summer sale wyprzedaż pożyczek

SUMMER SALE – zgarnij pożyczkę z wyprzedaży!

Już od kilku dni oficjalnie cieszymy się początkiem lata, więc to doskonała okazja by rozpocząć SUMMER SALE! Potrzebujesz gotówki na wakacyjne wydatki? Zgarnij pożyczkę z wyprzedaży i ciesz się ekstra kasą!

Wakacje to czas relaksu i wypoczynku, który czasami wiąże się z wydatkami. Wakacyjne podróże, wyjazdy nad jezioro, sprzęt do pływania – wszystko to wymaga gotówki, mniejszej lub większej sumy. Dlatego wyciągamy pomocną dłoń do naszych Klientów. Oferujemy nie tylko pierwszą pożyczkę dla nowych Klientów całkowicie za darmo, ale również 40% zniżki na drugą pożyczkę! To doskonała okazja do tego, by zaoszczędzić i zyskać gotówkę na wakacyjne wydatki. SUMMER SALE trwa!

SUMMER SALE – pierwsza pożyczka do 3000 zł całkowicie za darmo

summer sale wyprzedaż pożyczekPotrzebujesz wsparcia gotówkowego na wakacyjne wydatki, ale dotąd nie korzystałeś z usług instytucji pożyczkowych? Pierwsza pożyczka całkowicie za darmo to doskonała okazja do tego, by doładować swoje konto. W ten sposób zaczniesz również budować swoją historię pożyczkową, by zyskać dostęp do większej gotówki.

Korzystając z oferty pierwszej pożyczki za darmo możesz pożyczyć nawet do 3000 złotych na okres 30 dni. Po tym czasie należy zwrócić całość pożyczonej kwoty, a nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z pożyczką. Zostaje tylko cieszyć się dodatkowym zastrzykiem gotówki!

40% rabatu na drugą pożyczkę – to SUMMER SALE

Jeżeli już skorzystałeś z pierwszej promocyjnej oferty na pierwszą pożyczkę za darmo i potrzebujesz dodatkowej gotówki właśnie teraz, to świetnie trafiłeś! Podczas naszej wyprzedaży pożyczek tniemy koszty drugiej pożyczki aż o 40%! W ten sposób możesz pożyczyć do 3500 złotych ze specjalnym rabatem! Takie promocje nie zdarzają się często, więc nie czekaj aż rabat Ci ucieknie! Promocja trwa do 30.06.

Nie pozwól, żeby Twoja sytuacja finansowa uniemożliwiła Ci spontaniczny wyjazd na wakacje – SMARTpożyczka zapewni dodatkową gotówkę w każdym momencie, gdziekolwiek jesteś. Pamiętaj, że jeżeli dotychczas nie zalegałeś ze spłatą pożyczki możesz skorzystać z naszych rabatów dla Klientów lojalnych – terminowość się opłaca, dzięki temu możesz pożyczać taniej!

Podobne artykuły

 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • nauka na smartfonie

  Uczniowie mają już za sobą ponad miesiąc nauki, studenci również wrócili na uczelnie. Natomiast w dzisiejszych czasach zdobywać wiedzę można wszędzie. Czasami wystarczy smartfon i dostęp do internetu, aby podnieść swoje kwalifikacje. Jak to zrobić?

  06.10.2020Pokaż więcej
 • benefity premium

  Obecnie znajduje się na rynku wiele produktów, które za niewielką opłatą poszerzają zakres dostępnych usług. Mowa tutaj między innymi o serwisach internetowych, których zakup wersji premium warto rozważyć.

  05.10.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły