wyprawka do szkoły

Szkoła coraz bliżej – sięgnij po zastrzyk gotówki z 35% rabatem!

Początek roku szkolnego to duże wydatki dla każdego rodzica. W końcu musimy wyposażyć nasze dziecko we wszystkie niezbędne elementy wyprawki. A to często oznacza koszty liczone nawet w tysiącach. Jak sobie z nimi poradzić? Korzystając z naszej promocji na pożyczkę!

Zgodnie z badaniem „Wyprawka szkolna 2019” realizowanym przez Deloitte, przeciętna rodzina na szkolną wyprawkę wyda średnio 1718 złotych. Nic więc dziwnego, że może nam nie wystarczyć gotówki. W końcu wypłatę co miesiąc dostajemy taką samą, bez względu na to, jak duże wydatki czekają nas w danym miesiącu. Sposobem na załatanie dziury w domowym budżecie spowodowanej kompletowaniem wyprawki szkolnej jest zaciągnięcie pożyczki. Zwłaszcza, jeżeli mamy możliwość ze skorzystania z mega promocji na www.SMARTpozyczka.pl – pierwszej pożyczki za darmo i kolejnej z 35% rabatem. Korzystanie z promocji na koszty pożyczki pomoże nam zaoszczędzić!

Pierwsza pożyczka za 0zł – na szkolną wyprawkę i nie tylko

wyprawka do szkołyKlienci, którzy po raz pierwszy decydują się na współpracę ze SMART pożyczką mają możliwość wzięcia pożyczki całkowicie za darmo. Biorąc pierwszą pożyczkę możesz zawnioskować nawet o 3000 złotych na okres 30 dni, a koszt pożyczki będzie wynosił równe i okrągłe 0 zł. Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest terminowa spłata zobowiązania, więc zdecydowanie opłaca się dopilnować tej kwestii.

Maksymalna kwota pożyczki, czyli 3000 złotych umożliwi skompletowanie wyprawki nawet trójki naszych dzieci, a i sobie będziemy mogli zrobić małą przyjemność i kupić jakiś drobiazg. A może warto zainwestować również we własny rozwój i zafundować sobie szkolenie, o którym myśleliśmy od dłuższego czasu? W końcu nie od dziś wiadomo, że inwestycja w siebie to najlepsza możliwa inwestycja, dlatego nie warto jest z niej rezygnować.

35% rabatu na kolejną pożyczkę – pożyczaj taniej i realizuj swoje plany!

Jeżeli jesteś już naszym Klientem i korzystałeś z oferty SMART pożyczki, to dla Ciebie również przygotowaliśmy ekstra promocję. Tniemy koszty kolejnej pożyczki aż o 35%! Zdecydowanie warto jest skorzystać z tej okazji, bo zyskujemy nie tylko ekstra gotówkę w portfelu, ale również oszczędzamy na kosztach pożyczki.

Biorąc SMART pożyczkę z rabatem możesz być pewny, że pieniądze na Twoim koncie znajdą się bardzo szybko. Cały proces wnioskowania o dodatkową gotówkę jest bardzo prosty i szybki. Na początku wystarczy wybrać kwotę i okres, na jaki chcesz pożyczyć pieniądze, a następnie wypełnić prosty formularz i czekać na decyzję kredytową. Poznasz ją w ciągu kilku minut, a w przypadku pozytywnej oceny gotówka od razu zostanie przelana na Twoje konto. To bardzo proste, przekonaj się sam.

Promocja obowiązuje w dniach 19.08-25.08.2019. Regulamin dostępny tutaj. 

Podobne artykuły

 • Coraz częściej Polacy zaczynają sięgać po produkty finansowe, oferowane przez firmy pozabankowe online, które oferują pożyczki na krótki okres (tzw. Chwilówki), bądź pożyczki ratalne na okres kilku miesięcy. Wspomniane podmioty oferują jasne i przejrzyste zasady.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Zespół SMART Pożyczka pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  23.09.2021Pokaż więcej
 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły