Szlachetna Paczka – finał!

 16 paczek, 48 pracowników, 1 uszczęśliwiona rodzina – taki jest bilans akcji „Szlachetna Paczka”, którą zorganizowaliśmy w firmie Mała Pożyczka. W ostatni weekend blisko 20 tys. polskich rodzin otrzymało pomoc, w tym również wybrana przez nas rodzina Pani Marii.

Bieda w Polsce

Z raportu przygotowanego przez Stowarzyszenie Wiosna, organizatora akcji „Szlachetna Paczka” wynika, że w 15% rodzin dotkniętych niepełnosprawnością i chorobą, na jedną osobę przypada 1,6 zł. Ile można za to kupić? Niestety, co druga potrzebująca pomocy rodzina ma też zaległości wynikające z tytułu pożyczek czy kredytów gotówkowych. Czy można choć trochę zmienić ten obraz?

Historie, które chwytają za serce

Firma Mała Pożyczka, na co dzień udzielająca szybkich pożyczek przez internet,  regularnie angażuje się w akcje charytatywne. „Szlachetna Paczka” była więc kolejnym, ale niezmiernie ważnym dla nas przedsięwzięciem, w który zaangażowaliśmy pracowników. W tym roku pomogliśmy rodzinie Pani Marii, która samotnie wychowuje dwie córki. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników firm, udało się spełnić wszystkie potrzeby rodziny.

Liczy się każdy człowiek

W „Szlachetną Paczkę” zaangażowaliśmy się ponieważ pomoc innym jest jednym z naszych priorytetów. Spółka Mała Pożyczka prowadzi działalność w sposób odpowiedzialny, nie ograniczając się jedynie do przestrzegania prawa. Staramy się robić dużo więcej zarówno dla swoich pracowników, lokalnej społeczności, jak i tych, którzy po prostu potrzebują wsparcia. Po akcji „Szlachetna Paczka” wiemy, że nic tak nie integruje zespołu jak wspólny, społeczny cel.

Pracownicy firmy nie ograniczyli się tylko do skompletowania paczki. Podczas „Weekendu cudów” pracownicy firmy Mała Pożyczka zmienili się w wolontariuszy, którzy spakowali 15 wypełnionych po brzegi paczek i dostarczyli je osobiście rodzinie Pani Marii.

I TY możesz pomóc

Jako firma Mała Pożyczka, właściciel serwisu Smart Pożyczka, zachęcamy korzystających z oferowanych przez nas szybkich pożyczek klientów do wspierania akcji takich jak „Szlachetna Paczka”. Tegoroczna edycja już się zakończyła, ale by pomóc, nie musicie czekać na kolejną. Pomóc można tutaj – w każdym czasie i w dowolnej formie. Działajcie dobro, zawsze wraca.

Podobne artykuły

 • Cały zespół SMART Pożyczka serdecznie gratuluje wygranej Pani Grażynie M. z Radomia. Pani Grażyna wygrała w naszym konkursie 50-calowy Telewizor. Mamy nadzieję, że nowy nabytek wspaniale się sprawdzi i będzie służyć przez długie lata.

  24.08.2021Pokaż więcej
 • Konkurs „MAMY SMART OKAZJE” organizowany na naszej stronie internetowej www.smartkonkurs.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

  06.08.2021Pokaż więcej
 • W piątek wystartowało EURO 2020. Nasza Reprezentacja będzie dzielnie zmagać się w Mistrzostwach już od dzisiaj. Pierwszy raz w historii mecze turnieju zostaną rozegrane w aż 11 krajach Starego Kontynentu. Czempionat Europy jest ogromnym świętem dla kibiców. Jest to spory wydatek, niezależnie od tego czy planujemy wyjazd na mecz, czy też kibicujemy w domu lub wychodzimy do miasta. Dodatkowe finansowanie na nieprzewidziane wydatki NIE-tylko dla Kibiców można otrzymać w SMART Pożyczka! Weź pożyczkę i w pełni świętuj zwycięstwa Polski na EURO 2020! 

  14.06.2021Pokaż więcej
 • W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię.

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Dzień Matki to szczególnie wyjątkowy czas, w którym wyrażamy swoją wdzięczność. W tym dniu składamy Mamom podziękowania za trud włożony w wychowanie, troskę i miłość jaką darzą nas bezwarunkowo. SMART Pożyczka również chce uczcić ten dzień i umożliwić naszym Klientom piękne uczczenie tego święta. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy KONKURS. Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci, którzy wezmą w terminie jego obowiązywania pożyczkę za pośrednictwem www.smartpozyczka.pl. Wystarczy wyzwolić odrobinę wyobraźni. Dla autora najciekawszej wypowiedzi została przygotowana nagroda – Bon prezentowy o wartości 1000 zł do portalu www.prezentmarzen.pl, który na pewno przyda się każdemu!

  10.05.2021Pokaż więcej
 • Pożyczka pozabankowa on-line to obecnie najprawdopodobniej najszybsza i zapewne najłatwiejsza metoda na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Pożyczki pozabankowe online są udzielane głównie przez instytucje finansowe, które nie są bankami, a ich działalność reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

  03.03.2021Pokaż więcej
 • sposoby na nudę w domu

  Epidemia wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 ponownie zmusza nas do pozostania w domach, w trosce o nasze życie i zdrowie. Jak sobie zaplanować pobyt w domu, żeby znaleźć czas na relaks i odpoczynek w odpowiedniej formie? W obecnej sytuacji jest to szczególne ważne, żeby zbyt szybko (a najlepiej w ogóle) nie zaczęła nam doskwierać nuda. Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na nudę w domu!

  05.11.2020Pokaż więcej
 • jak efektywnie pracować zdalnie

  Początek listopada zaskoczył nas informacją, że wszyscy uczniowie i studenci w całym kraju przechodzą w tryb nauki zdalnej. Sytuacja ze szkoleniami i kursami wygląda podobnie. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, sytuacja jest dodatkowo stresująca. Jak poradzić sobie z edukacją w trybie zdalnym? Czy można wykorzystać ten czas do podnoszenia swoich kompetencji?

  04.11.2020Pokaż więcej
 • nauka na smartfonie

  Uczniowie mają już za sobą ponad miesiąc nauki, studenci również wrócili na uczelnie. Natomiast w dzisiejszych czasach zdobywać wiedzę można wszędzie. Czasami wystarczy smartfon i dostęp do internetu, aby podnieść swoje kwalifikacje. Jak to zrobić?

  06.10.2020Pokaż więcej
 • benefity premium

  Obecnie znajduje się na rynku wiele produktów, które za niewielką opłatą poszerzają zakres dostępnych usług. Mowa tutaj między innymi o serwisach internetowych, których zakup wersji premium warto rozważyć.

  05.10.2020Pokaż więcej
 • Kwota pożyczki
  -
  +
  100015000
  Okres pożyczki
  -
  +
  5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
   01.01.2021
   0 zł0 zł
  Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

  Polecane artykuły