summer sale wyprzedaż pożyczek

SUMMER SALE – zgarnij pożyczkę z wyprzedaży!

Już od kilku dni oficjalnie cieszymy się początkiem lata, więc to doskonała okazja by rozpocząć SUMMER SALE! Potrzebujesz gotówki na wakacyjne wydatki? Zgarnij pożyczkę z wyprzedaży i ciesz się ekstra kasą!

Wakacje to czas relaksu i wypoczynku, który czasami wiąże się z wydatkami. Wakacyjne podróże, wyjazdy nad jezioro, sprzęt do pływania – wszystko to wymaga gotówki, mniejszej lub większej sumy. Dlatego wyciągamy pomocną dłoń do naszych Klientów. Oferujemy nie tylko pierwszą pożyczkę dla nowych Klientów całkowicie za darmo, ale również 40% zniżki na drugą pożyczkę! To doskonała okazja do tego, by zaoszczędzić i zyskać gotówkę na wakacyjne wydatki. SUMMER SALE trwa!

SUMMER SALE – pierwsza pożyczka do 3000 zł całkowicie za darmo

summer sale wyprzedaż pożyczekPotrzebujesz wsparcia gotówkowego na wakacyjne wydatki, ale dotąd nie korzystałeś z usług instytucji pożyczkowych? Pierwsza pożyczka całkowicie za darmo to doskonała okazja do tego, by doładować swoje konto. W ten sposób zaczniesz również budować swoją historię pożyczkową, by zyskać dostęp do większej gotówki.

Korzystając z oferty pierwszej pożyczki za darmo możesz pożyczyć nawet do 3000 złotych na okres 30 dni. Po tym czasie należy zwrócić całość pożyczonej kwoty, a nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z pożyczką. Zostaje tylko cieszyć się dodatkowym zastrzykiem gotówki!

40% rabatu na drugą pożyczkę – to SUMMER SALE

Jeżeli już skorzystałeś z pierwszej promocyjnej oferty na pierwszą pożyczkę za darmo i potrzebujesz dodatkowej gotówki właśnie teraz, to świetnie trafiłeś! Podczas naszej wyprzedaży pożyczek tniemy koszty drugiej pożyczki aż o 40%! W ten sposób możesz pożyczyć do 3500 złotych ze specjalnym rabatem! Takie promocje nie zdarzają się często, więc nie czekaj aż rabat Ci ucieknie! Promocja trwa do 30.06.

Nie pozwól, żeby Twoja sytuacja finansowa uniemożliwiła Ci spontaniczny wyjazd na wakacje – SMARTpożyczka zapewni dodatkową gotówkę w każdym momencie, gdziekolwiek jesteś. Pamiętaj, że jeżeli dotychczas nie zalegałeś ze spłatą pożyczki możesz skorzystać z naszych rabatów dla Klientów lojalnych – terminowość się opłaca, dzięki temu możesz pożyczać taniej!

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły