Szkoła coraz bliżej – sięgnij po zastrzyk gotówki z 35% rabatem!

pożyczki online

Początek roku szkolnego to duże wydatki dla każdego rodzica. W końcu musimy wyposażyć nasze dziecko we wszystkie niezbędne elementy wyprawki. A to często oznacza koszty liczone nawet w tysiącach. Jak sobie z nimi poradzić? Korzystając z naszej promocji na pożyczkę!

Zgodnie z badaniem „Wyprawka szkolna 2019” realizowanym przez Deloitte, przeciętna rodzina na szkolną wyprawkę wyda średnio 1718 złotych. Nic więc dziwnego, że może nam nie wystarczyć gotówki. W końcu wypłatę co miesiąc dostajemy taką samą, bez względu na to, jak duże wydatki czekają nas w danym miesiącu. Sposobem na załatanie dziury w domowym budżecie spowodowanej kompletowaniem wyprawki szkolnej jest zaciągnięcie pożyczki. Zwłaszcza, jeżeli mamy możliwość ze skorzystania z mega promocji na www.SMARTpozyczka.pl – pierwszej pożyczki za darmo i kolejnej z 35% rabatem. Korzystanie z promocji na koszty pożyczki pomoże nam zaoszczędzić!

Pierwsza pożyczka za 0zł – na szkolną wyprawkę i nie tylko

wyprawka do szkołyKlienci, którzy po raz pierwszy decydują się na współpracę ze SMART pożyczką mają możliwość wzięcia pożyczki całkowicie za darmo. Biorąc pierwszą pożyczkę możesz zawnioskować nawet o 3000 złotych na okres 30 dni, a koszt pożyczki będzie wynosił równe i okrągłe 0 zł. Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest terminowa spłata zobowiązania, więc zdecydowanie opłaca się dopilnować tej kwestii.

Maksymalna kwota pożyczki, czyli 3000 złotych umożliwi skompletowanie wyprawki nawet trójki naszych dzieci, a i sobie będziemy mogli zrobić małą przyjemność i kupić jakiś drobiazg. A może warto zainwestować również we własny rozwój i zafundować sobie szkolenie, o którym myśleliśmy od dłuższego czasu? W końcu nie od dziś wiadomo, że inwestycja w siebie to najlepsza możliwa inwestycja, dlatego nie warto jest z niej rezygnować.

35% rabatu na kolejną pożyczkę – pożyczaj taniej i realizuj swoje plany!

Jeżeli jesteś już naszym Klientem i korzystałeś z oferty SMART pożyczki, to dla Ciebie również przygotowaliśmy ekstra promocję. Tniemy koszty kolejnej pożyczki aż o 35%! Zdecydowanie warto jest skorzystać z tej okazji, bo zyskujemy nie tylko ekstra gotówkę w portfelu, ale również oszczędzamy na kosztach pożyczki.

Biorąc SMART pożyczkę z rabatem możesz być pewny, że pieniądze na Twoim koncie znajdą się bardzo szybko. Cały proces wnioskowania o dodatkową gotówkę jest bardzo prosty i szybki. Na początku wystarczy wybrać kwotę i okres, na jaki chcesz pożyczyć pieniądze, a następnie wypełnić prosty formularz i czekać na decyzję kredytową. Poznasz ją w ciągu kilku minut, a w przypadku pozytywnej oceny gotówka od razu zostanie przelana na Twoje konto. To bardzo proste, przekonaj się sam.

Promocja obowiązuje w dniach 19.08-25.08.2019. Regulamin dostępny tutaj. 

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: