 3000 złotych na okres 30 dni. Taki zastrzyk gotówki pomoże sfinansować wakacyjne plany w postaci na przykład rodzinnego wyjazdu nad morze. Taka suma wesprze również zagraniczne wyjazdy – na przykład romantyczną wycieczkę dla dwojga do Turcji. Ten kierunek letnich podróży wcale nie jest drogi, a zapewni masę słońca i bezcennych wspomnień. Bez względu na to, gdzie się wybieramy na wakacje – SMART pożyczka wesprze nasze plany dodatkową gotówką!

Specjalny wakacyjny rabat dla stałych Klientów

Klienci, którzy wnioskują o drugą pożyczkę również mogą liczyć na wakacyjne wsparcie finansowe. W ten sposób można pożyczyć nawet do 3500 złotych ze specjalnym rabatem na pożyczkę FIRST MINUTE. Wakacyjna promocja FIRST MINUTE tnie koszty drugiej pożyczki aż o 30%! To doskonała okazja do tego, żeby zapewnić sobie gotówkę na letni wypoczynek.

Maksymalna kwota SMART pożyczki to aż 7000 złotych. Taka suma pozwoli sfinansować nawet rodzinny wyjazd za granicę. Jeżeli dotychczas słoneczne wakacje spędzone w ciepłym kraju były jedynie naszym marzeniem, ale przed jego realizacją powstrzymywała nas nasza sytuacja finansowa, to nie warto z niego rezygnować.

Szybka pożyczka na wakacje ze specjalnym rabatem to doskonała okazja do tego, żeby w końcu przestać odkładać marzenia o wypoczynku na później. Promocja trwa do 16.06 i dotyczy Klientów, którzy wnioskują o drugą pożyczkę. Nie czekaj, aż rabat Ci ucieknie i pożyczaj taniej już dziś!

 

Podobne artykuły

 • Coraz częściej Polacy zaczynają sięgać po produkty finansowe, oferowane przez firmy pozabankowe online, które oferują pożyczki na krótki okres (tzw. Chwilówki), bądź pożyczki ratalne na okres kilku miesięcy. Wspomniane podmioty oferują jasne i przejrzyste zasady.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły