SUMMER SALE – zgarnij pożyczkę z wyprzedaży!

pożyczki online

Już od kilku dni oficjalnie cieszymy się początkiem lata, więc to doskonała okazja by rozpocząć SUMMER SALE! Potrzebujesz gotówki na wakacyjne wydatki? Zgarnij pożyczkę z wyprzedaży i ciesz się ekstra kasą!

Wakacje to czas relaksu i wypoczynku, który czasami wiąże się z wydatkami. Wakacyjne podróże, wyjazdy nad jezioro, sprzęt do pływania – wszystko to wymaga gotówki, mniejszej lub większej sumy. Dlatego wyciągamy pomocną dłoń do naszych Klientów. Oferujemy nie tylko pierwszą pożyczkę dla nowych Klientów całkowicie za darmo, ale również 40% zniżki na drugą pożyczkę! To doskonała okazja do tego, by zaoszczędzić i zyskać gotówkę na wakacyjne wydatki. SUMMER SALE trwa!

SUMMER SALE – pierwsza pożyczka do 3000 zł całkowicie za darmo

summer sale wyprzedaż pożyczekPotrzebujesz wsparcia gotówkowego na wakacyjne wydatki, ale dotąd nie korzystałeś z usług instytucji pożyczkowych? Pierwsza pożyczka całkowicie za darmo to doskonała okazja do tego, by doładować swoje konto. W ten sposób zaczniesz również budować swoją historię pożyczkową, by zyskać dostęp do większej gotówki.

Korzystając z oferty pierwszej pożyczki za darmo możesz pożyczyć nawet do 3000 złotych na okres 30 dni. Po tym czasie należy zwrócić całość pożyczonej kwoty, a nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z pożyczką. Zostaje tylko cieszyć się dodatkowym zastrzykiem gotówki!

40% rabatu na drugą pożyczkę – to SUMMER SALE

Jeżeli już skorzystałeś z pierwszej promocyjnej oferty na pierwszą pożyczkę za darmo i potrzebujesz dodatkowej gotówki właśnie teraz, to świetnie trafiłeś! Podczas naszej wyprzedaży pożyczek tniemy koszty drugiej pożyczki aż o 40%! W ten sposób możesz pożyczyć do 3500 złotych ze specjalnym rabatem! Takie promocje nie zdarzają się często, więc nie czekaj aż rabat Ci ucieknie! Promocja trwa do 30.06.

Nie pozwól, żeby Twoja sytuacja finansowa uniemożliwiła Ci spontaniczny wyjazd na wakacje – SMARTpożyczka zapewni dodatkową gotówkę w każdym momencie, gdziekolwiek jesteś. Pamiętaj, że jeżeli dotychczas nie zalegałeś ze spłatą pożyczki możesz skorzystać z naszych rabatów dla Klientów lojalnych – terminowość się opłaca, dzięki temu możesz pożyczać taniej!

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: