Szlachetna Paczka – finał!

pożyczki online

girls-weekend-guide-to

 16 paczek, 48 pracowników, 1 uszczęśliwiona rodzina – taki jest bilans akcji „Szlachetna Paczka”, którą zorganizowaliśmy w firmie Mała Pożyczka. W ostatni weekend blisko 20 tys. polskich rodzin otrzymało pomoc, w tym również wybrana przez nas rodzina Pani Marii.

 

 

Bieda w Polsce

Z raportu przygotowanego przez Stowarzyszenie Wiosna, organizatora akcji „Szlachetna Paczka” wynika, że w 15% rodzin dotkniętych niepełnosprawnością i chorobą, na jedną osobę przypada 1,6 zł. Ile można za to kupić? Niestety, co druga potrzebująca pomocy rodzina ma też zaległości wynikające z tytułu pożyczek czy kredytów gotówkowych. Czy można choć trochę zmienić ten obraz?

Historie, które chwytają za serce

Firma Mała Pożyczka, na co dzień udzielająca szybkich pożyczek przez internet,  regularnie angażuje się w akcje charytatywne. „Szlachetna Paczka” była więc kolejnym, ale niezmiernie ważnym dla nas przedsięwzięciem, w który zaangażowaliśmy pracowników. W tym roku pomogliśmy rodzinie Pani Marii, która samotnie wychowuje dwie córki. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników firm, udało się spełnić wszystkie potrzeby rodziny.

Liczy się każdy człowiek

W „Szlachetną Paczkę” zaangażowaliśmy się ponieważ pomoc innym jest jednym z naszych priorytetów. Spółka Mała Pożyczka prowadzi działalność w sposób odpowiedzialny, nie ograniczając się jedynie do przestrzegania prawa. Staramy się robić dużo więcej zarówno dla swoich pracowników, lokalnej społeczności, jak i tych, którzy po prostu potrzebują wsparcia. Po akcji „Szlachetna Paczka” wiemy, że nic tak nie integruje zespołu jak wspólny, społeczny cel.

Pracownicy firmy nie ograniczyli się tylko do skompletowania paczki. Podczas „Weekendu cudów” pracownicy firmy Mała Pożyczka zmienili się w wolontariuszy, którzy spakowali 15 wypełnionych po brzegi paczek i dostarczyli je osobiście rodzinie Pani Marii.

I TY możesz pomóc

Jako firma Mała Pożyczka, właściciel serwisu Smart Pożyczka, zachęcamy korzystających z oferowanych przez nas szybkich pożyczek klientów do wspierania akcji takich jak „Szlachetna Paczka”. Tegoroczna edycja już się zakończyła, ale by pomóc, nie musicie czekać na kolejną. Pomóc można tutaj – w każdym czasie i w dowolnej formie. Działajcie dobro, zawsze wraca.

 

 

INNE KATEGORIE:
Kwota pożyczki:
3000
Ilość dni:


30 DNI
  • Koszt pożyczki:
  • RRSO:
  • Kwota do spłaty:
  • Data spłaty: