wyprawka do szkoły

Szkoła coraz bliżej – sięgnij po zastrzyk gotówki z 35% rabatem!

Początek roku szkolnego to duże wydatki dla każdego rodzica. W końcu musimy wyposażyć nasze dziecko we wszystkie niezbędne elementy wyprawki. A to często oznacza koszty liczone nawet w tysiącach. Jak sobie z nimi poradzić? Korzystając z naszej promocji na pożyczkę!

Zgodnie z badaniem „Wyprawka szkolna 2019” realizowanym przez Deloitte, przeciętna rodzina na szkolną wyprawkę wyda średnio 1718 złotych. Nic więc dziwnego, że może nam nie wystarczyć gotówki. W końcu wypłatę co miesiąc dostajemy taką samą, bez względu na to, jak duże wydatki czekają nas w danym miesiącu. Sposobem na załatanie dziury w domowym budżecie spowodowanej kompletowaniem wyprawki szkolnej jest zaciągnięcie pożyczki. Zwłaszcza, jeżeli mamy możliwość ze skorzystania z mega promocji na www.SMARTpozyczka.pl – pierwszej pożyczki za darmo i kolejnej z 35% rabatem. Korzystanie z promocji na koszty pożyczki pomoże nam zaoszczędzić!

Pierwsza pożyczka za 0zł – na szkolną wyprawkę i nie tylko

wyprawka do szkołyKlienci, którzy po raz pierwszy decydują się na współpracę ze SMART pożyczką mają możliwość wzięcia pożyczki całkowicie za darmo. Biorąc pierwszą pożyczkę możesz zawnioskować nawet o 3000 złotych na okres 30 dni, a koszt pożyczki będzie wynosił równe i okrągłe 0 zł. Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest terminowa spłata zobowiązania, więc zdecydowanie opłaca się dopilnować tej kwestii.

Maksymalna kwota pożyczki, czyli 3000 złotych umożliwi skompletowanie wyprawki nawet trójki naszych dzieci, a i sobie będziemy mogli zrobić małą przyjemność i kupić jakiś drobiazg. A może warto zainwestować również we własny rozwój i zafundować sobie szkolenie, o którym myśleliśmy od dłuższego czasu? W końcu nie od dziś wiadomo, że inwestycja w siebie to najlepsza możliwa inwestycja, dlatego nie warto jest z niej rezygnować.

35% rabatu na kolejną pożyczkę – pożyczaj taniej i realizuj swoje plany!

Jeżeli jesteś już naszym Klientem i korzystałeś z oferty SMART pożyczki, to dla Ciebie również przygotowaliśmy ekstra promocję. Tniemy koszty kolejnej pożyczki aż o 35%! Zdecydowanie warto jest skorzystać z tej okazji, bo zyskujemy nie tylko ekstra gotówkę w portfelu, ale również oszczędzamy na kosztach pożyczki.

Biorąc SMART pożyczkę z rabatem możesz być pewny, że pieniądze na Twoim koncie znajdą się bardzo szybko. Cały proces wnioskowania o dodatkową gotówkę jest bardzo prosty i szybki. Na początku wystarczy wybrać kwotę i okres, na jaki chcesz pożyczyć pieniądze, a następnie wypełnić prosty formularz i czekać na decyzję kredytową. Poznasz ją w ciągu kilku minut, a w przypadku pozytywnej oceny gotówka od razu zostanie przelana na Twoje konto. To bardzo proste, przekonaj się sam.

Promocja obowiązuje w dniach 19.08-25.08.2019. Regulamin dostępny tutaj. 

Podobne artykuły

 • Firmy pozabankowe zaczęły powstawać w odpowiedzi na potrzeby osób, których nie było stać na kredyt w tradycyjnym banku. Jeszcze kilka lat temu rynek ten nie był mocno rozbudowany. Aktualnie jednak stanowi atrakcyjną alternatywę dla produktów bankowych. Pożyczki pozabankowe podlegają regulacjom prawnym, co wiąże się z tym, że są produktami w pełni bezpiecznymi dla pożyczkobiorcy. Czym są chwilówki? Co warto o nich wiedzieć? Poznaj najważniejsze fakty.

  27.06.2022Pokaż więcej
 • Budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem to ważna część rodzinnego świata. Początkowo to rodzice starają się wyrobić w swojej pociesze przekonanie, że może zawsze na nich liczyć. Z czasem jednak również dzieci powinny zadbać o więź z rodzicami. Idealnym czasem na wspólne spędzenie kilku wspólnych chwil jest Dzień Ojca. Podpowiadamy, gdzie warto zabrać tatę z okazji jego święta.

  20.06.2022Pokaż więcej
 • Zadłużenie osoby prywatnej najczęściej sprawdzane jest przed udzieleniem pożyczki czy kredytu. Zdarza się również, że kontrahenci weryfikują w bazach potencjalnego przyszłego wspólnika w interesach. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy dana osoba jest wypłacalna. W jaki sposób można sprawdzić zadłużenie osoby prywatnej?

  14.06.2022Pokaż więcej
 • Dzień mamy tuż tuż, dlatego zdecydowanie warto się już zacząć zastanawiać nad ciekawym prezentem z tej okazji i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy ciekawe i oryginalne pomysły, z których warto skorzystać!

  26.05.2022Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

  23.05.2022Pokaż więcej
 • Bank przyznał Ci kredyt, jednak jego warunki pozostawiają wiele do życzenia. Drakońska marża, wygórowana prowizja, a do tego krótszy niż chciałeś termin. Zastanawiasz się dlaczego? Przecież masz dobrą pracę i stałe zarobki. Wszystkiemu winna jest twoja historia kredytowa, a może po prostu jej brak. 

  13.05.2022Pokaż więcej
 • Jeszcze do niedawna w powszechnej świadomości panowało przekonanie, że pożyczki gotówkowe są dostępne wyłącznie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Pozostali musieli szukać innych sposobów na pozyskanie gotówki, gdyż w oczach instytucji finansowych udzielenie im pożyczki było zbyt ryzykowne. Pojawienie się na rynku firm pożyczkowych całkowicie odmieniło tę sytuację – dziś uzyskanie pożyczki dla bezrobotnych oraz osób zatrudnionych w innej niż umowa o pracę formie, jest jak najbardziej możliwe!

  22.04.2022Pokaż więcej
 • Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie oraz kolejna, po Bożym Narodzeniu, okazja do rodzinnego świętowania. W tym wszystkim najważniejsi są najmłodsi, którzy najintensywniej odczuwają świąteczną atmosferę oraz ze szczególnym wytęsknieniem oczekują nadejścia Wielkanocy. Jest ku temu jeszcze jeden powód – prezenty od zajączka, która to tradycja jest coraz chętniej kultywowana w polskich domach.

  15.04.2022Pokaż więcej
 • Zaciągnięcie każdego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone dokładną analizą. Oprócz zadania sobie oczywistego pytania, czy będziemy w stanie zwrócić pożyczoną kwotę we wskazanym terminie, warto zweryfikować także koszt pożyczki, sprawdzić ile wynosi RRSO oraz dowiedzieć się, na kiedy przypada termin płatności. Wszystkie te wątpliwości wyjaśnia bardzo praktyczne narzędzie – kalkulator pożyczki. Gdzie go szukać, jak korzystać oraz dlaczego warto – o tym powiemy w niniejszym artykule!

  14.04.2022Pokaż więcej
 • BIK to skrót od nazwy instytucji, powołanej na początku XXI w. przez Związek Banków Polskich. Kryje się pod nim Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz udostępnianie bankom danych na temat spłaty zobowiązań finansowych klientów korzystających z ich ofert. Do BIK trafia więc każda osoba, która zaciągnęła pożyczkę, dokonała zakupu ratalnego, korzysta z karty kredytowej, posiada limit na koncie lub poręczyła kredyt innej osobie.

  25.03.2022Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły